BioTrue

  • Obniżka
 

BioTrue 300 ml

Biotrue to nowoczesny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, którego skład został zainspirowany biologią oka ludzkiego.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 39.00 zł

  • Obniżka
 

BioTrue 100 ml

Biotrue to nowoczesny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, którego skład został zainspirowany biologią oka ludzkiego.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Linia produktów pielęgnacyjnych produkowanych przez firmę Bausch&Lomb skierowana do użytkowników soczewek o wrażliwych oczach.

Produkty marki BioTrue to innowacyjne formuły, które mają w maksymalny sposób zadbać o zdrowie oczu i przejrzystość widzenia. Nowoczesna technologia produkcji soczewek kontaktowych BioTrue oraz płynów do pielęgnacji tego artykułu optycznego - jest zbieżna z biologią ludzkiego oka. Dzięki temu otrzymujemy produkt wysokiej jakości, który nastawiony jest na zgodność z fizjonomią gałki ocznej.

Marka BioTrue jest częścią firmy Bausch + Lomb, która tworzy soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji soczewek, płyny do oczu oraz suplementy diety wpływające na lepszy wzrok. To firma ceniąca sobie wysoką jakość swoich produktów, którą wypracowuje od roku 1853, czyli od założenia swojego pierwszego zakładu optycznego, a następnie stworzenia gumowych oprawek do okularów. Już przeszło sto lat temu Bausch + Lomb wprowadzał technologiczne innowacje, nikomu wcześniej nieznane w branży optycznej. Podobnie było przy tworzeniu pierwszych soczewek kontaktowych tej firmy, które na rynku pojawiły się w roku 1971. Od tego momentu Bausch + Lomb swoim klientom oferuje produkty najwyższej jakości, które mają korzystnie wpływać na ostrość widzenia i komfort ich noszenia.

Co charakteryzuje produkty marki BioTrue?

Do flagowych produktów marki BioTrue należą soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji soczewek. Nie bez znaczenia jest nazwa marki, która nawiązuje do składu oraz technologii produkcji soczewek i płynów. Te produkty optyczne mają być jak najbardziej zbliżone do biologii ludzkiego oka oraz składu łez. Z tego powodu można mówić o produkcie bio, który współgra z naturalnym pH oka.

Produkty z marki BioTrue

Płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych - ludzkie łzy mają określone pH, a płyn do soczewek dedykowany soczewkom w znacznym stopniu mu odpowiada. W praktyce oznacza to, że soczewka nie tylko jest dobrze oczyszczona, ale jej nakładanie oraz samo użytkowanie wiąże się z pełnym komfortem. Produkty BioTrue inspirowane są biologią ludzkiego oka, więc płyn, który można używać do czyszczenia, płukania, dezynfekcji, przechowywania soczewek, ale także do nawilżania gałki ocznej, jest w pełni bezpieczny i nie powoduje podrażnień. Płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych BioTrue zawiera w swoim składzie hialuronian, który jest substancją nawilżającą naturalnie występującą w łzach. Płyn zapewnia komfort użytkowania soczewek - bez efektu suchego oka. Soczewki jednodniowe polecane są osobom, które nie widzą z bliska, jak i z daleka. Upodobanie znajdą w nich także sportowcy, a także osoby aktywne fizycznie.

Soczewki kontaktowe OneDay - soczewki Biotrue OneDay wykonane zostały z materiału, który zwany jest HyperGel Breakthrough. Swoim pH przypomina skład obecny w ludzkich łzach. W praktyce oznacza to, że naturalne nawilżenie zapewnia komfort użytkowania - nawet do 16 godzin. Ponadto odczynniki te zapewniają gałce ocznej dobrą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu nie jest ona wysuszona, podrażniona oraz zmęczona. Są to soczewki jednodniowe, a to oznacza, że zakłada się je rano i wyrzuca wieczorem przed pójściem spać. Tym sposobem omija się całe procedury związane z odpowiednią pielęgnacją soczewek oraz z ich przechowywaniem.

Soczewki kontaktowe OneDay for Presbyopia - są to soczewki, które przeznaczone są dla osób po 40 roku życia. Naturalne jest, że z wiekiem wzrok ulega pogorszeniu, co jest odczuwalne zwłaszcza podczas czytania czy wpatrywania się w ekran z bliskiej odległości. Soczewki OneDay for Presbyopia przeznaczone są właśnie dla osób, których wzrok - podczas codziennych czynności - szybko się męczy, zachodzi mgłą i traci ostrość. Ten rodzaj soczewek dopasowuje się do rogówki oka i zapewnia klarowność widzenia. Ten typ soczewek jest zdecydowanie mocniej nawilżony, by zachować oko w jak najlepszej kondycji przez długi czas.