Filtr UV
Moc (PWR / SPH)
Addycja

Soczewki toryczne

Wybrane filtry: 0
Ultra HD  

Ultra HD Toric 3 soczewki

Ultra HD Toric to slikonowo–hydrożelowa ultra delikatna soczewka miesięczna do korekcji astygmatyzmu, która zapewnia każdemu użytkownikowi idealną korekcję oraz wyjątkowy komfort dzięki idealnie gładkiej i zwilżalnej powierzchni.

PureVision  

PureVision 2 HD for Astigmatism + Biotrue® (60 ml) 6 soczewek

Pure Vision 2 HD for Astigmastism  to miesięczna silikonowo-hydrożelowa soczewka miesięczna dla astygmatyków, którą dzięki unikalnym właściwościom może być stosowana przez 24 godziny na dobę 30 dni w miesiącu.

Teraz do każdego zakupionego opakowania soczewek PureVision®2 for Astigamatism (6 szt.) otrzymasz płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych Biotrue® (60 ml). 

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Coraz częściej występującą wadą wzroku jest astygmatyzm. Jest to problem z widzeniem, który może występować samodzielnie lub towarzyszyć krótkowzroczności i dalekowzroczności. Osoby, które mają astygmatyzm nie widzą idealnie ostro przedmiotów leżących w różnych odległościach w określonym położeniu. Astygmatyzm wynika z nieregularnie zbudowanej rogówki.  Przez wiele lat osoby z astygmatyzmem nie mogły nosić soczewek kontaktowych. Obecnie astygmatyzm można bez problemu skorygować przy użyciu torycznych soczewek kontaktowych.


Zalety soczewek torycznych

Są to soczewki, które osobom borykającym się z problemem astygmatyzmu  pozwalające cieszyć się doskonałym widzeniem w każdej sytuacji. Dzięki tego typu szkłom także astygmatycy mogą odczuwać  wysokiego komfortu widzenia, przy jednoczesnym braku konieczności wykorzystywania na co dzień okularów. Toryczne soczewki kontaktowe są przeznaczone specjalnie dla tych wad wzroku, które na dodatek są połączone z astygmatyzmem. Noszenie soczek torycznych gwarantuje osobom z astygmatyzmem doskonałe widzenie. Producenci soczewek dla astygmatyków zapewniają, że przy ich noszeniu nie istnieje ryzyko wystąpienia infekcji czy też pogorszenia się widzenia.


Zalety soczewek torycznych

Do niedawna soczewki dla astygmatyków w ogóle nie były dostępne. Takie osoby skazane były więc wyłącznie na okulary. Dziś kontaktowe soczewki toryczne pozwalają na korekcję astygmatyzmu w każdej sytuacji, w której okulary nie są wygodne i stanowią ograniczenie.  Soczewki toryczne nie tylko gwarantują doskonałe widzenie, są także  wygodne i komfortowe w noszeniu. Ich stosowanie jest identyczne jak użytkowanie klasycznych soczewek torycznych. Wymagają jedynie regularnego czyszczenia i przechowywania w płynie do pielęgnacji soczewek.


Najpopularniejsze soczewki toryczne:

Soczewki cylindryczne dostępne są w każdym możliwym systemie wymiany. Soczewki kontaktowe toryczne dostępne są zarówno w wersjach jednorazowej, dwutygodniowej i miesięcznej. Najpopularniejsze soczewki dostępne w naszej ofercie to:

Soczewki jednodniowe:

Soczewki dwutygodniowe

Soczewki miesięczne

Soczewki roczne: