Wybrane filtry: 0
All Vue  

All Vue Colors™ 2 soczewki

All Vue Colors to kolorowa soczewka miesięczna, która dzięki technologii 2 w 1 zapewnia zmianę koloru nawet najciemniejszych oczu.

Pobierz wirtualną aplikacje AllVueApp i sprawdź jak  będziesz wyglądać w kolorowych soczewkach.

All Vue Colors™ - 2 soczewki
All Vue  

All Vue Colors™ Soft 2 soczewki

All Vue Colors Soft to  kolorowa soczewka, która zapewnia efekt łagodnego podkreślenia naturalnego odcienia Twoich oczu.

Pobierz wirtualną aplikację AllVueApp i sprawdź jak będziesz wyglądać w kolorowych soczewkach. 

All Vue Colors™ Soft - 2 soczewki
All Vue  

All Vue Crazy™ 2 soczewki

All Vue Crazy to kolorowe soczewki gwarantujące spektakularny efekt zmiany wyglądu każdej tęczówki. To soczewki, które sprawią że staniesz się główną atrakcją każdej imprezy.

Pobierz wirtualną aplikację AllVueApp i sprawdź jak będziesz wyglądać w kolorowych soczewkach.

All Vue Crazy™ - 2 soczewki
Air Optix  

AIR OPTIX Colors - 2 soczewki

Air Optix Colors® to nowoczesne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kolorowe, które dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności zapewniają efektem wyrazistej zmiany koloru oczu z zachowaniem jego nieskazitelnego zdrowia.  

AIR OPTIX Colors - 2 soczewki
Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Soczewki kolorowe

Soczewki kontaktowe oprócz roli nadrzędnej jaką, jest korekcja wad wzroku obecnie mogą służyć także podkreśleniu, bądź zmianie naturalnego koloru tęczówki. Taki rodzaj soczewek to  soczewki kolorowe, kosmetyczne.  Wybierając soczewki kosmetyczne możesz  jednocześnie  skorygować wadę wzroku i zabawić się swoim wizerunkiem.  Soczewki barwione występują również w wersji plano, czyli bez żadnej mocy dla tych osób, które nie mają żadnej  wady wzroku, a tylko chcą się zabawić wizerunkiem. Zmiana koloru  oczu w błękitno  niebieskie,   lazurowe zielone czy brunatno brązowe jest w zasięgu ręki. Wystarczy wybrać odpowiednie soczewki kontaktowe. Poza tym soczewki kolorowe mogą także pełnić funkcję terapeutyczną, pomagając między innymi osobom z defektem tęczówki, służąc do przykrycia widocznej zaćmy, ubytku w tęczówce lub anomalii w wielkości źrenicy.

Rodzaje soczewek kolorowych

W grupie kolorowych soczewek można wyróżnić dwa typy:

  • soczewki podkreślające
  • soczewki zmieniające.

Soczewki podkreślające dostępne są najczęściej w trzech delikatnych odcieniach zielonym, niebieskim i morskim, które równomiernie rozprowadzone na powierzchni całej soczewki w subtelny sposób wzmacniają koloryt tęczówki.  Ze względu na delikatną barwę przeznaczone są wyłącznie do oczu o jasnych tęczówkach. Widoczną zmianę wyglądu oka zapewnią soczewki zmieniające. Dostępne są w wielu intensywnych barwach, które mogą całkowicie zmienić kolor nawet najciemniejszej tęczówki. Barwnik w soczewkach zmieniających stanowi odzwierciedlenie tęczówki oka z wolą przestrzenią na źrenicę, aby zapewnić doskonałą ostrość widzenia.  Do grupy produktów zmieniających nalezą także soczewki, które nie tyle zmieniają kolor tęczówki, ale nadają oku zupełnie inny wygląd. Dzięki takiej opcji w ciągu jednej chwili możesz mieć oko ze wzorem pajęczej sieci, zebry, kocie oczy itd. Ten ostatni typ soczewek jest szczególnie popularny na takie okazje jak Halloween, karnawałowe bale przebierańców.

Dla kogo polecane są soczewki kolorowe?

Po kolorowe soczewki sięgają osoby, które chcą nadać swojemu spojrzeniu  głębi, intensywności, chcą zaczarować nowym wyglądem. Dla tych, którzy pragną zmiany na każdy dzień ja i dla tych, którzy podczas karnawału, Halloween, Andrzejek, Sylwestra  chcą uzupełnić swoje image innym, ciekawszym wyglądem oczu. Halloween to jedno z najbardziej popularnych świąt w Ameryce i krajach Europy Zachodniej. Od kilku lat również w Polsce rośnie jego popularność. Używając soczewek kolorowych, możemy zamienić się w straszliwą wiedźmę, ducha czy innego strasznego stwora. Wiele osób myśli, że soczewki kontaktowe są wyłącznie dla osób mających wadę wzroku. Nie jest to prawdą, ponieważ w sprzedaży są również soczewki kolorowe (tzw. soczewki kosmetyczne), które można nosić bez żadnej wady wzroku (czyli o mocy 0.00 lub zwanej inaczej „plano”). Jeżeli chcesz zmienić kolor oczu to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast oczu niebieskich mieć np. brązowe. Możesz zmienić kolor oczu niezależnie od tego czy potrzebujesz korekcji wzroku czy nie i na praktycznie dowolny kolor.

Kto może nosić soczewki kontaktowe?

Wiele osób myśli, że soczewki kontaktowe są wyłącznie dla osób mających wadę wzroku. Nie jest to prawdą, ponieważ w sprzedaży są również soczewki kolorowe (tzw. soczewki kosmetyczne), które można nosić bez żadnej wady wzroku (czyli o mocy 0.00 lub zwanej inaczej „plano”).

Jeżeli chcesz zmienić kolor oczu to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast oczu niebieskich mieć np. brązowe. Możesz zmienić kolor oczu niezależnie od tego czy potrzebujesz korekcji wzroku czy nie i na praktycznie dowolny kolor. Zapraszamy to zapoznania się bardziej szegółowo z opisem typów soczewek kolorwych na naszym blogu tutaj: Jakie typy soczewek kolorowych wyróżniamy?

Jak korzystać z soczewek kolorowych?

Stosowanie soczewek kosmetycznych jest takie samo jako każdych innych. Soczewki kolorowe korzysta się w dostępne są nie tylko w różnych barwach, ale także z różną wersją korekcyjną. W zależności o systemu wymiany wymagają codziennej pielęgnacji np. soczewki miesięczne lub nie tj.  soczewki jednodniowe. Kolorowe soczewki można nosić każdego dnia zamieniając na nie klasyczne soczewki korekcyjne lub okazjonalnie, jako dodatkowa opcja, z której można skorzystać w specjalnych sytuacjach.

Soczewki kolorowe dostępne w ofercie naszego sklepu to:

Na pewno znajdziesz tu soczewki dla Twoich oczu.