Okulary przeciwsłoneczne dziecięce

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Oczy dziecka są dużo bardziej narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV, dlatego idealne dziecięce okulary przeciwsłoneczne, powinny być:  bezpieczne, solidne, stabilne i komfortowe. Wszystkie proponowane przez Nas dziecięce okulary przeciwsłoneczne spełniają te wymogi.

Po pierwsze - bezpieczne i komfortowe!

Wszystkie soczewki zastosowane w proponowanych przez Nas okularach przeciwsłonecznych, chronią oczy w 100% przed szkodliwym promieniowaniem UV. Gwarantują pełną ochronę zdrowia oczu Waszych pociech. Zapewniają tym samym klarowny i przejrzysty obraz w każdych warunkach, w których towarzyszy światło słoneczne. Każdy dziecięcy model okularów, został wyprodukowany z solidnego, bezpiecznego i hypoalergicznego materiału, tak aby zapewnić stały komfort użytkowania. Proponowane dziecięce okulary przeciwsłoneczne są lekkie i odporne na uszkodzenia, czy pęknięcia. Zaprojektowane tak by spełniały oczekiwania aktywnego malucha, który uwielbia odkrywać świat i zabawy na świeżym powietrzu. Opływowy i anatomiczny kształt zapewnia idealne i stabilne dopasowanie do twarzy. Wszystko to, by użytkowanie okularów było bezpieczną przyjemnością, a nie niechcianą koniecznością.

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne - to lubię!

Nasza oferta wprawa w kolorowy zawrót głowy! Każdy, nawet najmniejszy miłośnik mody wybierze spośród, tak dużego wyboru kolorów i kształtów, swoje wymarzone okulary przeciwsłoneczne, w których z dumą i radością będzie podbijał leśny świat, czy też nadmorski krajobraz podczas wakacji.   Dziecięce okulary powinny być odzwierciedleniem Jego upodobań. Miłośnicy Minionków, znajdą dla siebie okrągłe kształty, nawet w żółtych odcieniach. A pasjonaci szybkich samochodów jak Formuła 1, odnajdą się w prostokątnych bardzo opływowych modelach, które noszą zwodowi kierowcy.  Także, między innymi znajdziemy popularne i topowe modele marki Ray – Ban, która prezentuje dziecięce, miniaturowe wersje  „dorosłych” modeli tj. Clubmaster, Wayfarer, Chris, Erika. W tak szerokiej ofercie, odnalezienie swoich wymarzonych okularów przeciwsłonecznych, nie będzie problemem.

Okulary przeciwsłoneczne dziecięce, które proponujemy, spełniają wszystkie wymogi dziecka jak i Jego rodzica. Zapewniają bezpieczeństwo i najwyższy komfort użytkowania. Dostępne są w różnych rozmiarach - różne szerokości soczewek oraz różne długości mostków, tak by były odpowiednio dopasowane do twarzy, w każdym wieku, od kilkulatków do nastolatków.

Sprawdź historię Ray-Ban