Cooper Vision

 • Obniżka
 

Proclear 3 szt.

Proclear to miesięczna hydrożelowa soczewka kontaktowa wykorzystująca technologię wiązania wody wewnątrz materiału co gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez cały miesiąc.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 40.00 zł

 • Obniżka
 

My Day 30 szt.

MyDay to jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które dostarczają oczom nieograniczoną ilość tlenu i zapewniają komfort na bardzo wysokim poziomie.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 79.00 zł

 • Obniżka
 

Biofinity Toric 3 szt.

Biofinity toric to miesięczna toryczna silikonowo-hydrożelowa soczewka kontaktowa, wykonana z materiału, który gwarantuje wysoki komfort przez całą dobę.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 69.00 zł

 • Obniżka
 

Biofinity 6 szt.

Biofinity to miesięczne silikonowo - hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia przez cały dzień, przez całą noc, przez okrągły miesiąc.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

 • Obniżka
 

Biofinity 3 szt.

Biofinity to miesięczne silikonowo - hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia przez cały dzień, przez całą noc, przez okrągły miesiąc.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 49.00 zł

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

CooperVision to jeden z największych producentów miękkich soczewek kontaktowych dostępnych na całym świecie.

Dla kogo soczewki CooperVision

Misja firmy opiera się na założeniu, że nie ma dwojga takich samych oczu, dwóch takich samych pacjentów i dwóch takich samych dni dlatego portfolio produktów musi jest zróżnicowane. W ofercie CooperVision znajdują się zarówno klasyczne soczewki kontaktowe dla krótko i dalekowidza, jak i soczewki dla osób z astygmatyzmem i presbiopią. W ramach portfolio CooperVision dostępne są także soczewki o wysokich niespotykanych standardowo mocach korekcyjnych korygujące każdą wadę wzroku.

Popularne produkty CooperVision

 • My Day- jednodniowe soczewki kontaktowe z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelwowego o wysokiej elastyczność i delikatność.
 • Biofinity- miesięczne soczewki dla krótkowidzów i dalekowidzów, zapewniające komfort  użytkowania nawet przy stosowaniu przez cały miesiąc w trybie ciągłym (dzień i noc).
 • Biofinity Toric- nowoczesne soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone dla osób wymagających korekcji astygmatyzmu, które nie chcą ściągać soczewek przez cały miesiąc.
 • Proclear- soczewki miesięczne hydrożelowe, które dzięki użyciu technologii PC o właściwościach zbliżonych do naturalnych komórek oka utrzymują długotrwałe nawilżenie.
 • Proclear Toric- miesięczne delikatne soczewki kontaktowe wykonane w technologii PC przeznaczone do korekcji astygmatyzmu.
 • Proclear Multifocal- miesięczne soczewki wieloogniskowe  korygujące widzenie w każdej odległości skierowane do presbiopów.