Lista produktów marki Opti-Free

 

Opti Free 120 ml

Opti Free Express to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Opti Free 120 ml
 

Opti Free 355 ml

Opti Free Express to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.

Opti Free 355 ml
 

Opti-free Pure Moist 300 ml

Opti Free Pure Moist to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji każdego typu soczewek, który dodatkowo zapewnia utrzymanie nawilżenie do 16 godzin w trakcie dnia.

Opti-free Pure Moist 300 ml
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Lista produktów marki Opti-Free

Opti-Free to marka preparatów do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych produkowana przez firmę Alcon.

Dopasowanie soczewek z sukcesem jest uzależnione od wyboru właściwego produktu o trybie wymiany i właściwościach dopasowanych do trybu życia oraz wymagań pracownika. Przy soczewkach częstszej wymiany o tym, czy soczewki są wygodne i w pełni komfortowe decyduje dodatkowo ich właściwa pielęgnacja. Do czyszczenia soczewek kontaktowych należy stosować specjalnie przeznaczone do tego produkty pielęgnacyjne.

Właściwości płynów Opti Free:

Rodzina produktów Opti Free to preparaty o wysokiej skuteczności czyszczącej przeznaczone do pielęgnacji każdego typu soczewek miękkich. Niezależnie od typu każdy płyn Opti Free pozwala na długotrwałe utrzymanie soczewek w idealnej czystości. Dodatkowo wybrane płyny Opti Free o właściwościach nawilżających podnoszą komfort stosowania soczewek utrzymując ich nawilżenie

Produkty pielęgnacyjne marki Opti Free:

  • OPTI-FREE Express – to płyn pielęgnacyjny o wysokiej skuteczności czyszczącej zawierający dodatkowo środek dezynfekujący o wysokiej skuteczności działania.
  • OPTI-FREE PureMoist – płyn do pielęgnacji soczewek miękkich z każdego typu materiału,  który nie tylko skutecznie czyści i dezynfekuje soczewki ale jednocześnie regeneruje ich powierzchnie, tak aby utrzymywała nawilżenie, aż do 14 godzin. Efekt nawilżenia odczuwany jest od chwili założenia, aż do momentu zdjęcia soczewek na koniec dnia.