Emporio Armani

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Markę założył Giorgio Armani, stanowi ona Jego młodą i szaloną część, która wytycza swoją ścieżkę mody. Wyraźne linie i typowy, casualowy akcent, stanowią kluczowe elementy designu. 

Markę założył Giorgio Armani, stanowi ona Jego młodą i szaloną część, która wytycza swoją ścieżkę mody. Wyraźne linie i typowy, casualowy akcent, stanowią kluczowe elementy designu. Emporio Armani uwielbia zaskakiwać nie tylko formą, ale również teksturą i materiałami z których są wykonane tj. kauczuk, który oprócz sportowej estetyki zapewnia przede wszystkim komfort w noszeniu. Emporio Armani traktuje modę jako odpowiedź na potrzeby społeczne młodych, jako sposób wyrażania siebie.

Architektura marki.

Kolekcje dedykowane mężczyznom i kobietom, którzy cenią sobie minimalizm w eleganckim wydaniu. Modele męskie, jaki damskie Emporio Armani cechują się wyjątkowym zdobieniem na zauszniku, w formie gumowego logotypu – orzełka Armani. Całość dostępna w klasycznej kolorystyce dla podkreślenia biznesowego wyglądu. Wyraźne linie i typowy, casualowy akcent, stanowią kluczowe elementy designu wszechstronnej kolekcji. Prostokątne kształty frontu zostały perfekcyjnie połączone z kauczukowymi zausznikami, które oprócz sportowej estetyki zapewnią przede wszystkim komfort w noszeniu.