Kolor
Filtr UV
Promień krzywizny (BC)
Średnica (DIA)
Cylinder (CYL)

Soczewki jednodniowe

Soczewki jednodniowe pozwalają użytkownikom maksymalną wygodę w każdej sytuacji. To doskonały wybór szczególnie dla osób żyjących aktywnie ponieważ w przeciwieństwie do okularów są bezpieczne. Pozwalają na wykonywanie ulubionych codziennych czynności bez ograniczeń. Szkła kontaktowe to także najbardziej dyskretna forma korygowania wad wzroku, która stanowi alternatywę dla okularów. Na wyjątkową uwagę zasługują soczewki jednodniowe. Soczewki kontaktowe jednodniowe przeznaczone są do jednokrotnego użytku, czyli określenie jednorazowe w tym przypadku jest jak najbardziej słuszne. Używanie codziennie nowej pary soczewek jest nie tylko bardzo wygodne, ale przede wszystkim niezwykle higieniczne. Każdego dnia zakłada się na nową, świeżą czystą soczewkę wyjętą prosto ze sterylnego opakowania. Dzięki temu jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla wszystkich osób z wrażliwymi oczami i tendencją do alergii. Stanowią doskonały wybór zarówno przy codziennym użytkowaniu, jak i w przypadku okazjonalnej zamiany okularów na soczewki np. na basen, na siłownie, na imprezę, do kina.

Wybrane filtry: 0
Daily GMA  

DailY GMA™ 30 soczewek

DAILY GMA ™ to jednodniowa soczewka z delikatnego materiału hydrożelowego odpornego na odkładanie się osadów zanurzona w roztworze naturalnego  składnika nawilżającego, który zapewnia najwyższy długotrwały komfort użytkowania.

Acuvue  

ACUVUE® OASYS 1-Day 30 soczewek

ACUVUE OASYS® 1-Day to nowa, jednodniowa soczewka kontaktowa, przeznaczona dla osób szczególnie narażonych na przesuszenie oka, związane z pracą w niekorzystnych warunkach (klimatyzacja, długi czas pracy przed komputerem, słabe nawilżenie oczu). 

Acuvue  

1-DAY Acuvue® MOIST 30 soczewek

1-DAY ACUVUE® MOIST™ to miękkie jednorazowe soczewki kontaktowe zaprojektowane tak, by zachować świeże i nawilżone oczy nawet na koniec dnia.

Skorzystaj z promocji ACUVUE® CashBack i zaoszczędź nawet do 90zł!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

  • Obniżka
Daily GMA  

DailY GMA™ 5 soczewek - wyprzedaż

DAILY GMA ™ to jednodniowa soczewka z delikatnego materiału hydrożelowego odpornego na odkładanie się osadów zanurzona w roztworze naturalnego  składnika nawilżającego, który zapewnia najwyższy długotrwały komfort użytkowania.

Wyprzedaż ze względu na krótki termin ważności.

  • Obniżka
Daily HD™  

Daily HD™ 5 soczewek - wyprzedaż

Daily HD to wyjątkowo delikatna silikonowo-hydrożelowa soczewka jednodniowa, która gwarantuje  zdrowe, białe, dotlenione oczy oraz niezwykły komfort w każdych warunkach użytkowania.

Wyprzedaż soczewek pełnowartościowych w 5 sztukowych blistrach.

Pokazano 1-24 z 42 pozycji

Dla kogo najlepsze są soczewki kontaktowe jednodniowe ?

Soczewki jednodniowe to najwygodniejsza forma korekcji wzroku. Nie wymagają one pielęgnacji – co za tym idzie nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów poza kwotą, jaką zapłacisz za ich zakup. Mają one wiele atutów – wybierają je fani sportów wodnych, pływania, czy stali bywalcy siłowni i klubów fitness. Są świetną alternatywą od noszenia okularów podczas wakacyjnych wyjazdów, w miejscach w których utrudnione jest zachowanie odpowiednich zasad higieny, które pozwalają na bezpieczne korzystanie z soczewek kontaktowych. Są one jednorazowe, po użyciu zwyczajnie wyrzuca się je do kosza. Użytkownicy chwalą je przede wszystkim za łatwość używania oraz maksymalną swobodę. Najczęściej są wybierane okazjonalnie. Często sięgają po nie osoby, które dopiero zaczynają zmianę metody korekcji wzroku i chcą sprawdzić, jak będą czuć się nosząc soczewki kontaktowe. Zalecane jest używanie przy nich specjalnych kropli do oczu, określanych mianem „sztucznych łez”. W zależności od tego, które wybierzesz, mogą mieć intensywne działanie nawilżające.

Soczewki jednodniowe to wygoda w każdej sytuacji. Sięgniesz po nie wybierając się na basen, siłownię, albo podczas wakacyjnego wyjazdu na camping. Ponadto pozwolą na ukrycie wady wzroku przed innymi ludźmi. Pamiętaj, żeby regularnie badać swój wzrok, dlatego zapraszamy na darmowe badanie wzroku do naszych salonów.

Dlaczego warto nosić soczewki jednodniowe ?

Soczewki jednodniowe zapewniają użytkownikom maksymalną swobodę noszenia w każdych warunkach bez konieczności pielęgnacji i przechowywania. Wystarczy rano założyć soczewkę prosto z blistra, a po całym dniu wyrzucić ją do kosza. Jest to oszczędność czasu poświęcanego na czyszczenie soczewek oraz pieniędzy ponieważ nie ma konieczności zakupu płynów pielęgnacyjnych i pojemników na soczewki. Ponadto ten rodzaj soczewek wykonany jest z najcieńszych materiałów, dzięki czemu są najmniej wyczuwalne spośród wszystkich soczewek. Soczewki jednodniowe polecane są dla każdego. Można je nosić każdego dnia lub zakładać okazjonalnie w wyjątkowych sytuacjach, zamiennie z okularami lub z soczewkami o dłuższym terminie wymiany np. w te dni kiedy chodzimy na basen. To znakomite rozwiązanie dla sportowców, osób żyjących aktywnie, osób często podróżujących. Jednym słowem dla wszystkich, którzy potrzebują każdego dnia maksymalnie wygodnej, komfortowej i bezpiecznej soczewki. Ze względu na codzienną wymianę poleca się je także wszystkim zaczynającym przygodę z soczewkami. Musimy także pamiętać, że podczas stosowania soczewek kontaktowych może pojawić się konieczność i nie zapomnijmy kupić krople do oczu. W naszej ofercie można znaleźć krople do oczu renomowanych marek. Jak masz przemęczone oczy, to zapraszamy do kilku artykułów na naszym blogu Twoje Soczewki. Naturalnym odpowiednikiem kropli do oczu są nasze łzy, zobacz artykuł na naszym blogu czym są łzy i do czego służą?

Bezpieczna, okazjonalna forma korekcji wzroku

Soczewki kontaktowe jednodniowe są jednorazowe, po całodziennym noszeniu po prostu wyrzucasz je do kosza. Dzięki temu stanowią one również najbardziej zdrowy i higieniczny dla oka rodzaj szkieł kontaktowych. Soczewkę wyjmuje się każdego dnia nową, ze sterylnego opakowania. Sięgają po nie alergicy i osoby z wrażliwymi oczami. Można je używać w okazjonalnie, oraz na co dzień.

Swoboda, którą niosą soczewki kontaktowe

Osoby które po nie sięgają, podkreślają, że lubią swobodę, którą dają szkła kontaktowe. Wskazują także, że atutem jest brak dodatkowych obostrzeń dotyczących ich pielęgnacji i przechowywania. Wystarczy pamiętać o higienie rąk podczas procesu zakładania i zdejmowania szkieł. Niektórzy używają je zamiennie z okularami korekcyjnymi, w zależności od potrzeby. Soczewki jednodniowe polecane są także przez optometrystów i okulistów wszystkim osobom, które dopiero zaczynają przygodę z taką formą korekcji wzroku. Należy jednak pamiętać o tym, że wpływają one na przesuszanie się gałki ocznej. Z tego względu trzeba obowiązkowo pomyśleć o tym, by kupić skuteczne krople nawilżające do oczu, tzw. sztuczne łzy. Koniecznie sięgnij po produkt renomowanej marki, który da Ci gwarancję dobrego nawilżenia oka i bezpieczeństwa stosowania.