Daily GMA

 

DailY GMA™ 30 szt.

DAILY GMA ™ to jednodniowa soczewka z delikatnego materiału hydrożelowego odpornego na odkładanie się osadów zanurzona w roztworze naturalnego  składnika nawilżającego, który zapewnia najwyższy długotrwały komfort użytkowania.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Markowa soczewka jednodniowa z delikatnego materiału hydrożelowego z rodziny MonoVision.

Dzięki soczewkom życie osoby z wadą wzroku jest zdecydowanie ułatwione. Nowoczesne generacje materiałów hydrożelowo-silikonowych pozwalają na to, aby zapomnieć o swojej wadzie widzenia i aktywnie cieszyć się życiem. Jedną z najbardziej rewolucyjnych firm kontaktologicznych na rynku jest grup MonoVision®, która od 2008 roku próbuje we współpracy z najlepszymi europejskimi specjalistami i laboratoriami tworzyć modele soczewek kontaktowych, które są synonimem komfortu i wygody. Ta firma znana jest szczególnie ze swoich nowatorskich modeli soczewek jednodniowych, takich jak Daily HD™ oraz oczywiście Daily GMA™. Szkła kontaktowe z serii Daily GMA™ oparte są na wyjątkowym niejonowym materiale GMA, który zapewnia jednakowy poziom nawilżenia przez cały długi dzień. Dodatkowo te soczewki przepuszczają dużą ilość tlenu, dzięki czemu oko nie jest zmęczone czy zaczerwienione nawet po długiej pracy w suchym i klimatyzowanym biurze.

Daily GMA™ - rewolucja wśród soczewek jednodniowych

Te soczewki mogą pochwalić się nie tylko wyjątkowym materiałem GMA, z którego są wykonane, ale także najwyższą na rynku zawartością wody (58%) oraz zastosowaniem filtrów UV, które chronią oczy przed działaniem promieni słonecznych. Te soczewki na jeden dzień są także odporne na zabrudzenia oraz dostępne w wygodnym blistrze z odpowiednim nawilżeniem opartym na hialuronianie sodu. Niebieskawe zabarwienie soczewek Daily GMA™ pozwala na łatwe znalezienie ich w blistrze oraz założenie na oko. Delikatna struktura oraz dobrze wyprofilowane brzegi tych szkieł kontaktowych zapewniają maksimum wygody i ułatwiają ich zdejmowanie.

Dlaczego warto zdecydować się na soczewki Daily GMA™?

Soczewki przeznaczone na jeden dzień szczególnie przypadną do gustu osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które lubią poczucie świeżości. Tego rodzaju efektu nie dają soczewki miesięczne, które trzeba codziennie zdejmować i przechowywać w specjalnym pojemniku z płynem. Soczewki jednodniowe doskonale nadają się na imprezy plenerowe czy do uprawiania intensywnych sportów, w tym pływania - zgubienie w wodzie soczewki jednorazowej wiąże się z mniejszym z kosztem niż strata szkieł kontaktowych z dłuższym czasem przydatności do użytku, które są zwykle dużo droższe. Soczewki Daily GMA™ są także zdecydowanie lepszą opcją niż okulary, ponieważ nie mogą one ulec zniszczeniu podczas aktywności, nie zaparowują się wraz z przechodzeniem z pomieszczenia do pomieszczenia o innej temperaturze oraz pozwalają na pełne spektrum widzenia bez ograniczeń w postaci oprawek.

Bezpieczne korzystanie z soczewek jednodniowych

Jeśli zamierzają Państwo zdecydować się na korzystanie z jednodniowych soczewek kontaktowych, warto najpierw umówić się na konsultację z okulistą albo optometrystą. Ten specjalista przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu zmierzy zakrzywienie rogówki oraz poziom nawilżenia oka. Te dane posłużą do wybrania odpowiedniego modelu, w którym użytkownik będzie czuł się bardzo komfortowo. Gdy już zakupi się swoje soczewki, należy trzymać się kilku podstawowych wytycznych, aby nie doprowadzić do zaczerwienienia lub bólu oka. Mycie rąk przed zakładaniem i zdejmowaniem soczewek to pierwsza i podstawowa zasada, którą warto wdrożyć w celu uniknięcia nieprzyjemnych konsekwencji. Ważne jest także nieprzekraczanie ustalonego przez producenta czasu przydatności soczewki do użytku. Soczewki jednodniowe powinny być używane przez maksymalnie jedną dobę. Chodzenie w nich przez dwa czy trzy dni może skończyć się przemęczeniem oczu lub ich spuchnięciem.

Świadome i proekologiczne korzystanie z jednorazowych soczewek ma związek także z odpowiednim ich utylizowaniem. Nie wypada wyrzucać do toalety lub odpływu swoich zużytych “kontaktów”, ponieważ ich hydrożelowe cząstki mogą zanieczyszczać system wód, dostając się do do mórz i oceanów. W naszych salonach dostępne są kartoniki, do których warto wyrzucać zużyte soczewki. Jeśli interesuje Państwa wygoda i codzienne poczucie świeżości, warto postawić na nowatorskie soczewki Daily GMA™ od firmy MonoVision®.