Boston

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Markowy płyn do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych firmy Bausch&Lomb.

Soczewki kontaktowe odmieniły życie wielu ludzi zmagających się z różnorodnymi wadami wzroku. Dziś odpowiadają one nie tylko za ich korygowanie, ale także pełnią funkcje kosmetyczne czy opatrunkowe. Rozwój technologii umożliwił tym samym znaczny wzrost komfortu życia osób, które zdecydowały się porzucić zwykłe okulary. Soczewki są noszone w trybach dziennych, dwutygodniowych, miesięcznych lub kwartalnych. Specyfika oraz różnorodność poszczególnych rodzajów pozwala na perfekcyjne dopasowanie typu do swojego stylu życia bądź preferencji. Dzięki temu sięga po nie coraz więcej ludzi stawiających na wygodę w codziennym życiu. Wszystkie soczewki, poza jednorazowymi i przeznaczonymi do ciągłego noszenia, wymagają jednak starannej pielęgnacji i odpowiedniego przechowywania. Jeśli szukają Państwo preparatów o najwyższej jakości i sprawdzonej formule, polecamy produkty marki Boston.

Pielęgnacja soczewek produktami marki Boston

Podstawowym specyfikiem wykorzystywanym przez użytkowników popularnych “kontaktów” jest płyn do pielęgnacji soczewek. Na koniec każdego dnia należy oczyścić nim soczewki, aby usunąć z nich osady białkowe i tłuszczowe. Tylko wówczas będą przygotowane na kolejny poranek, spełniając przy tym należycie swoją funkcję. Jednym z największych i najbardziej renomowanych producentów soczewek kontaktowych oraz akcesoriów do ich pielęgnacji na świecie jest firma Bausch & Lomb - właściciel marki Boston. Historia amerykańskiego przedsiębiorstwa sięga 1853 roku, kiedy to w Rochster w stanie Nowy Jork założyło ją dwóch Niemców. Panowie John Jacob Bausch i Henry Lomb trudnili się wówczas produkcją sprzętu medycznego, a także okularów Ray-Ban, które przyniosły im ogólnoświatową sławę. Dziś koncern zatrudnia już ponad 13 tysięcy osób w blisko 40 krajach i plasuje się w czołówce producentów tego rodzaju dóbr.

Flagowym produktem marki Boston jest Boston Simplus™ Multi-Action Solution. Jest to pierwszy i aktualnie jedyny na rynku kontaktologicznym płyn przeznaczony do twardych soczewek kontaktowych. Ten rodzaj oraz soczewki miękkie i sztywne to trzy typy pochodzące z najbardziej podstawowej klasyfikacji. Poza usuwaniem osadów, czyści, pielęgnuje i dezynfekuje. Ludzie doceniają go ze względu na satysfakcjonującą konsystencję, która ułatwia korzystanie. Nie jest bowiem ani zbyt rzadki, ani zbyt gęsty. W ofercie marki Boston znajdują się również uniwersalne płyny pielęgnacyjne. Ich użyteczność podkreśla możliwość efektywnego czyszczenia wielu rodzajów soczewek.

Dlaczego warto korzystać z artykułów marki Boston?

Pielęgnacja soczewek kontaktowych jest niezwykle istotna. Płyny Boston umożliwiają nie tylko usuwanie zanieczyszczeń produkowanych przez film łzowy, dezynfekcję czy płukanie, ale także odpowiadają za przechowywanie ich w sterylnych i optymalnych warunkach. Wystarczy wypełnić nimi dedykowane temu pojemniki. Jeśli nie wiedzą Państwo, czym może skutkować użytkowanie zabrudzonych soczewek, lepiej nie przekonywać się o tym samodzielnie. Wówczas obraz nie jest wyraźny, odczuwa się ogromny dyskomfort, a soczewki nie odgrywają dobrze swojej roli. Tylko korzystanie z płynów pielęgnacyjnych Boston gwarantuje pozytywny wpływ na kondycję oczu, umożliwia korekcję wad czy też realizowanie innych zadań tego rodzaju produktów. Użytkowanie preparatów pielęgnacyjnych jest zatem nie tylko udogodnieniem, ale swoistym obowiązkiem. Soczewki kontaktowe się bez nich nie obejdą.

Szeroki wybór asortymentu marki Boston sprawia, że każdy może dopasować preparat do swoich preferencji, oczekiwań, potrzeb czy typu soczewek kontaktowych. Najwyższa jakość i innowacyjna formuła specyfików stanowi potwierdzenie ich użyteczności oraz funkcjonalności. Skuteczna pielęgnacja produktów optycznych wpływa nie tylko na komfort, ale także na bezpieczeństwo oczu, więc zdecydowanie nie należy na niej oszczędzać. Produkty Boston charakteryzuje również satysfakcjonujący stosunek ceny do jakości. Nie kosztują zbyt wiele, a oferują ogromną liczbę korzyści.