Simple Vue

 

Simple Vue 2 soczewki

Simple Vue™  to klasyczna miesięczna soczewka kontaktowa wykonana z delikatnego, materiału hydrożelowego stanowiąca idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej ostrości widzenia i wysokiego komfortu użytkowania.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Marka soczewek z klasycznego materiału hydrożelowego dla wszystkich tych, którzy poza wygodą cenią ekonomiczne rozwiązania, które mogą stosować każdego dnia.

Soczewki z materiałów hydrożelowych to soczewki kontaktowe tzw. starej generacji. W stosunku do soczewek silikonowo-hydrożelowych transportują tlen za pomocą wody. Dlatego jej zawartość w materiale jest zazwyczaj wyższa. Wyższa zawartość wody to także większa miękkość i elastyczność soczewki.  Może to utrudniać zakładanie i ściąganie soczewek ale  jednocześnie zapewnia, że są one niewyczuwalne na oku.  Wraz z pojawieniem się na rynku soczewek silikonowo-hydrożelowych wydawało się, że soczewki hydrożelowe będą stosowane marginalnie. Nadal jest jednak liczna grupa osób, które nie chcą lub nie mogą stosować z reguły sztywniejszych soczewek z domieszką silikonu. Dla tych osób są soczewki marki Simple Vue.

Charakterystyka Simple Vue:

Wykonane z delikatnego materiału hydrożelowego PolyHema są przy zakładaniu całkowicie niewyczuwalne na oku.  W trosce o zdrowie użytkowników materiał soczewki został wzbogacony w filtr UV, który chroni oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słoneczne. Optymalne uwodnienie zapewnia, że oczy w ciągu dnia otrzymują ilość tlenu, która w pełni zaspokaja dzienne wymagania. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej ostrości widzenia i wysokiego komfortu użytkowania.