Johnson & Johnson

  • Obniżka
 

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM 30 szt.

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to miękkie jednorazowe soczewki toryczne zaprojektowane tak, by także użytkownik z astygmatyzmem mógł cieszyć się każdego dnia nową świeżą i doskonale zwilżoną soczewką.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 89.00 zł

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Johnson&Johnson to najbardziej rozpoznawalny wśród użytkowników producent soczewek kontaktowych.

W asortymencie znajdą Państwo soczewki kontaktowe znanego producenta: Johnson & Johnson. To amerykański koncern farmaceutyczny i kosmetyczny o zasięgu międzynarodowym. Firma została założona w 1886 roku, a pierwsze soczewki kontaktowe sygnowane własną marką udostępniła w 1988 roku. Przedmiotem działalności tego przedsiębiorstwa są trzy segmenty: sprzęt medyczny, wyroby farmaceutyczne oraz kosmetyki. Siedziba firmy zlokalizowana jest w stanie New Jersey, a na świecie znajduje się już około 250 przedsiębiorstw operacyjnych w 57 państwach. Od 1990 roku Johnson & Johnson posiada również filię w Polsce, w Warszawie (Johnson & Johnson Poland sp. z o.o.).

Johnson & Johnson Vision Care

Częścią Johnson & Johnson Poland sp. z o.o. jest Johnson & Johnson Vision Care. Jej początki datuje się na 1959 rok, gdy dr Isen, dr Feinbloom i George Sitterle założyli firmę Frontier Contact Lenses, którą w latach 80. wykupił koncern Johnson & Johnson. W tym samym czasie przedsiębiorstwo wykupiło od Michaela Baya prawa do technologii Danlens, która umożliwiała produkcję miękkich soczewek kontaktowych zapewniających wyraźne widzenie oraz komfortowe użytkowanie. 

Marka ACUVUE® od producenta Johnson & Johnson

Johnson & Johnson Vision Care to światowy lider w produkcji i sprzedaży miękkich soczewek kontaktowych marki ACUVUE®. Stworzenie tej marki było przełomem - były to pierwsze na świecie jednorazowe miękkie soczewki kontaktowe, które zostały najpierw wprowadzone na rynek amerykański, a później na brytyjski. 

W czasach, gdy prawie 1,3 miliarda ludzi na całym świecie ma problemy z widzeniem, Johnson & Johnson Vision Care wychodzi naprzeciw ich potrzebom, nieustannie udoskonalając swoją ofertę produktów przeznaczonych do korygowania wad wzroku. Firma pomaga w ochronie najcenniejszego ludzkiego zmysłu - wzroku. Łączy najnowocześniejsze technologie, naukę oraz potrzeby osób cierpiących na różne wady wzroku: krótko i dalekowzroczność, astygmatyzm czy prezobię (starczowzroczność). Wbudowany w materiał soczewki filtr UV dodatkowo chroni oczy przed działaniem szkodliwego promieniowania słonecznego. 

Obecnie producent Johnson & Johnson Vision Care udostępnia soczewki kontaktowe marki ACUVUE® w kilku wersjach, podzielonych m.in. ze względu na tryb wymiany:

jednodniowe,

dwutygodniowe.

Flagowym wyrobem tego producenta jest model ACUVUE® Oasys, czyli dwutygodniowe soczewki kontaktowe (dostępne również w wersji dla astygmatyków: ACUVUE® Oasys for Astigmatism). Zastosowana technologia Hydraclear sprawia, że oczy otrzymują dodatkowe nawilżenie, co wpływa na większą wygodę noszenia soczewek. Kolejną zaletą jest jakość materiałów: silikonowo-hydrożelowe tworzywo charakteryzuje tlenoprzepuszczalność, delikatność i miękkość. 

Kolejnym popularnym produktem są jednodniowe soczewki ACUVUE® Oasys 1-Day, w których zastosowano technologię zintegrowanej łzy, pomagającej w odpowiednim nawilżeniu oka. 

Przedsiębiorstwo Johnson & Johnson ma świadomość tego, że jest odpowiedzialne za wszystkich ludzi korzystających z produktów i usług wytwarzanych oraz świadczonych przez tę firmę. Przedstawicielom zależy przede wszystkim na tym, żeby zapewnić wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnych cen. Liczy się także szybka realizacja zamówień klientów.

Soczewki kontaktowe Johnson & Johnson - wysoka jakość i korzystna cena

Odpowiedzialność nie kończy się wyłącznie na klientach. Producent podkreśla istotę indywidualnego podejścia do każdego pracownika. Stawia także na wspieranie akcji dobroczynnych, a także poparcie rozwoju lecznictwa oraz edukacji. Ta filozofia pokazuje, że produkty od Johnson & Johnson nie są zwykłymi wyrobami. To soczewki kontaktowe zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie użytkownika, jego bezpieczeństwu i odpowiedzi na jego potrzeby oraz indywidualne preferencje.

Na tle innych produktów korygujących wzrok, miękkie soczewki kontaktowe od Johnson & Johnson wyróżnia świetny stosunek ceny do jakości. Odpowiednie modele dla siebie znajdą zarówno osoby sporadycznie używające soczewek kontaktowych, jak i te, które już nie wyobrażają sobie życia bez tych produktów. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą na soczewki kontaktowe Johnson & Johnson.