Promień krzywizny (BC)
Średnica (DIA)
Cylinder (CYL)
Addycja
Wybrane filtry: 0
Daily GMA  

DailY GMA™ 30 soczewek

DAILY GMA ™ to jednodniowa soczewka z delikatnego materiału hydrożelowego odpornego na odkładanie się osadów zanurzona w roztworze naturalnego  składnika nawilżającego, który zapewnia najwyższy długotrwały komfort użytkowania.

DailY GMA™ - 30 soczewek
Acuvue  

Acuvue 1-DAY TruEye 30 soczewek

1•DAY ACUVUE® TruEye™ to jednodniowa soczewka silikonowo-hydrożelową dostarczająca 98% tlenu do rogówki. 

KUP ACUVUE TruEye PREMIUM PACK - 15% TANIEJ ! SPRAWDŹ >>

Skorzystaj z promocji ACUVUE®CashBack i zaoszczędź nawet do 108zł! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY>>

Acuvue 1-DAY TruEye - 30 soczewek
Daily HD™  

Daily HD™ 30 soczewek

Daily HD to wyjątkowo delikatna silikonowo-hydrożelowa soczewka jednodniowa, która gwarantuje  zdrowe, białe, dotlenione oczy oraz niezwykły komfort w każdych warunkach użytkowania.

 

Daily HD™ - 30 soczewek
Acuvue  

Acuvue Oasys 1-DAY 30 soczewek

ACUVUE OASYS® 1-Day to nowa, jednodniowa soczewka kontaktowa, przeznaczona dla osób szczególnie narażonych na przesuszenie oka, związane z pracą w niekorzystnych warunkach (klimatyzacja, długi czas pracy przed komputerem, słabe nawilżenie oczu). 

Acuvue Oasys 1-DAY - 30 soczewek
Acuvue  

Acuvue 1-DAY MOIST 30 soczewek

1-DAY ACUVUE® MOIST™ to miękkie jednorazowe soczewki kontaktowe zaprojektowane tak, by zachować świeże i nawilżone oczy nawet na koniec dnia.

Skorzystaj z promocji ACUVUE® CashBack i zaoszczędź nawet do 90zł!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Acuvue 1-DAY MOIST - 30 soczewek
Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Soczewki jednodniowe

Soczewki kontaktowe pozwalają użytkownikom na maksymalną wygodę w każdej chwili życia. To doskonały wybór szczególnie dla osób żyjących aktywnych ponieważ w przeciwieństwie do okularów są bezpieczne.  Pozwalają zatem na wykonywanie ulubionych codziennych czynności bez ograniczeń.  Szkła kontaktowe to najbardziej dyskretna forma korygowania wady wzroku.  Na wyjątkową uwagę zasługują soczewki jednodniowe.

Soczewki kontaktowe jednodniowe

Soczewki kontaktowe pozwalają użytkownikom maksymalną wygodę w każdej sytuacji. To doskonały wybór szczególnie dla osób żyjących aktywnie ponieważ w przeciwieństwie do okularów są bezpieczne.  Pozwalają na wykonywanie ulubionych codziennych czynności bez ograniczeń.  Szkła kontaktowe to także najbardziej dyskretna forma korygowania wad wzroku, która stanowi alternatywę dla okularów.  Na wyjątkową uwagę zasługują soczewki jednodniowe.

Soczewki jednodniowe czy jednorazowe ?

Jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone są do jednokrotnego użytku, czyli określenie jednorazowe w tym przypadku jest jak najbardziej słuszne.  Używanie  codziennie nowej pary soczewek jest nie tylko bardzo wygodne, ale przede wszystkim niezwykle higieniczne.  Każdego dnia zakłada się na nową, świeżą czystą soczewkę wyjętą prosto ze sterylnego opakowania. Dzięki temu jest  to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla wszystkich osób z wrażliwymi oczami i tendencją do alergii.  Stanowią doskonały wybór zarówno przy codziennym użytkowaniu, jak i w przypadku okazjonalnej zamiany okularów na soczewki np. na basen, na siłownie, na imprezę, do kina.

Dlaczego warto wybrać soczewki jednodniowe?

Ten typ wymiany daje użytkownikom maksymalną swobodę noszenia w każdych warunkach bez konieczności  pielęgnacji i przechowywania. Wystarczy rano założyć soczewkę prosto z blistra, a po całym dniu wyrzucić ją do kosza. Jest to oszczędność czasu poświęcanego na czyszczenie soczewek oraz pieniędzy ponieważ nie ma konieczności zakupu płynów pielęgnacyjnych i pojemników na soczewki. Ponadto ten rodzaj soczewek wykonany jest z najcieńszych materiałów, dzięki czemu są najmniej wyczuwalne spośród wszystkich soczewek. 

Dla kogo soczewki jednodniowe?

Jednodniowe soczewki polecane są dla każdego. Można je nosić każdego dnia lub zakładać okazjonalnie w wyjątkowych sytuacjach, zamiennie z okularami lub z soczewkami o dłuższym terminie wymiany np.  w te dni kiedy chodzimy na basen. To znakomite rozwiązanie dla  sportowców, osób żyjących aktywnie, osób często podróżujących. Jednym słowem dla wszystkich, którzy potrzebują każdego dnia maksymalnie wygodnej, komfortowej i bezpiecznej soczewki. Ze względu na codzienną wymianę poleca się je także wszystkim zaczynającym przygodę z soczewkami.

Najczęściej wybierane soczewki jednodniowe

Szkła jednorazowe dostępne są od 1995 roku. Od tego czasu na rynku pojawiło się wiele różnych rodzajów soczewek o jednorazowym systemie wymiany. "Jednodniówkami" można korygować krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm a nawet presbiopię. Najbardziej popularne soczewki jednodniowe to:

Zapoznaj się z pełną ofertą soczewek jednodniowych dostępną w naszym sklepie.