MonoVision

 

DailY GMA™ 30 soczewek

DAILY GMA ™ to jednodniowa soczewka z delikatnego materiału hydrożelowego odpornego na odkładanie się osadów zanurzona w roztworze naturalnego  składnika nawilżającego, który zapewnia najwyższy długotrwały komfort użytkowania.

 

SEE L'EAU EyeCare Synergie 120 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, który dzięki zawartości Hialuronianu Sodu skutecznie odżywia, pielęgnuje i nawilża soczewki poprawiając komfort ich użytkowania. 

 

SEE L'EAU EyeCare Synergie 350 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, który dzięki zawartości Hialuronianu Sodu skutecznie odżywia, pielęgnuje i nawilża soczewki poprawiając komfort ich użytkowania. 

 

SEE L'EAU EyeCare Synergie 60 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, który dzięki zawartości Hialuronianu Sodu skutecznie odżywia, pielęgnuje i nawilża soczewki poprawiając komfort ich użytkowania.

Pokazano 1-24 z 48 pozycji

Najwyższej jakości materiały oraz współpraca z czołowymi światowymi producentami to gwarancja jakości MonoVision® w dziedzinie kontaktologii.

Oferta obejmuje soczewki kontaktowe i płyny marki MonoVision®, która istnieje na rynku już od 2008 roku. Przedsiębiorstwo jest znane na rynku z udostępniania dobrych pod względem jakościowym soczewek, dostępnych jednocześnie w korzystnych cenach i wielu oryginalnych rodzajach. W ofercie znajdują się soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne oraz kolorowe, a także płyny do ich pielęgnacji i właściwego przechowywania. 

Soczewki jednodniowe Daily HD

MonoVision® oferuje wyjątkowo delikatne soczewki jednodniowe, dzięki którym użytkownik czuje się komfortowo w każdej sytuacji: zarówno w pracy czy w szkole, jak i na imprezie oraz podczas uprawiania sportów wodnych. Soczewki są wykonane z nowoczesnego materiału o zwiększonej przepuszczalności tlenu. Ma to duży wpływ na lepsze nawilżenie oka oraz pełną biokompatybilność z tkankami. Na bardzo dobrą ostrość widzenia w każdych warunkach wpływa odpowiednia konstrukcja soczewki.  To ponadto produkty z filtrem UV chroniącym oczy przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych.

Soczewki miesięczne Ultra HD

Materiał silikonowo-hydrożelowy zapewnia wysokie nawilżenie oka w połączeniu z optymalną transmisyjnością tlenu. Takie miesięczne soczewki zapewniają wielogodzinny komfort nawet w trudnych warunkach. Istotne w ich prawidłowym użytkowaniu jest oczyszczenie soczewki oraz przechowywanie w odpowiednich płynach. Ich zakup jest dobrym i opłacalnym rozwiązaniem dla osób, które często zastępują okulary korekcyjne właśnie soczewkami miesięcznymi.

Specjalne soczewki kontaktowe dla mężczyzn

Rewolucją na rynku produktów korygujących wady wzroku okazały się także soczewki przeznaczone specjalnie dla mężczyzn. To jednodniowe soczewki kontaktowe DailY MAN Extreme, które świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Dzięki odpowiedniej konstrukcji są proste do założenia, a ich wykonanie z nowoczesnego materiału niejonowego sprawia, że produkty są odporne na zabrudzenia. Męskie soczewki kontaktowe charakteryzuje jasnoniebieskie zabarwienie, dzięki czemu łatwiej odnaleźć je w blistrze. 

Kolorowe soczewki kontaktowe od MonoVision® 

Przełomem na rynku kosmetycznym okazało się wprowadzenie kolorowych soczewek. Dają one wrażenie zmiany koloru tęczówki na dowolną barwę. Intensywne kolory pozwalają uzyskać efekt radykalnej zmiany koloru nawet ciemnej tęczówki. Marzenie o błękitnych, piwnych bądź zielonych oczach może stać się rzeczywistością. Wystarczy zapoznać się z ofertą na kolorowe soczewki kontaktowe od MonoVision®. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne rodzaje soczewek w kolorze szarym, turkusowym, niebieskim, brązowym, czarnym, fioletowym i wielu innych. Jednocześnie kolorowe soczewki są wykonane ze sprawdzonych materiałów, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowania. 

Dla Państwa wygody udostępniamy wszystkie rodzaje soczewek w opakowaniach po jednej, dwóch, trzech, 5, 10, a nawet w liczbie 30 czy 60 soczewek. Przy każdym produkcie znajduje się jego szczegółowy opis, dzięki czemu przy wyborze można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi średnicy czy promienia krzywizny. W zależności od oferty można także wybrać moc soczewek oraz ich kolor. 

Płyny do soczewek 

Grupa MonoVision® jako pierwsza na rynku wyprodukowała i wprowadziła do sprzedaży płyn z zawartością hialuronianu sodu, który wykazuje silne właściwości nawilżające oraz regenerujące rogówkę. Płyny do soczewek dostępne w naszym asortymencie czyszczą i usuwają osady białkowe z soczewek. Ponadto pielęgnują je i służą do ich płukania oraz dezynfekcji. Niezwykle ważne jest odpowiednie przechowywanie soczewek, jednak z wykorzystaniem tych płynów ma się pewność, że produkty korygujące wady wzroku będą bezpieczne i nie wyschną.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą na soczewki kontaktowe i akcesoria MonoVision®. Zakup wysokojakościowych produktów do korygowania wady wzroku sprawi, że noszenie soczewek będzie niezwykle komfortowe i praktycznie niewyczuwalne. Szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny z pewnością sprawią, że z łatwością wybiorą Państwo soczewki kontaktowe na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.