LensVision

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Markowe produkty związane z codziennym użytkowaniem soczewek kontaktowych oraz soczewek okularowych, które sprawią, że ich stosowanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe.

Codzienne stosowanie soczewek kontaktowych o dłuższym niż jednorazowy systemie wymiany wymaga od użytkowników wykonywania czynności gwarantujących czystość soczewek.  Każdego dnia soczewki dwutygodniowe i miesięczne należy po zdjęciu zdezynfekować płynem pielęgnacyjnym. W czasie, w którym soczewki nie są używane trzeba je przechowywać w płynie w specjalnym pojemniku, niezależnie od tego czy to kwestia nocy, czy kilku kolejnych dni przerwy w ich noszeniu.

Soczewki codziennie czy raz na jakiś czas?

Nie wszyscy użytkownicy soczewek noszą je każdego dnia. Soczewki mogą, ale nie muszą stać się codzienna alternatywą dla okularów. Jest szerokie grono osób stosujących szkła kontaktowe okazjonalnie np. na basen, na imprezę po pracy, do kina, do fryzjera itp. Przy takim trybie wymiany konieczne może okazać się noszenie soczewek ze sobą w torebce, plecaku czy kosmetyczne. Wówczas również do transportu soczewek o dłużej wymianie niż jednorazowe służą pojemniczki na soczewki.


Akcesoria do soczewek marki Lens Vision

Lens Vision to marka, która  dba o soczewkowiczów i okularników oferując  akcesoriów dostępnych w  ramach linii produktów Lens Vision to:

  • Etui na soczewki z pojemnikiem i pęsetą, które ułatwia stosowanie soczewek okazjonalnie. W etui dostępnych w różnych kształtach i kolorach znajduje się pojemnik do przechowywania soczewek, lusterko umożliwiające zakładanie i ściąganie w każdej sytuacji oraz mały pojemnik na płyn, aby wyczyszczenie soczewki stało się możliwe w każdej chwili. Dodatkowo dla osób mających trudności z wyjęciem soczewek z pojemnika w etui znajduje się pęseta.
  • Klasyczne pojemniki do przechowywania soczewek z oznaczeniem lewej komory, co pozwala uniknąć błędu przy zakładaniu soczewek.
  • Pompa do soczewek, która ułatwi ściągniecie każdego typu soczewki z oka wszystkim tym, którzy mają z tym problem.
  • Lusterko rozkładane, kieszonkowe eleganckie białe lusterko przydatne przy zakładaniu soczewek.
  • Lens Tissue ściereczki z mikrofibry do czyszczenia soczewek okularowych.
  • Lens Cleaner płyn polecany do pielęgnacji każdego typu soczewek okularowych (mineralnych, organicznych) z powłokami uszlachetniającymi i bez. Stosowanie płynu pozwala zachować soczewki w idealnej czystości bez uszczerbku dla powłok uszlachetniających.