Proclear

  • Obniżka
 

Proclear 1 Day Mulitfocal 30 szt.

Proclear 1-day Multifocal to jednodniowa hydrożelowa soczewka multifokalna, która stworzona została z myślą o zapewnieniu doskonałego widzenia na odległości dalekie, bliskie i pośrednie.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 90.00 zł

  • Obniżka
 

Proclear 3 szt.

Proclear to miesięczna hydrożelowa soczewka kontaktowa wykorzystująca technologię wiązania wody wewnątrz materiału co gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez cały miesiąc.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 40.00 zł

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Marka soczewek kontaktowych, która zapewnia korekcję każdej wady wzroku przy użyciu soczewek o różnym okresie wymiany.  

Rodzina soczewek Proclear służy do korekcji wad krótkowzroczności, dalekowzroczności, prezbiopii oraz astygmatyzmu. Proclear to model soczewek kontaktowych od firmy CooperVision należącej do grupy spółek The Cooper Companies Inc. - jednego z największych producentów tych wyrobów optycznych na świecie. Produkty firmy sprzedawane są w ponad 100 krajach, a jej oferta obejmuje jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, a nawet roczne soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe Proclear od CooperVision

Oferta obejmuje najpopularniejsze soczewki sferyczne, korygujące wadę krótko i dalekowzroczności. To świetna alternatywa dla okularów korekcyjnych nawet przy dużej wadzie wzroku. W asortymencie znajdują się także soczewki toryczne, przeznaczone dla osób cierpiących na astygmatyzm. W przypadku tej wady niewyraźne widzenie nie zależy głównie od odległości, ale od kąta patrzenia. Oferta obejmuje również soczewki progresywne (inaczej multifokalne), które  są przeznaczone zarówno do czytania, jak i patrzenia w dal.

Technologia nawilżenia soczewek

Te soczewki kontaktowe są stworzone z zastosowaniem PC Technology™ polegającej na wykorzystaniu do ich produkcji niestandardowego materiału.  Tworzywo przypomina substancje naturalnie występujące w błonach komórkowych człowieka. Takie cząsteczki przyciągają wodę oraz otaczają się nią, dzięki czemu soczewki są odpowiednio nawilżone i gwarantują wysoki komfort podczas ich noszenia - nawet po 12 godzinach. Amerykańska agencja FDA wydała oświadczenie dotyczące soczewek Proclear, że mogą one zapewnić większy komfort osobom cierpiącym na suchość oka lub odczuwającym dyskomfort związany z noszeniem tych wyrobów optycznych. 

Poziom uwodnienia tych produktów wynosi 62%, co sprawia, że oko jest odpowiednio nawilżone nawet w pomieszczeniach klimatyzowanych czy zadymionych.

Toryczne soczewki na astygmatyzm

Wybierając z naszego sklepu soczewki kontaktowe do korekcji wady astygmatyzmu, można określić ich moc, promień krzywizny, średnicę, cylinder oraz oś. To wygodne rozwiązanie odpowiadające na indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego z naszych klientów. Tak jak CooperVision, tak i my staramy się podejść indywidualnie do każdego, ponieważ mamy świadomość tego, że nie ma pary oczu, które byłyby jednakowe. Stawiamy zatem na szeroki asortyment i pełne zadowolenie wszystkich Państwa. 

W wybranych modelach soczewek Proclear zastosowano także technologię Balanced Progressive, która łączy dwie konstrukcje: sferyczną i asferyczną, dzięki czemu uzyskuje się maksymalną ostrość widzenia obuocznego we wszystkich odległościach, zarówno w bliży, jak i w dali, a także w odległościach pośrednich. 

Soczewki kontaktowe dla każdego

Proponowane przez nas artykuły stanowią soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym. Wysoka odporność na wysychanie sprawia, że soczewki kontaktowe Proclear idealnie nadają się między innymi na imprezę czy do uprawiania sportów. Sprawdzą się również w pracy do późnych godzin nocnych czy dla osób spędzających dużo czasu przed ekranem komputerowym. Są dostępne w bardzo wysokich parametrach - do korekcji wady wzroku sięgającej nawet -20.00 czy +20.00 dioptrii. Z naszej oferty mogą zatem skorzystać osoby z wysoką addycją. Zastąpienie okularów korekcyjnych soczewkami z pewnością wpłynie na większy komfort oraz lepsze samopoczucie.

Dla wygody klientów produkty optyczne Proclear są dostępne w opakowaniach po jednej, trzech, a nawet trzydziestu soczewek. Zachęcamy wszystkich Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą na toryczne, sferyczne i progresywne soczewki kontaktowe w jednodniowym, dwutygodniowym, miesięcznym lub rocznym trybie wymiany. Jesteśmy pewni, że wybiorą Państwo wysokojakościowe wyroby przedsiębiorstwa CooperVision, które spełnią Państwa oczekiwania oraz potrzeby. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.