Krople do oczu

Krople do oczu służą do nawilżania gałki ocznej, a to pomaga w komfortowym widzeniu. Niektórzy ten produkt określają mianem „sztucznych łez”. Może po nie sięgnąć dosłownie każdy, ale w szczególności radzimy je używać osobom, które dużo czasu spędzają przed komputerem, albo innym cyfrowym urządzeniem z monitorem, a ponadto na co dzień noszą soczewki kontaktowe. Zalecane są szczególnie osobom, które cierpią na zespół suchego oka. Jeśli pracujesz na co dzień w klimatyzowanym pomieszczeniu, również możesz narzekać na suchość oczu i powinieneś sięgnąć po krople do oczu. Pomagają one także w walce ze zmęczonymi i zaczerwienionymi oczami. Krople do oczu mają w swoim składzie hialuronian sodu, który zapewnia wysoki poziom nawilżenia naszej gałki ocznej w każdych warunkach. Przynosi on także ulgę w wypadku podrażnienia gałki ocznej albo jej zmęczeniu. Polecamy szczególne dostępne w Twoje Soczewki krople do oczu marek MonoVision, Alcon, Bausch & Lomb, ReNu, SEE L’EAU, Opti-Free. Nowością na rynku są krople do oczu See L’eau EyeCare AloeVera Drops™ z ekstraktem z aloesu.

Wybrane filtry: 0
Bausch & Lomb  

HYAL-DROP Multi 10ml

Krople Hyal to nowoczesne krople do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych.Przenaczone do nawilżania i odświeżania oczu w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu.

Blink  

Krople do oczu Blink® Contacts 10ml

Krople blink contacts® zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych. Dzięki zawartym w nich składnikom, mogą zapewnić komfort i uczucie nawilżenia. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów soczewek - nie wymagają ich uprzedniego zdejmowania.

See l'Eau  

See L’eau EyeCare AloeVera Drops™ 10 ml

See L’eau EyeCare AloeVera Drops™ Nawilżające krople żelowe do oczu wrażliwych, z Hialuronianem sodu 0,3% oraz ekstraktem z aloesu. Chronią przed podrażnieniami, suchością oraz zmęczeniem oczu. Kompatybilne z soczewkami kontaktowymi. Bez konserwantów, bez fosforanów, bez boranów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Jak działają krople do oczu?

Często są nazywane "sztucznymi łzami" przede wszystkim nawilżają oczy poprawiając tym samym komfort widzenia. Preparaty nawilżające składają się w głównej mierze z cząsteczkę wody oraz różnych środków pomocniczych, których zadaniem jest zatrzymanie wody na powierzchni oka. Substancje czynne różnią się od siebie składem, pochodzeniem. Pewne jest, że najlepiej działają te naturalnego pochodzenia jak np. hialuronian sodu, neutralny dla gałki ocznej, który stając się integralną częścią filmu łzowego zapewnia nawilżenie na długie godziny.

Krople do oczu dostępne w sklepie internetowym oraz salonach optycznych sieci Twoje Soczewki pochodzą tylko od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Gwarantujemy, że jeśli po nie sięgniesz, to z pewnością w sposób bardzo zdrowy oraz optymalny zadbasz o swoje oczy. Krople do oczu pomogą Ci w sposób komfortowy spędzić cały dzień w pracy. Ich stosowanie pomaga nam w codziennym funkcjonowaniu naszego wzroku. Dzięki nim dłużej zachowamy komfort widzenia, a nasze oko nie będzie się nadmiernie przesuszało. Zastępują one naturalne łzy, mają podobny do nich skład. W efekcie znacznie usprawniają pracę naszych oczu, przywracając komfort i poprawiają jakość widzenia.

Krople do oczu dla użytkowników soczewek kontaktowych

Soczewki kontaktowe są bardzo wygodna formą korekcji wzroku, po którą sięga coraz więcej osób, które borykają się z wadą wzroku. Niestety ich używanie ma jeden minus – mogą one przesuszać naszą gałkę oczną, powodując podrażnienia oraz nieprzyjemny dyskomfort podczas ich noszenia. Właśnie z tego powodu osoby, które ich używają, powinny mieć zawsze pod ręką krople do oczu i regularnie zakraplać nimi oczy. Wspomogą tym samym naturalne nawodnienie oka i spowodują, że przestaną odczuwać piasek pod powieką.

Praca przed komputerem – sięgnij po krople do oczu

Drugą grupą osób, które powinny pomyśleć o używaniu kropli do oczu, są użytkownicy komputerów lub innych urządzeń z monitorem cyfrowym. Przez skupienie, którego wymaga praca często zapominają one o mruganiu oczami, a przez to gałka oczna przesusza się znacznie bardziej. Powinny przez to dodatkowo ją nawilżać w czasie pracy oraz pamiętać o wykonywaniu dodatkowych ćwiczeń, które pomogą nam zachować wzrok zawsze w dobrej kondycji.

Kto powinien używać kropli?

Dodatkowo nawilżać oczy powinien każdy kto pracuje wiele godzin przy monitorze, przebywa w klimatyzowanych pomieszczeniach i w sztucznym oświetleniu. Programista, grafik komputerowy, architekt, księgowy to potencjalni użytkownicy kropli. Krople do oczu polecane są szczególnie osobom noszącym soczewki kontaktowe, które mogą potęgować uczucie suchości oka. W przypadku użytkowników soczewek stosowanie kropli ułatwi ich zakładanie i ściąganie, ale przede wszystkim w znaczącym stopniu wydłuży komfortowy czas noszenia soczewek.

See L’eau AloeVera Drops - nawilżające krople żelowe do oczu wrażliwych, z Hialuronianem sodu 0,3% oraz ekstraktem z aloesu.