Oakley

Pokazano 1-24 z 50 pozycji

Okulary sportowe, przeznaczone i wyspecjalizowane do różnych dziedzin sportu, to marka przeznaczona dla osób lubiących aktywny styl życia.

Przyglądając się ofercie Oakley można uznać, że najmocniejszą stroną tej marki jest unikalne i nowoczesne wzornictwo. Bez wątpienia, jest to jedna z największych zalet asortymentu tego producenta. Niemniej, ta amerykańska firma podbiła serca milionów klientów na całym świecie, za sprawą innowacyjnych rozwiązań. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że Oakley posiada ponad 600 patentów w dziedzinie technologii oraz wzornictwa, które zrewolucjonizowały m.in. branżę okularów przeciwsłonecznych i gogli sportowych. Początek historii marki sięga roku 1975, kiedy naukowiec Jim Jannard zaprojektował nowy kształt uchwytów motocrossowych. Od tego czasu firma sukcesywnie poszerzała swoją ofertę, stając się m.in. jednym z liderów w produkcji okularów przeciwsłonecznych. Doceniają je nie tylko sportowcy, ale i każda osoba dbająca o zdrowie oczu oraz wysoki komfort patrzenia. Zdecydowana większość modeli okularów Oakley produkowana jest w głównej siedzibie firmy w Stanach Zjednoczonych. Wszystkie odznaczają się modnym designem, wysoką funkcjonalnością oraz niezawodnym wykonaniem. W efekcie produkty sygnowane tą marką wybierane są zarówno przez miłośników aktywnego stylu życia, jak i entuzjastów estetycznych dodatków. 

Dlaczego warto wybrać okulary Oakley?

Ogromny sukces marki Oakley bierze się z innowacyjnego podejścia przedsiębiorstwa do projektowania i produkcji m.in. okularów i gogli. Nic dziwnego, że magazyn Forbes uznał ją za jedną z najbardziej luksusowych na świecie. Najlepszym dowodem wysokiej jakości jej produktów są wyniki niezależnych badań, które zostały przeprowadzone w 2003 roku, a następnie opublikowane na łamach magazynu “Privat Pilot”. Ich celem było porównanie aż 65 modeli okularów przeciwsłonecznych od renomowanych producentów. Zwracano uwagę na aż 37 kategorii, w tym np. testy astygmatyczne, czystość optyczną czy rozróżnianie kolorów. Co istotne, to właśnie okulary przeciwsłoneczne Oakley zajęły pierwsze miejsce w trzech wyróżnionych kategoriach. W rezultacie potwierdzone zostało, że produkty tej marki stanowią najlepsze rozwiązanie zarówno dla aktywnych kobiet, jak i mężczyzn. A dodatkowo: są niekwestionowanym liderem w zakresie polaryzacji.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley zostały wzbogacone o szereg innowacyjnych technologii, które wpływają na codzienny komfort i bezpieczeństwo ich posiadacza. Doskonałym tego przykładem jest choćby system three-point fit, za sprawą którego modele odznaczają bezkonkurencyjną jakością optyczną, wysoką wytrzymałością, a także precyzyjnie dostosowują się do kształtu twarzy. 

Okulary przeciwsłoneczne Oakley - nie tylko dla sportowców

Stworzona przez Jima Jenarda marka ma na celu łączyć niezawodną jakość, skuteczną  ochronę oraz niebanalny design. Dlatego oferta okularów przeciwsłonecznych Oakley sprosta oczekiwaniom, zarówno zwolenników sportowego, jak i miejskiego stylu. Oczywiście, od początku założeniem marki było stworzenie funkcjonalnych rozwiązań dla sportowców. Pierwszym modelem, zaprojektowanym w 1984 roku, były innowacyjne okulary dla rowerzystów. Ich kształt nawiązywał do gogli O-Frame i doskonale chronił sportowców w trakcie jazdy. Następnie oferta była rozszerzana o kolejne kultowe modele, takie jak np. Oakley Razor Blade czy Frogskin. Obecnie marka dostarcza także okulary typu lifestyle, które stanowią równie niezawodną ochronę dla oczu. Asortyment obejmuje rozmaite modele, odznaczające się nowoczesnymi kształtami oraz perfekcyjnym wykończeniem. Zarówno soczewki, jak i oprawki Oakley dostępne są w bogatej palecie kolorów: od uniwersalnych, po żywe odcienie. Bez względu na to, czy szukacie Państwo damskich czy męskich okularów Oakley, bogata oferta sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Gogle Oakley 

Asortyment marki obejmuje również bogatą ofertę gogli, która skierowana jest do pasjonatów ekstremalnych dyscyplin sportowych. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie sprawiają, że chronią one doskonale wzrok, a przy tym zapewniają doskonałą widoczność, nawet w bardzo trudnych warunkach. Gogle Oakley doceniane są zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, w takich dziedzinach, jak m.in. narciarstwo, snowboard czy ekstremalna jazda na rowerze (np. górska, downhill czy freeride).