ReNu

  • Obniżka
 

ReNu MultiPlus 360 ml

Renu MultiPlus to wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny przeznaczony do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 29.00 zł

 

Renu MPS 360 ml

Płyn wielofunkcyjny Renu MPS jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem. Służy do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Marka płynów pielęgnacyjnych firmy Bausch&Lomb zapewniająca skuteczne czyszczenie i dezynfekcję każdego typu miękkich soczewek kontaktowych.

Odpowiednie nawilżenie oczu przy używaniu soczewek kontaktowych to podstawa. W naszym asortymencie znajdą Państwo wielofunkcyjne płyny do soczewek i krople do oczu ReNu. To specjalistyczne i bezpieczne produkty, których mogą używać nawet osoby z wrażliwymi oczami. Używanie dwutygodniowych, miesięcznych lub rocznych soczewek kontaktowych wymaga przestrzegania zasad ich odpowiedniego przechowywania. Wszystko po to, żeby soczewki kontaktowe zachowały swoje właściwości oraz były bezpiecznym produktem umieszczanym w gałce ocznej. 

Marka ReNu, której produkty udostępniamy w sklepie internetowym, jest częścią przedsiębiorstwa Bausch & Lomb. To amerykańska firma istniejąca na rynku już od 1853 roku. Założona przez Johna Jacoba Bauscha i Henry’ego Lomba, od których nazwisk pochodzi nazwa firmy, swoją przygodę w branży optycznej rozpoczęła od produkcji soczewek kontaktowych. W późniejszym czasie przedsiębiorstwo zaczęło także produkcję sprzętu medycznego. Zakup akcesoriów do pielęgnacji soczewek od sprawdzonego i wieloletniego przedsiębiorstwa gwarantuje bezpieczeństwo oraz jakość.

Wielofunkcyjne płyny do soczewek

W tej kategorii przedstawiamy Państwu płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych. Pozwalają na ich:

czyszczenie,

płukanie,

dezynfekcję,

nawilżenie,

przechowywanie.

Szerokie zastosowanie tych płynów sprawia, że cieszą się one dużą popularnością na rynku. Wybrane płyny ReNu są przeznaczone specjalnie do wrażliwych oczu - w ich składzie występuje obniżona zawartość środków bakteriobójczych i grzybobójczych. Nie zawierają chlorheksydyny oraz thimerosalu, przez co są bardzo łagodne. Zazwyczaj tego typu wyroby, po otwarciu, są przydatne przez 3 miesiące. Produkty w opakowaniach o różnych pojemnościach to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które regularnie używają soczewek kontaktowych, jak i tych, które zakładają je sporadycznie. W naszym asortymencie znajdują się płyny pielęgnacyjne ReNu do każdego typu soczewek.

Nawilżające krople do oczu ReNu

W sklepie internetowym znajdą Państwo również krople do oczu o działaniu nawilżającym. Pomimo tego, że wiele soczewek kontaktowych charakteryzuje wysoki poziom nawodnienia, to niekiedy trzeba dodatkowo wspomóc nawilżenie gałki ocznej tego typu kroplami. “Sztuczne łzy” nie tylko eliminują uczucie suchości oka, ale także zapobiegają różnym nieprzyjemnym dolegliwościom, takim jak zapalenie spojówek czy rogówki. Wiele kropel do oczu dodatkowo nawilża także miękkie soczewki kontaktowe, dzięki czemu nawet przy długotrwałym używaniu tych produktów optycznych można odczuć komfort i wygodę. 

Kiedy stosować krople do oczu?

Dostępne w naszej ofercie nawilżające krople do oczu ReNu mogą być używane w stanach niedoboru łez, czyli przy tzw. zespole suchego oka. Dolegliwość ta objawia się między innymi suchością, pieczeniem oraz zmęczeniem oczu. Jeśli zastanawiają się Państwo, czy warto stosować krople do oczu przez osoby, które nie cierpią na wyżej wymienione dolegliwości, to wystarczy zastanowić się, jak niekorzystny wpływ na ten narząd wzroku może mieć przebywanie w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach. Nawet przy delikatnym wyschnięciu gałki ocznej warto zastosować sztuczne łzy. Kolejnymi powodami jest długotrwała praca przed monitorem czy oglądanie telewizji. Krople do oczu są także zalecane w systematycznym dbaniu o ogólne prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Po zakropleniu oka poprawia się jakość widzenia i uczucie wygody, nawet przy wielogodzinnym noszeniu miękkich soczewek kontaktowych. 

Jeżeli szukają Państwo bezpiecznych produktów do nawilżania oczu oraz dezynfekcji, czyszczenia i odpowiedniego przechowywania miękkich soczewek kontaktowych, oferta produktów ReNu od Bausch & Lomb z pewnością przypadnie Państwu do gustu.