Bausch & Lomb

  • Obniżka
 

Soflens Daily Disposable 30 szt.

Soflens Daily Disposable to jednodniowa soczewka z delikatnego materiału hydrożelowego odpornego na odkładanie się osadów, który zapewnia długotrwały komfort użytkowania.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 49.00 zł

  • Obniżka
 

SofLens Comfort (SofLens 59) 6 szt.

SofLens 59 (dawniej SofLens Comfort) to klasyczna miesięczna soczewka z materiału hydrożelowego, która stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i niską cenę.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 45.00 zł

  • Obniżka
 

ReNu MultiPlus 360 ml

Renu MultiPlus to wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny przeznaczony do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 29.00 zł

  • Obniżka
 

PureVision 2 HD 6 szt.

Pure Vision 2 HD to miesięczna silikonowo-hydrożelowa soczewka miesięczna, którą dzięki unikalnym właściwościom może być stosowana przez 24 godziny na dobę 30 dni w miesiącu.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
 

BioTrue 300 ml

Biotrue to nowoczesny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, którego skład został zainspirowany biologią oka ludzkiego.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 39.00 zł

  • Obniżka
 

BioTrue 100 ml

Biotrue to nowoczesny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych, którego skład został zainspirowany biologią oka ludzkiego.

 

Bausch+Lomb ULTRA® 6 szt.

Soczewki ULTRA przeznaczone są do dziennego stosowania, co oznacza, że każdego wieczoru przed pójściem spać należy je wyczyścić i umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Wielkim udogodnieniem jest fakt, że jedna para szkieł ULTRA starcza na 30 dni.

 

Bausch+Lomb ULTRA® 3 soczewki

Soczewki ULTRA przeznaczone są do dziennego stosowania, co oznacza, że każdego wieczoru przed pójściem spać należy je wyczyścić i umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Wielkim udogodnieniem jest fakt, że jedna para szkieł ULTRA starcza na 30 dni.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Bausch&Lomb producent soczewek kontaktowych i płynów

Gdy myśli się o soczewkach kontaktowych, automatycznie wskazuje się na modele słynnej firmy Bausch&Lomb, która także wypromowała swoją markę dzięki kultowym okularom Ray-Ban. To amerykańskie przedsiębiorstwo zostało założone w 1853 roku w Rochester w Stanie Nowy Jork przez dwóch Niemców - Johna Jacoba Bauscha i Henry’ego Lomba. Na początku ta firma zajmowała się produkcją soczewek okularowych, aby później zacząć wytwarzać także sprzęt medyczny oraz włączyć się w XX wieku w ulepszanie szkieł kontaktowych. Najbardziej znanymi markami Bausch & Lomb są soczewki z serii PureVision i SofLens oraz płyny do soczewek Renu. Szkła kontaktowe tej firmy cechują się elastycznością i przepuszczalnością dużej ilości powietrza, dzięki zastosowaniu nowatorskiego materiału hydrożelowo-silikonowego, który pozwala nawet na wielogodzinną pracę na komputerze w klimatyzowanym i suchym biurze. Soczewki Bausch&Lomb także odpowiednio nawilżają oko, dzięki czemu nie męczy się ono tak szybko oraz nie ulega mikrourazom czy zaczerwienieniu.

Różne typy soczewek Bausch & Lomb

W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele różnych rodzajów soczewek kontaktowych od firmy Bausch&Lomb. Możecie Państwo wybierać wśród klasycznych soczewek sferycznych, służących do korygowania bliskowzroczności i dalekowzroczności, soczewek torycznych, przeznaczonych dla osób astygmatyzmem, oraz soczewek progresywnych (multifokalnych), które radzą sobie ze starczowzrocznością, która cechuje się zanikiem możliwości akomodacji oka.

Modele “kontaktów” Bausch&Lomb występują także w różnych wersjach przydatności do użytku. Dostępne są zarówno soczewki jednodniowe, jak i szkła kontaktowe miesięczne. Kolejnego podział tych akcesoriów służących do korygowania wzroku dokonuje się ze względu na to, czy trzeba je ściągać wieczorem, czy też nie. Modele PureVision cechują się idealnym nawilżeniem i przepuszczalnością powietrza, dlatego można je stosować jako soczewki typu Day & Night, czyli takie, których nie trzeba zdejmować na noc.

Jak bezpiecznie używać soczewek Bausch&Lomb?

Aby móc cieszyć się możliwością widzenia w sposób czysty, klarowny i bardzo ostry, warto stosować się do podstawowych zasad użytkowania soczewek Bausch&Lomb. Podstawą jest konsultacja z okulistą lub optometrystą, który jest w stanie dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości sprzętu zmierzyć średnicę rogówki pacjenta oraz poziom nawilżenia oka. Płyny z serii ReNu mają silne właściwości czyszczące szkła z zabrudzeń białkowych. Te typy preparatów pielęgnujących zapewniają także odpowiednie nawilżenie soczewkom kontaktowym.