Filtr UV
Moc (PWR SPH)
Addycja

Soczewki toryczne

Wybrane filtry: 0
Ultra HD  

Ultra HD Toric 3 soczewki

Ultra HD Toric to slikonowo–hydrożelowa ultra delikatna soczewka miesięczna do korekcji astygmatyzmu, która zapewnia każdemu użytkownikowi idealną korekcję oraz wyjątkowy komfort dzięki idealnie gładkiej i zwilżalnej powierzchni.

PureVision  

PureVision 2 HD for Astigmatism + Biotrue® (60 ml) 6 soczewek

Pure Vision 2 HD for Astigmastism  to miesięczna silikonowo-hydrożelowa soczewka miesięczna dla astygmatyków, którą dzięki unikalnym właściwościom może być stosowana przez 24 godziny na dobę 30 dni w miesiącu.

Teraz do każdego zakupionego opakowania soczewek PureVision®2 for Astigamatism (6 szt.) otrzymasz płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych Biotrue® (60 ml). 

  • Obniżka
Ultra HD  

Ultra HD Toric 3 soczewki-wyprzedaż

Ultra HD Toric to slikonowo–hydrożelowa ultra delikatna soczewka miesięczna do korekcji astygmatyzmu, która zapewnia każdemu użytkownikowi idealną korekcję oraz wyjątkowy komfort dzięki idealnie gładkiej i zwilżalnej powierzchni.

Wyprzedaż ze względu na krótki termin ważności.

Biofinity  

Biofinity Toric XR 3 soczewki

Soczewki Biofinity Toric XR dedykowane są dla osób borykających się z dużą wadą wzroku, wysokiego astygmatyzmu. Biofinity Toric XR posiadają zdecydowanie większy zakres mocy niż standardowe soczewki Biofinity Toric. Mogą po nie sięgać wszyscy ci, którzy mają spory problem z dopasowaniem odpowiednich soczewek.

Clariti  

Clariti® Toric 3 soczewki

Soczewki CooperVision Clatiti® Toric to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla osób z astygmatyzmem. Dzięki zastosowaniu oddychającego materiału, są praktycznie nieodczuwalne podczas stosowania i doskonale korygują wadę wzroku.

PureVision  

PureVision® 2 HD for Presbyopia + Biotrue® (60 ml) 6 soczewek

PureVision®2 for Presbyopia  to miesięczna silikonowo-hydrożelowa soczewka miesięczna dla astygmatyków, którą dzięki unikalnym właściwościom może być stosowana przez 24 godziny na dobę 30 dni w miesiącu.

Teraz do każdego zakupionego opakowania soczewek PureVision®2 for Presbyopia (6 szt.) otrzymasz płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych Biotrue® (60 ml). 

  • Obniżka
Air Optix  

AIR OPTIX for Astigmatism 3 soczewki - wyprzedaż

AIR OPTIX AQUA for Astigmatism to silikonowo-hydrożelowa "oddychająca" miesięczna soczewka do korekcji astygmatyzmu, która pozwala na wielogodzinne użytkowanie z zachowaniem pełnego zdrowia i wyjątkowego komfortu.

Wyprzedaż produktów pełnowartościowych. 

Pokazano 1-24 z 29 pozycji


Jakie są zalety soczewek kontaktowych torycznych?

Coraz częściej występującą wadą wzroku jest astygmatyzm. Jest to problem z widzeniem, który może występować samodzielnie lub towarzyszyć krótkowzroczności i dalekowzroczności. Osoby, które mają astygmatyzm nie widzą idealnie ostro przedmiotów leżących w różnych odległościach w określonym położeniu. Astygmatyzm wynika z nieregularnie zbudowanej rogówki.  Przez wiele lat osoby z astygmatyzmem nie mogły nosić soczewek kontaktowych. Obecnie astygmatyzm można bez problemu skorygować przy użyciu torycznych soczewek .

To soczewki , które osobom borykającym się z problemem astygmatyzmu pozwalające cieszyć się doskonałym widzeniem w każdej sytuacji. Dzięki tego typu szkłom także astygmatycy mogą odczuwać  wysokiego komfortu widzenia, przy jednoczesnym braku konieczności wykorzystywania na co dzień okularów. Soczewki toryczne są przeznaczone specjalnie dla tych wad wzroku, które na dodatek są połączone z astygmatyzmem. Noszenie soczek torycznych gwarantuje osobom z astygmatyzmem doskonałe widzenie. Producenci soczewek dla astygmatyków zapewniają, że przy ich noszeniu nie istnieje ryzyko wystąpienia infekcji czy też pogorszenia się widzenia.

Soczewki kontaktowe toryczne dla astygmatyków

Soczewki kontaktowe toryczne są także nazywane soczewkami astygmatycznymi. To specjalny rodzaj soczewek kontaktowych dla osób z niezbornością oka. Taki rodzaj soczewek różni się od sferycznych tym, że sama soczewka nie jest wycinkiem kuli, a figury geometrycznej „torus” – pozwala ona na różne załamania światła. Pozwala to na dobre dopasowanie soczewki do zniekształconej rogówki oka oraz poprawne widzenie. Takie osoby skazane były więc wyłącznie na okulary korekcyjne. Dziś kontaktowe soczewki toryczne pozwalają na korekcję astygmatyzmu w każdej sytuacji, w której okulary nie są wygodne i stanowią ograniczenie.  Soczewki toryczne nie tylko gwarantują doskonałe widzenie, są także  wygodne i komfortowe w noszeniu. Ich stosowanie jest identyczne jak użytkowanie klasycznych soczewek torycznych. Wymagają jedynie regularnego czyszczenia i przechowywania w płynie do pielęgnacji soczewek.


Jakie są najpopularniejsze soczewki toryczne:

Soczewki toryczne cylindryczne dostępne są w każdym możliwym systemie wymiany. Soczewki toryczne kontaktowe dostępne są zarówno w wersjach jednorazowej, dwutygodniowej i miesięcznej. Zawsze warto spotkać się ze specjalistą w zakresie wzroku i oczu. Najpopularniejsze soczewki toryczne dostępne w naszej ofercie to:

Soczewki jednodniowe:

Soczewki dwutygodniowe

Soczewki miesięczne

Soczewki roczne: