Ultra HD overnight

dla osób, które cenią komfort

Ultra HD overnight
Soczewki miesięczne
night&day
Soczewki Monovision Ultra HD overnight

Miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe wyposażone w unikalną technologię Aquaform Plus®. Daje ona gwarancję maksymalnego dopływu tlenu do rogówki i bezkompromisowego komfortu użytkowania. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują nieskazitelnie dobrego widzenia nawet przez całą dobę.

Ultra HD OVERNIGHT – polecane dla:
Śpiący mężczyzna z soczewkami na oczach

Wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych, którym zdarza się drzemać lub spać w soczewkach.

Śpiąca kobieta z soczewkami na oczach z dzieckiem

Młodych rodziców, którzy muszą w nocy wstawać do dziecka

Młoda dziewczyna w soczewkach na dyskotece

Osób prowadzących aktywny tryb życia, którzy nie mają możliwości właściwej pielęgnacji soczewek

Kobieta pracująca w nocy z soczewkami

Osób, które pracują na nocną zmianę lub mają pracę w trybie 24h (np. lekarze, kierowcy zawodowi)

Kobieta zakładająca soczewki kontaktowe

Osób, które mają problem z aplikacją i zdejmowaniem soczewek kontaktowych

CECHY I KORZYŚCI
 • Technologia Aquaform Plus® - technologia ta w połączeniu z materiałem silikonowo – hydrożelowym pozwala na maksymalne dotlenienie oka. Dopływ tlenu do rogówki jest na takim samym poziomie, jak do oka bez zaaplikowanej soczewki, dzięki czemu każdy użytkownik soczewek zapomni, że posiada je na oku, nawet jeśli w nich zaśnie.
 • Materiał o naturalnej zwilżalności powierzchni – zapewnia utrzymanie jednakowej zawartości wody w strukturze soczewki przez wiele dni, dzięki czemu oczy są zawsze nawilżone w każdych warunkach użytkowania. Z powodzeniem soczewki mogą stosować osoby, które bardzo długo pracują przed urządzeniami cyfrowymi, w klimatyzowanych pomieszczeniach. Długotrwałe wpatrywanie się w ekran zmniejsza częstość mrugania co skutkuje suchością, swędzeniem i pieczeniem oczu, czyli prowadzi do tzw. „cyfrowego zmęczenia wzroku”. Dzięki optymalnemu uwodnieniu soczewki w połączeniu z materiałem silikonowo – hydrożelowym uczucie suchości oka jest wyeliminowane.
 • Niski moduł sztywności – soczewka jest ultracienka i miękka, co znacząco ułatwia jej aplikację. Dzięki niewielkiej grubości soczewki nie są wyczuwalne na oku, co daje maksymalny komfort użytkowania.
 • Asferyczna konstrukcja – specjalny system neutralizujący aberracje zapewnia doskonałą jakość widzenia i szybką adaptację soczewki do oka.
 • Soczewki na dzień i noc – dają nieograniczone możliwości użytkowania soczewek nawet w przypadku najbardziej wymagających warunków, tj. wyjazdy wakacyjne, praca podczas nocnej zmiany. Soczewki są doskonałą alternatywą dla osób o dużej wadzie wzroku, przy której szkła okularowe mogłyby być grube i nieestetyczne. Dzięki trybowi 24h, użytkownik soczewek zawsze widzi nieskazitelnie, nawet po przebudzeniu się w nocy. Długość noszenia soczewki zależy od użytkownika – nie jest on ograniczony w swoim wyborze.
 • 1 MIESIĄC
  Rodzaj produktu soczewki miesięczne
  Materiał Comfilcon A
  Uwodnienie 48%
  Przepuszczalność tlenu Dk/t 160
  Ilość w opakowaniu 3
  Dostępne promienie krzywizny 8.6 mm
  Dostępne średnice 14.0 mm
  Moduł sztywności 0,75 MPa
  Zakres mocy

  +6.50 do +8.00 co 0,50 D
  +0.25 do +6.00 co 0.25D
  -0.25 do -6.00 co 0.25D
  -6.50 do -12.00 co 0,50 D

  Dodatkowe cechy
 • Jasnoniebieskie zabarwienie Sofblue™
 • Technologia Aquaform Plus®
 • Soczewki kontaktowe Monovision Ultra HD overnight