Filtr UV
Promień krzywizny (BC)
Średnica (DIA)

Soczewki 24 H

Wybrane filtry: 0
  • Obniżka
Air Optix  

AIR OPTIX NIGHT & DAY Aqua 3 szt.

AIR OPTIX Night & Day Aqua to miesięczna soczewka silikonowo-hydrożelowa, którą można bezpiecznie  stosować przez miesiąc bez konieczności ściągania.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
MonoVision  

Ultra HD Overnight ™ - MultiBOX 6 szt.

Miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe wyposażone w unikalną technologię Aquaform Plus®. Daje ona gwarancję maksymalnego dopływu tlenu do rogówki i bezkompromisowego komfortu użytkowania.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 151.30 zł

  • Obniżka
PureVision  

PureVision 2 HD 6 szt.

Pure Vision 2 HD to miesięczna silikonowo-hydrożelowa soczewka miesięczna, którą dzięki unikalnym właściwościom może być stosowana przez 24 godziny na dobę 30 dni w miesiącu.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
Biofinity  

Biofinity 6 szt.

Biofinity to sferyczne soczewki kontaktowe o miesięcznym trybie wymiany, które można stosować nieprzerwanie przez 7 dni i 6 nocy. Po tym czasie należy wyczyścić je specjalnym płynem i umieścić w pojemniczku na co najmniej kilka godzin przed ponową aplikacją.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
Biofinity  

Biofinity 3 szt.

Biofinity to sferyczne soczewki kontaktowe o miesięcznym trybie wymiany, które można stosować nieprzerwanie przez 7 dni i 6 nocy. Po tym czasie należy wyczyścić je specjalnym płynem i umieścić w pojemniczku na co najmniej kilka godzin przed ponową aplikacją.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 49.00 zł

Biofinity  

Biofinity Toric XR 3 szt.

Soczewki Biofinity Toric XR dedykowane są dla osób borykających się z dużą wadą wzroku, wysokiego astygmatyzmu. Biofinity Toric XR posiadają zdecydowanie większy zakres mocy niż standardowe soczewki Biofinity Toric. Mogą po nie sięgać wszyscy ci, którzy mają spory problem z dopasowaniem odpowiednich soczewek.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Dla kogo są soczewki kontaktowe night&day

Soczewki kontaktowe to doskonałe uzupełnienie okularów lub alternatywa. Powodów, dla których sięgamy po soczewki może być wiele. Jednym z nich jest uciążliwość stosowania okularów odczuwalna przez osoby o szczególnie dużych wadach wzroku. Niezależnie od wielkości wady wzroku każdy okularnik bywa w sytuacjach, w których jest zmuszony zdjąć okulary i to są właśnie te momenty kiedy soczewki zapewnią dobre widzenie.  Typowe soczewki wymagają codziennej pielęgnacji po ich zdjęciu. Jest jednak taka grupa produktów, których każdego dnia nie trzeba ściągać. Są to soczewki typu night&day.

Ten rodzaj soczewek można stosować bez przerwy przez tydzień lub miesiąc (zależy to od zaleceń producenta).  Najczęściej soczewki tego typu dostępne są w trybie miesięcznym, które bez ściągania można nosić 30 dni i 29 nocy. Taki tryb noszenia soczewek nazywamy trybem ciągłym. Jest to z jednej strony bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ ich stosowanie nie wymaga dodatkowych produktów tj. płyn pielęgnacyjny. Nie trzeba każdego dnia "tracić" czasu na czynności związane z czyszczeniem soczewek. Główne zalety stosowania soczewek na dzień i na noc to:

  • Dobre widzenie w każdej chwili nawet tuż po przebudzeniu;
  • Wygoda i komfort użytkowania wynikająca z braku konieczności codziennej pielęgnacji

 

Pamiętaj, żeby regularnie badać swój wzrok, dlatego zapraszamy na darmowe badanie wzroku do naszych salonów.


Jak stosować soczewki 24 godzinne?

Zakładanie, ściągnie i pielęgnacja soczewek kontaktowych w praktyce jest dokładnie taka sama jak w przypadku klasycznych soczewek stosowanych tylko w trybie dziennym. Z tą różnicą, że cykliczność tych czynności jest mniejsza. Soczewki night&day zapewniają dobre widzeniem w każdej sekundzie dnia i nocy. Teoretycznie można ich nie ściągać przez cały okres użytkowania, warto jednak pamiętać, aby od czasu do czasu należy je zdjąć i usunąć z nich zabrudzenia przy użyciu tradycyjnych płynów pielęgnacyjnych.


Najpopularniejsze soczewki night&day

Przy użyciu soczewek całodobowych można skorygować każdą wadę wzroku. Zarówno krótkowidz, dalekowidz jak i osoba z astygmatyzmem i presbiopią ma możliwość noszenia soczewek bez ściągania. Najpopularniejsze w naszej ofercie soczewki całodobowe to:
 

Pełna oferta dostępna w sklepie.