LensVision

 

Pojemnik na soczewki Akcesoria

Klasyczny pojemnik na soczewki wykonany z antybakteryjnego tworzywa, który zapewnia podwójną ochronę soczewki - poprzez płyn w pojemniczku oraz antybakteryjne właściwości pojemnika. 

 

Lusterko

Poręczne, składane lusterko w plastikowej obudowie, które doskonale sprawdzi się w każdej chwili w domu, w podróży, zawsze wtedy kiedy niezbędna jest aplikacja soczewek.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Markowe produkty związane z codziennym użytkowaniem soczewek kontaktowych oraz soczewek okularowych, które sprawią.

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje akcesoria marki LensVision: ściereczki oraz płyny do czyszczenia soczewek okularowych, pompkę i etui na soczewki kontaktowe, a nawet lusterko kieszonkowe. Są to akcesoria, które z pewnością przydadzą się wszystkim osobom z różnymi wadami wzroku. Codzienne noszenie soczewek kontaktowych lub okularów korekcyjnych bardzo pomaga w korygowaniu wad wzroku, jednak przez zaniechanie pielęgnacji tych produktów, może być uciążliwe, a nawet niebezpieczne dla narządu wzrokowego. Dlatego właśnie niezwykle ważne jest zaopatrzenie się w różnego rodzaju płyny oraz akcesoria, dzięki którym codzienna pielęgnacja czy przechowywanie soczewek bądź okularów będzie przyjemna i prosta.

Płyn do soczewek okularowych LensVision

W naszym asortymencie znajduje się produkt do pielęgnacji okularów. Płyn LensVision jest polecany do czyszczenia każdego typu soczewek okularowych:

mineralnych, 

organicznych, 

korekcyjnych, 

słonecznych (z powłokami uszlachetniającymi lub bez)

Przyda się zatem zarówno do czyszczenia okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. To produkt idealny dla osób, którym zależy na czystych okularach: bez żadnych zabrudzeń, kropel czy smug. Odpowiednia pielęgnacja soczewek okularowych zabezpiecza je przed zarysowaniami czy trwałymi zabrudzeniami. Regularne czyszczenie pozwoli natomiast na uzyskanie wyraźnego obrazu. Płyny do czyszczenia soczewek okularowych są dostępne w różnych pojemnościach. 

Prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych

W ofercie firmy LensVision znajduje się również płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. Bardzo dobrze dezynfekuje, usuwa osady białkowe, a dodatkowo skutecznie nawilża te produkty optyczne. W efekcie noszenie soczewek kontaktowych jest nie tylko komfortowe, ale również bezpieczne. To płyn delikatny dla każdego - nawet dla alergików czy osób z wrażliwymi oczami. Produkt będzie niezbędnym elementem służącym do:

przechowywania,

dezynfekowania,

czyszczenia,

płukania soczewek kontaktowych.

Po otwarciu jest przydatny do użycia w ciągu 90 dni, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które noszą soczewki regularnie lub sporadycznie. LensVision dba o osoby z różnymi wadami wzroku, ponieważ oferuje także różnego rodzaju krople do oczu, które chronią rogówkę przed wysuszeniem czy podrażnieniem. To także produkty, które zapobiegają zmęczeniu oczu nawet przy wielogodzinnym noszeniu soczewek kontaktowych.

Akcesoria do soczewek kontaktowych

Oprócz produktów pielęgnacyjnych LensVision udostępnia także klasyczne pojemniki na soczewki oraz oryginalne etui z pęsetą. Na szczególną uwagę zasługują te z różnorodnymi wzorami - wyróżniają się i pozwalają na przechowywanie soczewek w miłych dla oka pojemnikach. 

Świetnym rozwiązaniem jest także zakup kieszonkowych lusterek do zakładania soczewek kontaktowych. Takie rozwiązanie z pewnością docenią wszyscy użytkownicy tych produktów optycznych - szczególnie przy zakładaniu lub ściąganiu ich w podróży, w pracy lub w innych niestandardowych warunkach.

Akcesoria do okularów

W ofercie znajdują się również różnego rodzaju ściereczki do okularów wykonane z microfibry. To materiał, który idealnie nadaje się do czyszczenia soczewek okularowych każdego typu. Ich dostępność w różnych kolorach sprawia, że mogą Państwo wybrać akcesoria nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z gamą produktów marki LensVision i śledzenia nieustannie poszerzanej oferty na produkty do pielęgnacji soczewek kontaktowych oraz okularowych. Każdy produkt jest opisany, dzięki czemu mogą Państwo szybko zapoznać się z jego przeznaczeniem, parametrami oraz sposobem użycia. W razie jakichkolwiek pytań na temat danego produktu zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszego sklepu internetowego.