Polaryzacja

Okulary przeciwsłoneczne męskie

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-12 z 458 pozycji

Mężczyźni bardzo cenią sobie klasyczne i uniwersalne akcesoria, ale równie często szukaj oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą wyróżnić się im z tłumu i podkreślić nietuzinkowy styl. Tym kierowaliśmy się wybierając męskie okulary przeciwsłoneczne. Znajdziesz tutaj najbardziej rozpoznawalne modele marek światowych producentów i oryginalne oprawy projektowane przez najlepsze domy mody. Każdy model wyróżnia się kształtem oprawy, kolorem, jakością wykonania, ale przede wszystkim gwarantuje wysoki komfort użytkowania i trwałość materiałów. Zastosowane filtry UV (100% UVA i 100% UVB) zapewniają pełną ochronę wzroku w letnie oraz zimowe dni.

Bestsellery i nowe propozycje

Proponujemy szeroki wybór z kategorii: męskie okulary przeciwsłoneczne, wśród których znajdziesz najnowsze rozwiązania oraz kultowe modele marki Ray - Ban tj. RB 4165 Justin, RB 2140 Wayfarer, RB 3016 Clubmaster czy RB 3025 Aviator. Oferujemy także męskie modele marki Oakley - specjalizującej się w sporcie, także tym ekstremalnym. Okulary przeciwsłoneczne Oakley, to jedne z najbardziej wytrzymałych i zaawansowanych technologicznie okularów na świecie. Zapewniające najwyższy kontrast obrazu, opływowe kształty, największą stabilizację okularów, nawet podczas dynamicznych ruchów głową oraz najszersze pole widzenia, czyli wszystko, co jest bardzo istotne podczas uprawiania sportów. Okulary przeciwsłoneczne marki Oakley to doskonały wybór dla osób aktywnych. Najbardziej znane i od lat cenione męskie modele to Holbrooke, Flak, Turbine, Radar, Frogskins oraz Jupiter. Większość modeli dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych opraw oraz soczewek okularowych, co pozwoli dopasować najbardziej odpowiedni wygląd okularów do Twoich upodobań.

Bezpieczne soczewki, w trosce o Twoje zdrowie!

Ochrona oczu jest bardzo ważna. Właśnie dlatego wszystkie oferowane przez nas męskie okulary przeciwsłoneczne posiadają soczewki z filtrem UV (100% UVA i UVB) z bardzo wytrzymałego materiału, który zapewnia najwyższą ochronę i bezpieczeństwo, przed uszkodzeniem. W naszym sklepie znajdziesz także modele z polaryzacją, które eliminują rozpraszające odbicia światła. Doskonale sprawdzają się podczas jazdy samochodem oraz podczas przebywania na plaży lub w górach. Część modeli znajdziesz z powłoką lustrzaną, która eliminuje olśnienia pojawiające się na tafli wody lub na śniegu, dzięki czemu, uprawianie sportów wodnych i zimowych jest dużo bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Bez względu więc, na porę roku i okoliczności, na pewno znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.