Alcon

  • Obniżka
 

Opti Free 355 ml

Opti Free Express to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 39.00 zł

 

Dailies TOTAL1 for ASTIGMATISM 30 szt.

Dailies TOTAL1 for astigmatism, soczewki dla astygmatyków z dziennym trybem wymiany. Pierwsze i jedyne tego typu soczewki, w których zastosowano gradient uwodnienia. Zapewniają stabilne i wyraźne widzenie jednocześnie nawilżając i zapewniając komfort użytkowania.
  • Obniżka
 

Dailies Total 1 - 30 soczewek wyprzedaż

Polecane wszystkim użytkownikom soczewek jako produkt jednodniowy, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania poprzez wyeliminowanie gromadzących się osadów i zanieczyszczeń.

 

 

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 7.99 zł

  • Obniżka
 

Dailies Total 1 30 szt.

Dailies Total 1 to pierwsza jednodniowa, silikonowo-hydrożelowa soczewka z gradientem uwodnienia, łącząca wyjątkowe nawilżenie z wysoką przepuszczalnością.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
 

Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 6 szt.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism to miesięczne soczewki toryczne dedykowane do korekcji astygmatyzmu z współwystępującymi wadami krótko- i dalekowzroczności. Najwyższe poziomy jakości widzenia i komfortu użytkowania (bez wysychania i podrażnień oczu) - to cechy, które wyróżniają tworzone przez Alcon Vision Care soczewki.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 159.00 zł

  • Obniżka
 

Air Optix PLUS HydraGlyde for Astigmatism 3 szt.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism to miesięczne soczewki toryczne dedykowane do korekcji astygmatyzmu z współwystępującymi wadami krótko- i dalekowzroczności. Najwyższe poziomy jakości widzenia i komfortu użytkowania (bez wysychania i podrażnień oczu) - to cechy, które wyróżniają tworzone przez Alcon Vision Care soczewki.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
 

AIR OPTIX NIGHT & DAY Aqua 3 szt.

AIR OPTIX Night & Day Aqua to miesięczna soczewka silikonowo-hydrożelowa, którą można bezpiecznie  stosować przez miesiąc bez konieczności ściągania.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
 

AIR OPTIX Colors 2 szt.

Air Optix Colors® to nowoczesne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kolorowe, które dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności zapewniają efektem wyrazistej zmiany koloru oczu z zachowaniem jego nieskazitelnego zdrowia

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 75.00 zł

  • Obniżka
 

Air Optix Aqua 6 szt.

AIR OPTIX AQUA (stara nazwa O2 Optix) - silikonowo-hydrożelowa "oddychająca" soczewka miesięczna, która pozwala na wielogodzinne użytkowanie z zachowaniem pełnego zdrowia i wyjątkowego komfortu.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 129.00 zł

  • Obniżka
 

AIR OPTIX AQUA 3 szt.

AIR OPTIX AQUA (stara nazwa O2 Optix) - silikonowo-hydrożelowa "oddychająca" soczewka miesięczna, która pozwala na wielogodzinne użytkowanie z zachowaniem pełnego zdrowia i wyjątkowego komfortu.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 79.00 zł

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Alcon to jeden ze światowych producentów produktów kontaktologicznych i akcesoriów związanych z pielęgnacją oczu.

W branży soczewek kontaktowych występuje bardzo wiele firm, rywalizujących ze sobą i prezentujących nowe technologie i materiały, dzięki którym noszenie “kontaktów” staje się coraz wygodniejsze. Największym producentem szkieł kontaktowych jest firma Alcon, która może poszczycić się bardzo ciekawą historią. To amerykańskie przedsiębiorstwo zostało założone po II wojnie światowej przez dwóch przyjaciół aptekarzy. Pierwsze litery ich nazwisk posłużyły do wymyślenia nazwy dla swojej małej firmy medycznej - byli to Robert Alexander i Williama Conner - i nikt wtedy nie spodziewał się, że Alcon stanie się po wielu dekadach wielką korporacją i czołowym graczem w branży. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wiele produktów tej amerykańskiej firmy - między innymi soczewki sferyczne, miesięczne, jednodniowea także płyny do soczewek.

Air Optix - specjalność zakładu

Firma Alcon słynie z zastosowania przy produkcji swoich modeli soczewek bardzo cienkiego, elastycznego i przepuszczającego powietrze materiału hydrożelowo-silikonowego. Dzięki niemu oko może “oddychać” i możliwa jest nawet wielogodzinna praca przy komputerze w suchym i klimatyzowanym pomieszczeniu. Najbardziej znaną serią produktową firmy Alcon jest Air Optix, w której można znaleźć na przykład soczewki stałe typu Day & Night oraz szkła kontaktowe ze specjalną technologią, która pozwala na niezdejmowanie ich przez aż sześć dni w ciągu miesiąca użytkowania. Ta opcja zwróci szczególną uwagę osób, które często zapominają o zdjęciu swoich soczewek lub są w ciągłej podróży lub w terenie.

W naszym sklepie dostępne są także bardziej specjalistyczne soczewki firmy Alcon - między innymi soczewki multifokalne (progresywne), które przywracają zdolność akomodacji oka osobom z prezbiopią, czyli starczowzrocznością. Dla osób z astygmatyzmem przeznaczone są soczewki toryczne, które pozwalają na skupienie wiązek światła docierających do oka w odpowiednim miejscu na siatkówce.

A może to czas na zmianę koloru oczu?

Dailies to kolejna znakomita seria firmy Alcon, która rozsławiła w branży to przedsiębiorstwo. Soczewki jednodniowe oparte są na technologii głębokiego nawilżenia - wraz z każdym mrugnięciem modele Dailies wypuszczają małą dozę specjalnego płynu, który jest bardzo bliski naturalnemu filmowi łzowego, dzięki czemu oko jest nawilżone i nie wysycha.

Szczególnie atrakcyjną opcją dla osób, które lubią niestandardowy styl, jest seria Freshlook firmy Alcon. Kolorowe soczewki nie tylko korygują wzrok, ale także pozwalają na zmianę koloru tęczówek, co przypadnie do gustu osobom, które stosują różnego rodzaju stylizację w pracy czy podczas imprez. Niektórzy nie przepadają także za swoim naturalnym kolorem oczu i mają ochotę często go zmieniać, do czego idealnie nadają się soczewki w różnych barwach. Szkła kontaktowe Freshlook są wygodne i bezpieczne, nie powodują także bólu oczu czy zaczerwienienia.

Bezpieczne używanie soczewek Alcon

Aby w pełni bezpiecznie korzystać z soczewek firmy Alcon należy stosować się do kilku podstawowych zasad. Gdy nie używa się szkieł kontaktowych typu Day & Night, należy codziennie wieczorem zdejmować swoje “kontakty” i przechowywać je w specjalnym płynie do soczewek. Wielofunkcyjne płyny pielęgnacyjne skutecznie usuwają różnego rodzaju zanieczyszczenia białkowe znajdujące się na powierzchni soczewek oraz w odpowiedni sposób je nawilżają. Szkła kontaktowe firmy Alcon pozwalają na kilkurazowe nieściągnięcie ich na noc podczas danego miesiąca, należy jednak wykorzystywać tę opcję jako pomocniczą i gdy ma się ku temu okazję, trzymać soczewki w nocy w specjalnym pojemniku.

Należy pamiętać także o tym, aby zawsze myć ręce podczas ubierania i zdejmowania szkieł oraz nie przekraczać ich terminu przydatności do użytku - soczewki na miesiąc powinny być wykorzystywane właśnie przez taki okres. Przestrzeganie podstawowych zasad higieny da możliwość komfortowego korzystania z modeli soczewek firmy Alcon.