Daily HD™

  • Obniżka
 

Daily HD™ 30 soczewek wyprzedaż

Daily HD to wyjątkowo delikatna silikonowo-hydrożelowa soczewka jednodniowa, która gwarantuje  zdrowe, białe, dotlenione oczy oraz niezwykły komfort w każdych warunkach użytkowania.

Wyprzedaż soczewek pełnowartościowych, całe opakowanie

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 5.50 zł

 

Daily HD Toric ™ 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe służące do korekcji astygmatyzmu. Soczewki wykonane z materiału silikonowo – hydrożelowego III generacji, który zapewnia doskonałe warunki tlenowe dla ludzkiego oka i jest najbardziej zdrowym rozwiązaniem w korekcji soczewkami.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Daily HD™ to marka jednodniowych soczewek wykonanych z materiału silikonowo-hydrożelowego należąca do portfolio Mono Vision.

Soczewki zrewolucjonizowały kwestię korygowania wzroku, dając swoim użytkownikom możliwość czerpania z życia pełnymi garściami i zapomnienia o swojej wadzie widzenia. Najlepsze firmy kontaktologiczne z roku na rok próbują uczynić soczewki jeszcze wygodniejszymi, a zdecydowanie w tej klasie komfortowych innowacji króluje Grupa MonoVision®. To przedsiębiorstwo powstało w 2008 roku w celu podjęcia się projektu stworzenia soczewek kontaktowych, które idealnie współgrają z okiem użytkownika. Wiele europejskich laboratoriów pracowało wspólnie na zamówienia MonoVision®, co poskutkowało wypuszczeniem na rynek szkieł kontaktowych opartych na silikonie trzeciej generacji - Filcon II 3. Grupa MonoVision® także jako pierwsza opatentowała płyn do soczewek, zawierający hialuronian sodu, który ma właściwości regenerujące rogówkę. To doświadczenie oraz ścisła współpraca z naukowcami pozwoliły na stworzenie Daily HD™, czyli najnowocześniejszych jednodniowych soczewek kontaktowych.

Spójrz na świat w wersji HD!

Nazwa soczewek Daily HD™ nawiązuje do telewizyjnej technologii High Definition, czyli wysokiej rozdzielczości wyświetlania, dzięki której możliwe jest zobaczenie na ekranie nawet najdrobniejszych detali. Podobnie wygląda obcowanie z tymi soczewkami, które zapewniają niespotykaną na rynku ostrość widzenia. Jednak te szkła kontaktowe od MonoVision® nie są znane tylko z powodu jakości widzenia, którą proponują, ale także mogą się pochwalić odpowiednią przepuszczalnością powietrza oraz znakomitym nawilżeniem. Soczewki jednodniowe Daily HD™ oparte są na wygodnym i bardzo elastycznym materiale hydrożelowo-silikonowym nowej generacji, który zawiera aż 58% wody, co jest najwyższym wynikiem wśród dostępnych na rynku modeli. Efektem jest to, że te “kontakty” idealnie współgrają z okiem, nie wywołując żadnych efektów ubocznych, w rodzaju suchości, zaczerwienień czy widocznych żyłek.

Zalety soczewek jednodniowych

Wiele osób zastanawia się, czy zdecydować się na okulary, soczewki miesięczne czy może jednodniowe. Okulary od razu warto wycofać z tej konkurencji, ponieważ nie można uprawiać w nich sportu, zaparowują się one wraz z przejściem z pomieszczenia do pomieszczenia o innej temperaturze oraz z powodu oprawek nie pozwalają na pełne spektrum widzenia. Soczewki na miesiąc to ciekawe rozwiązanie, jednak nie każdy ma ochotę na ich codzienne ściąganie i trzymanie w odpowiednim pojemniczku z płynem. Właśnie na taką potrzebę wygody odpowiadają soczewki na jeden dzień, w których zawsze można poczuć prawdziwą świeżość, zmieniając je szybko na nową parę (co nie jest możliwe w przypadku “kontaktów” na dwa tygodnie czy miesiąc). Soczewki jednodniowe pozwalają także na swobodne pływanie - ich zgubienie będzie mniej kosztowne niż strata droższych szkieł kontaktowych z dłuższym okresem przydatności do użytku. Soczewki jednorazowe przydają się także na różnego rodzaju imprezach plenerowych, na których zapewniają maksimum świeżości.

Świadome użytkowanie soczewek Daily HD™

Aby świadomie i bezpiecznie korzystać z soczewek jednodniowych, należy stosować się do kilku podstawowych zasad. Pierwszą z nich jest potrzeba odwiedzenia okulisty lub optometrysty w celu zbadania krzywizny swojej rogówki oraz poziomu nawilżenia oka. To pozwoli na dobranie idealnego modelu soczewek jednodniowych. Kolejną sprawą jest zachowanie higieny - przed zakładaniem i ściąganiem “kontaktów” należy umyć ręce. Aby korzystać ze szkieł kontaktowych na jeden dzień, nie jest potrzebny płyn do soczewek oraz specjalny pojemniczek, ponieważ codziennie zakłada się nową, świeżą parę. Jest to wygodne rozwiązanie, należy jednak pamiętać o tym, aby nie wyrzucać swoich zużytych soczewek do odpływu, ponieważ zanieczyszcza to środowisko wodne - drobinki hydrożelu dostają się do mórz i oceanów. Zużyte soczewki warto wyrzucać do specjalnych kartoników, dostępnych w naszych salonach. Jeśli chcą Państwo poczuć prawdziwą, codzienną świeżość, warto postawić na soczewki Daily HD™, które zapewniają komfort przez cały dzień użytkowania.