Dolce&Gabbana

Pokazano 1-24 z 130 pozycji

Włoska marka, ceniąca swoją tradycję, kulturę i korzenie. Dolce&Gabbana oznacza perfekcję rękodzieła i drobiazgowego przywiązania do niepowtarzalnych detali. To ciągłe pragnienie połączenia awangardy z perfekcyjnym dopasowaniem i wygodą użytkowania.

Geneza marki - Dolce&Gabbana

Dolce & Gabbana to jeden z wiodących włoskich domów mody założony w 1985 roku. Domenico Dolce i Stefano Gabbana z własnych nazwisk uczynili znak towarowy, który jest rozpoznawalny na całym świecie. Świat Dolce & Gabbana składa się z doznań, tradycji, kultury i włoskiego charakteru.
Domenico Dolce i Stefano Gabbana to para, która zawładnęła tysiącami kobiecych serc. Dolce & Gabbana to projektanci uwielbiani przez gwiazdy Hollywood, które chętnie noszą projekty włoskiego domu mody zarówno na scenie jak i poza nią. U kreatorów ubierają się takie sławy jak: Victoria i David Beckham, Madonna , Johny Deep, Naomi Campbell, Jennifer Lopez, piosenkarka Ciara, Kylie Minogue, czy Lady Gaga.

Dolce&Gabbana - ekspresja własnej osobowości!

Mężczyźni i kobiety w Dolce&Gabbana szukają niezwykłego, ponadczasowego stylu związanego z niekonwencjonalnym luksusem który, z sezonu na sezon łączy w sobie innowację z silną inspiracją. Odbiorcy marki to indywidualiści, którzy najlepiej wiedzą jak dobrze korzystać z życia. Postrzegają okulary jako ekspresję ich własnej osobowości i stylu życia.

Zastosowanie kontrastujących ze sobą kolorów, abstrakcyjnych wzorów, motywów kwiatowych i zwierzęcych oraz wyrazistych kształtów, nadaje kolekcji indywidualny i oryginalny charakter.

To świętowanie najbardziej zakorzenionych wartości marki tj. nadmorskie krajobrazy, włoska muzyka, surowa architektura. Kolekcje to symbole przepychu, luksusu, bogactwa, mnogości.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary korekcyjne