Akcesoria soczewkowe

Wybrane filtry: 0
LensVision  

Pojemnik na soczewki Akcesoria

Klasyczny pojemnik na soczewki wykonany z antybakteryjnego tworzywa, który zapewnia podwójną ochronę soczewki - poprzez płyn w pojemniczku oraz antybakteryjne właściwości pojemnika. 

LensVision  

Lusterko

Poręczne, składane lusterko w plastikowej obudowie, które doskonale sprawdzi się w każdej chwili w domu, w podróży, zawsze wtedy kiedy niezbędna jest aplikacja soczewek.

  • Obniżka
See l'Eau  

Flight Pack MonoVision 2x60ml + pojemnik na soczewki

Flightpack to idealny zestaw podróżny dla każdego użytkownika soczewek kontaktowych systematycznej wymiany zawierający płyn pielęgnacyjny o pojemności dostosowanej do wymogów obowiązujących w liniach lotniczych.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 19.00 zł

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Sprawdź najpopularniejsze akcesoria soczewkowe

W ofercie naszego sklepu dostępny jest bogaty wybór akcesoriów, które ułatwiają codzienne posługiwanie się soczewkami kontaktowymi. Nasza oferta to m.in. pojemniczki do przechowywania i pielęgnacji soczewek, praktyczne etui na pojemnik z soczewkami wyposażone w lusterko pompki ułatwiające aplikację i zdejmowanie soczewek , etui chroniące zestaw podczas podróży i wiele innych produktów, które powinny być niezbędnikiem każdego „soczewkowicza”.


Szeroki wybór etui i pojemników do soczewek o różnorodnych kształtach i kolorach pozwala każdemu użytkownikowi niezależnie od wieku i gustu wybrać produkt dopasowany do jego oczekiwań. Zabawne kształty i kolory sprawią, że bez trudu uda się znaleźć je w łazience bądź kosmetyczce. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które skutecznie chroni zawartość przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym. Dla osób często podróżujących oferujemy praktyczne etui na soczewki kontaktowe, dostępne w wielu zabawnych kształtach zawierające pojemniczek na soczewki, pęsetę ułatwiając ich wyjęcie z pojemnika, lusterko i niewielki pojemniczek na płyn pielęgnacyjny. To sprawdzone rozwiązanie w połączeniu z zestawem flightpack, który zawiera płyny dostosowane pojemnością do wymogów bagażowych to idealny zestaw podróżnika.