Acuvue

 

Acuvue® RevitaLens® 360 ml

All-in-One Acuvue RevitaLens zapewnia najlepsze właściwości czyszczące. Dodatkową zaletą płynu jest usuwanie białek, lipidów i doskonała kompatybilność z ludzkimi tkankami.

 

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY for ASTIGMATISM 30 szt.

Soczewki ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY for ASTIGMATISM to nowe rozwiązanie dedykowane dla osób z astygmatyzmem. Dzięki za stosowanej technologii HydraLuxe TM soczewki współdziała ją z naturalnym filmem łzowym oka pomagając zredukować uczucie zmęczenia oczu oraz pozwalając uzyskać wy soki poziom komfortu i stabilną jakość widzianego obrazu przez cały dzień.

  • Obniżka
 

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology 30 szt.

 

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ Technology to nowa, jednodniowa soczewka kontaktowa, przeznaczona dla osób szczególnie narażonych na przesuszenie oka, związane z pracą w niekorzystnych warunkach (klimatyzacja, długi czas pracy przed komputerem, słabe nawilżenie oczu). 

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
 

1-DAY Acuvue® MOIST Multifocal 30 szt.

1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL to miękkie jednorazowe soczewki kontaktowe dla presbiopów (osób ze starczowzrocznością) zaprojektowane tak, aby zapewnić ostre widzenie w każdej odległości przy zachowaniu uczucia świeżości i komfortu na oku. 

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 89.00 zł

  • Obniżka
 

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM 30 szt.

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to miękkie jednorazowe soczewki toryczne zaprojektowane tak, by także użytkownik z astygmatyzmem mógł cieszyć się każdego dnia nową świeżą i doskonale zwilżoną soczewką.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 89.00 zł

 

1-DAY ACUVUE® MOIST 30 szt.

1-DAY ACUVUE® MOIST to miękkie jednorazowe soczewki kontaktowe zaprojektowane tak, by zachować świeże i nawilżone oczy nawet na koniec dnia.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Marka Acuvue to główna marka soczewkowa firmy Johnson & Johnson.

W momencie, gdy pojawiły się soczewki kontaktowe, życie wielu osób z wadą wzroku uległo zdecydowanej poprawie. Szczególnie ważny w tym kontekście jest 1988 rok, kiedy to marka Acuvue należąca do firmy Johnson & Johnson stworzyła jako pierwsza miękkie soczewki jednodniowe, co w znaczny sposób zwiększyło komfort noszenia “kontaktów”. Johnson & Johnson to olbrzymia korporacja, która stawiała w XIX wieku swoje pierwsze kroki jako małe przedsiębiorstwo z asortymentem medycznym. To wieloletnie doświadczenie pozwala tej firmie na tworzenie produktów wyprzedzających konkurencję. Potwierdza to badanie wykonane przez Euromonitor, według którego Acuvue Oasys są najczęściej wybieranymi soczewkami na świecie. W naszym sklepie mogą Państwo kupić soczewki sferyczne i toryczne tej marki w wersji dziennej i dwutygodniowej.

Soczewki Acuvue Oasys, które nie mają sobie równych

Szkła kontaktowe Acuvue Oasys wyróżniają się głównie poprzez zastosowanie kilku rewolucyjnych technologii, które pozwalają na sporą wygodę i na przykład możliwość wielogodzinnego korzystania z komputera. Najważniejszym udogodnieniem jest technologia Hydraclear Plus, która w idealny sposób imituje naturalny film łzowy, dzięki czemu oko się nie męczy. Równie ważne jest zastosowanie hydrożelowo-silikonowego materiału, który jest niezwykle elastyczny oraz przepuszcza do siedmiu razy więcej powietrza niż typowe, twarde szkła korekcyjne. Te udogodnienia dają możliwość pracy w suchych i klimatyzowanych pomieszczeniach bez bólu czy zmęczenia oczu.

Nie mniej ważne są także odpowiednie filtry UV 1 i 2 klasy, którymi cechują się soczewki Acuvue Oasys. Pochłaniają one w znacznym stopniu promieniowanie UVB i UVA, dzięki czemu przebywanie na dworze w “kontaktach” tej firmy nie stanowi żadnego kłopotu. Warto dodać, że nie tylko zwykli użytkownicy doceniają jakość produktów marki Acuvue - 1050 okulistów i optometrystów w badaniu przeprowadzonym w 2016 i 2017 roku stwierdziło, że soczewki właśnie tej firmy są według nich najbardziej godne zaufania.

Przewaga soczewek Acuvue Oasys nad okularami

Soczewki czy okulary? Od wielu lat trwa debata między miłośnikami tych dwóch form korygowania wzroku. Zwykle jednak bywa tak, że jeśli ktoś pozna zalety szkieł kontaktowych, takich jak Acuvue Oasys, trudno mu już będzie wrócić do tak starodawnej opcji, jaką są okulary. Po pierwsze na przykład dwutygodniowe soczewki kontaktowe pozwalają na pełne pole widzenia - użytkownik nie jest ograniczony oprawkami oraz może z łatwością uprawiać sport, nie martwiąc się o to, że je okulary spadną, czy ulegną zniszczeniu. W “kontaktach” można także pływać oraz z przyjemnością wyjeżdżać na kilkudniowe wycieczki w teren bez strachu, który towarzyszy użytkownikom okularów.

acuvue oasys - soczewki kontaktowe

Soczewki nie zaparowują się tak jak okulary podczas przechodzenia z pomieszczenia do pomieszczenia o innej temperaturze oraz nie osiadają na nich krople deszczu. Nie mniej ważna jest kwestia wizerunkowa - w soczewkach wygląda się po prostu lepiej i można poczuć się zdecydowanie pewniej siebie.

Jak bezpiecznie korzystać z soczewek Acuvue Oasys?

Według użytkowników oraz specjalistów Acuvue Oasys to najlepsze soczewki na rynku, jednak nawet produktów o najwyższej jakości trzeba używać zgodnie z przeznaczeniem, aby były one bezpieczne i zapewniały komfort. W celu wygodnego korzystania z tych “kontaktów”, należy zaopatrzyć się w płyn do soczewek, w którego opakowaniu znajdzie się także specjalny pojemniczek. Ten sprzęt nie jest potrzebny, gdy zdecydujesz się na soczewki jednodniowe Acuvue Oasys, które ubiera się rano, a wieczorem wyrzuca (prosimy o niespłukiwanie zużytych szkieł kontaktowych w toalecie, tylko utylizowanie ich w specjalnych kartonikach, dostępnych w naszych sklepach). Płyn w pojemnikach powinien być regularnie wymieniany, a soczewki wykorzystywane tylko przez okres swojej przydatności do użycia - nie wolno nosić modeli jednodniowych na przykład przez dwa czy trzy dni, tak jak sama nazwa wskazuje są to soczewki jednodniowe. Jeśli chcą Państwo zacząć nosić soczewki kontaktowe, najlepiej zdecydować się na najlepszy dostępny model na rynku, czyli Acuvue Oasys, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie firmy Johnson & Johnson.

Soczewki Acuvue Oasys a okulary korekcyjne

Wiele osób, zastanawia się nad tym, czy soczewki są lepsze od okularów. Zaawansowani “soczewkowicze” z radością porzucili okulary, ceniąc sobie możliwość uprawiania sportu w swoich szkłach kontaktowych czy też pełne spektrum widzenia, nieograniczone strefą oprawek. Warto zwrócić uwagę także na to, że na soczewkach nie osadzają się krople deszczu oraz nie zaparowują się one, gdy przechodzi się z pomieszczenia do pomieszczenia o innej temperaturze. Ważna jest także kwestia większej pewności siebie oraz wzrostu potencjału wizerunkowego dzięki wykorzystywaniu na co dzień soczewek kontaktowych. Jeśli szukają Państwo dobrych szkieł kontaktowych, warto zainteresować się marką Acuvue Oasys.