Wybrane filtry: 0
See l'Eau  

SEE L'EAU® Moisture Drops 15ml

SEE L'EAU® MOISTURE DROPS  krople do oczu (sztuczne łzy), które dzięki zawartości Hialuronianu Sodu przynoszą natychmiastową ulgę suchym i zmęczonym oczom.

SEE L'EAU® Moisture Drops 15ml
 

Krople do oczu AMO Blink Intensive 10ml

Blink Intensive Tears to najnowsza formuła kropli do oczu, która zapewnia suchym i podrażnionym oczom ochronę i komfort. Blink Intensive Tears można stosować podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Krople do oczu AMO Blink Intensive 10ml
Bausch & Lomb  

HYAL-DROP Multi 10ml

Krople Hyal to nowoczesne krople do nawilżania oczu i soczewek kontaktowych.Przenaczone do nawilżania i odświeżania oczu w przypadku uczucia suchości, podrażnienia i zmęczenia oczu.

HYAL-DROP Multi - 10ml
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Krople do oczu

Długie godziny spędzane przed komputerem w klimatyzowanym biurze, w którym dominuje sztuczne, niebieskie oświetleniem, a po pracy kilka, a nawet kilkanaście godzin z telefonem w ręku. Brzmi znajomo? Zapewne tak, ponieważ to warunki, w których większość z nas przebywa każdego dnia. Takie funkcjonowanie ma zdecydowanie negatywny wpływa na nasze oczy. Często nie jesteśmy tego świadomi, że pogorszenie widzenia, ból, pieczeni oczu jest spowodowany nadmierną suchością gałki ocznej. W takich sytuacjach doraźną pomocą są krople do oczu.

Jak działają krople do oczu?

Często są nazywane "sztucznymi łzami" przede wszystkim nawilżają oczy poprawiając tym samym  komfort widzenia. Preparaty nawilżające składają się w głównej mierze z cząsteczkę wody oraz różnych środków pomocniczych, których zadaniem jest zatrzymanie wody na powierzchni oka. Substancje czynne różnią się od siebie składem, pochodzeniem.  Pewne jest, że najlepiej działają te naturalnego pochodzenia jak np. hialuronian sodu,  neutralny dla gałki ocznej, który stając się integralną częścią filmu łzowego  zapewnia nawilżenie na długie godziny.

Dlaczego warto używać kropli do oczu?

Ponieważ regularne iż  stosowanie kropli do oczu skutecznie je nawilża a dzięki temu nie dopuszcza do nadmiernego wysuszenia oka. Pośrednio wpływa na poprawę jakości widzenia. Krople powodują także znaczną poprawę komfortu noszenia soczewek kontaktowych. Zastępując naturalne łzy, które są elementem niezbędnym elementem funkcjonowania narządu wzroku przywracają komfort pracy wzrokowe i poprawiają jej jakość.

Kto powinien używać kropli?

Dodatkowo nawilżać oczy powinien każdy kto pracuje wiele godzin przy monitorze, przebywa w klimatyzowanych pomieszczeniach i w sztucznym oświetleniu. Programista, grafik komputerowy, architekt, księgowy to potencjalni użytkownicy kropli. Krople do oczu polecane są szczególnie osobom noszącym soczewki kontaktowe, które mogą potęgować uczucie suchości oka. W przypadku użytkowników soczewek stosowanie kropli ułatwi ich zakładanie i ściąganie, ale przede wszystkim w znaczącym stopniu wydłuży komfortowy czas noszenia soczewek.

Najbardziej popularne marki kropli do oczu

Poniżej przedstawiamy pełną listę dostępnych w naszej ofercie kropli nawilżających do oczu: