Simple Vue

 

Simple Vue 2 szt.

Simple Vue™  to klasyczna miesięczna soczewka kontaktowa wykonana z delikatnego, materiału hydrożelowego stanowiąca idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej ostrości widzenia i wysokiego komfortu użytkowania.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Marka soczewek z klasycznego materiału hydrożelowego dla wszystkich tych, którzy poza wygodą cenią ekonomiczne rozwiązania.

Możliwość noszenia soczewek kontaktowych zamiast okularów korekcyjnych zapewnia przede wszystkim wygodę, wyraźny obraz oraz zmianę wyglądu całej twarzy. Przy używaniu soczewek nie trzeba martwić się o zabrudzone lub zaparowane okulary, niewygodną pozycję przy czytaniu książki lub oglądaniu książki, a nawet niewyraźny obraz przy wykonywaniu makijażu. Ten przełomowy wynalazek zdecydowanie ułatwił życie wielu osobom z różnymi wadami wzroku.

Jedną z firm, która stara się, by życie ich klientów było komfortowe, jest MonoVision - przedsiębiorstwo istniejące na rynku od 2008 roku i specjalizujące się w produkcji soczewek kontaktowych będących synonimem wygody oraz jakości. Ta firma znana jest z udostępniania różnych rodzajów soczewek, ale na szczególną uwagę zasługują produkty Simple Vue, czyli klasyczne soczewki kontaktowe wykonane z nowoczesnego materiału Poly-Hema. To miękkie i elastyczne tworzywo, które bardzo dobrze absorbuje wodę. Soczewka wykonana z tego materiału może być twarda, jednak poprzez wchłonięcie wody tworzy miękki hydrożel, który ma właściwości optyczne zbliżone do twardych soczewek, jednak w mniejszym stopniu drażni rogówkę. Soczewki wykonane z tego materiału znalazły zastosowanie już w latach 60.

Soczewki kontaktowe Simple Vue od MonoVision

Charakterystycznymi cechami dla soczewek kontaktowych Simple Vue jest ich optymalne nawodnienie, filtr UV oraz delikatny materiał. Te wszystkie właściwości składają się na jakość produktów optycznych, zapewniających wyraźny obraz i praktycznie niewyczuwalną obecność soczewki w gałce ocznej.

Odpowiednie nawodnienie nie tylko sprawia, że prawie nie wyczuwa się soczewki w oku, ale zapewnia się odpowiednie nawilżenie rogówki. Zastosowanie do soczewek odpowiednich płynów pielęgnacyjnych oraz kropli do oczu sprawia, że nawet w trudnych warunkach oczy nie są podrażnione, zaczerwienione i suche. Simple Vue nadają się zatem do używania nawet w upalne i słoneczne dni, w pomieszczeniach klimatyzowanych czy podczas pracy do późnych godzin nocnych.

Simple Vue - cechy i korzyści

Dzięki filtrowi chroniącym przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych oczy są bezpieczne i zdrowe. To dobre rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu na zewnątrz, na przykład podczas pracy lub uprawiania sportów. Uniwersalny rozmiar soczewek kontaktowych Simple Vue od MonoVision sprawiają, że każdy może skorzystać z naszej oferty - zarówno osoby, które już od kilku lat stosują soczewki kontaktowe, jak i te, które po raz pierwszy wybierają te produkt optyczne. Promień krzywizny wynosi 8,6 mm, a średnica 14.2 mm, czyli tak, jak w większości soczewek. Opisany wyżej delikatny materiał, z którego są wykonane te produkty, z pewnością wpłynie na komfort każdego użytkownika, nawet tego o wrażliwych oczach.

Sferyczne soczewki kontaktowe od MonoVision

Prezentowane w naszym asortymencie produkty marki Simple Vue od MonoVision to miesięczne soczewki sferyczne, przeznaczone do korekcji krótkowzroczności. Stanowią świetny wybór dla osób, którym zależy na zakupie produktów zapewniających doskonałą ostrość widzenia, przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny soczewek. Te produkty cieszą się również dużą popularnością na rynku, a klienci cenią sobie je głównie ze względu na uczucie komfortu, brak zmęczonych oczu po wielu godzinach używania oraz świetny stosunek ceny do jakości.

Zapraszamy wszystkich Państwa do szczegółowego zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii wyrobów optycznych. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo wygodne i funkcjonalne soczewki, które będą służyć Państwu przez cały miesiąc. Każdy z Państwa może dobrać indywidualnie moc soczewek z przedziału -6.00 do -1.00 dioptrii, przy czym zakres dostępnych mocy od -1.00 do -5.00 występuje co 0,25 dioptrii, natomiast od -5.50 do -6.00 co 0,50 dioptrii.