Angry Case

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Pojemniki na soczewki nie muszą być smutne - Angry Case

Osoby, które zdecydowały się na wybór soczewek dwutygodniowych lub miesięcznych, doskonale zdają sobie sprawę, jak istotne jest ich prawidłowe przechowywanie w specjalnym płynie. Do tego celu konieczny jest pojemnik na szkła kontaktowe, który odznacza się zazwyczaj biało-niebieską lub biało-zieloną kolorystyką. Jeśli jednak szukają Państwo znacznie ciekawszego rozwiązania, dzięki któremu codzienna aplikacja okaże się czystą przyjemnością, to warto zapoznać się z ofertą Angry Case. To linia zabawnych pojemników na soczewki systematycznej wymiany, które odznaczają się oryginalnymi kształtami i żywymi kolorami. Dostępne są w sześciu różnych wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie najlepszy wzór dla siebie. Niekwestionowaną zaletą tego rozwiązania, poza unikalną formą i wysoką wytrzymałością, jest wyjątkowo atrakcyjna cena. Pojemniki Angry Case wyprodukowane zostały przez znaną i cenioną markę lensVision, która znana jest głównie ze sprzedaży płynów do soczewek kontaktowych

Codzienna aplikacja soczewek z Angry Case 

Oryginalne produkty Angry Case to propozycja dla osób, które zdecydowały się na soczewki systematycznej wymiany. To doskonała alternatywa w porównaniu ze standardowymi pojemnikami, które nie wyróżniają się kształtem czy kolorem. Angry Case spowoduje, że codzienna aplikacja soczewek stanie się znacznie przyjemniejsza. W końcu mottem, które widnieje na opakowaniach produktów tej serii jest “100% fun”. Za sprawą swojego zabawnego kształtu oraz bezproblemowej obsługi, sprawdzą się one szczególnie w przypadku osób, które niedawno zrezygnowały z okularów korekcyjnych, na rzecz szkieł kontaktowych. Warto jednak wspomnieć, że pojemniki na soczewki Angry Case, poza niekwestionowanymi walorami wizualnymi, odznaczają się także trwałym wykonaniem. 

Pojemnik na soczewki Angry Case - dlaczego warto go mieć? 

Linia produktów Angry Case ma na celu nie tylko umilać codzienną aplikację szkieł kontaktowych, ale przede wszystkim zapewniać ich bezpieczne przechowanie w każdych warunkach. Z tego powodu producent zadbał, aby odznaczały się one wysoką szczelnością i odpornością na uszkodzenia. Te wyjątkowe pojemniki na soczewki sprawdzą się zatem w przypadku osób, które na co dzień noszą okulary korekcyjne, a szkła kontaktowe stosują tylko w niektórych sytuacjach np. na siłowni czy na basenie. Można je swobodnie i bezpiecznie przewozić w torbie, nie obawiając się o wyciek płynu czy uszkodzenie soczewek. Materiał, z którego pojemniki Angry Case zostały wyprodukowane, to nie tylko gwarancja wysokiej wytrzymałości. Nadaje się on idealnie do prawidłowej dezynfekcji soczewek miesięcznych czy dwutygodniowych itp. Dodatkowo, za zakupem tych wyjątkowych pojemników na szkła kontaktowe przemawia niezwykła łatwość i komfort użytkowania. Na pokrywie prawej komory umieszczone zostało specjalne oznaczenie, co minimalizuje ryzyko błędu podczas wkładania soczewek do środka. 

Angry Case w sześciu wyjątkowych wariantach

Przyglądając się pojemnikom na soczewki Angry Case, nie sposób nie ulec ich urokliwej, a zarazem zabawnej formie. Żywy kolor nie tylko wpłynie na poprawę nastroju, ale jednocześnie ułatwi znalezienie ich w torbie. Angry Case swoim kształtem przypominają zabawne zwierzątka w sześciu różnych wariantach:

Bear - w kształcie niedźwiadków o żółtym kolorze, 

Elephant - w kształcie słoni o niebieskim kolorze, 

Fish - w kształcie ryb o błękitnym kolorze,

Frog - w kształcie żabek o zielonym kolorze, 

Hippo - w kształcie hipopotamów o szarym kolorze, 

Pig - w kształcie świnek o różowym kolorze. 

Ciekawa forma i oryginalna kolorystyka produktów marki idą w parze z wysoką wytrzymałością i funkcjonalnym zastosowaniem. Te wyjątkowe pojemniki na szkła kontaktowe zapewniają odpowiednie przechowywanie oraz sprawdzą się doskonale w trakcie dezynfekcji. LensVision zadbał o każdy, nawet najmniejszy detal w trakcie produkcji tej linii. Poza tym, mogą być Państwo pewni, że korzystanie z tych produktów uprzyjemni codzienną aplikację soczewek, cechując się przy tym bezproblemowym i wygodnym użytkowaniem.