Lista produktów marki Biofinity

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Lista produktów marki Biofinity

Biofinity to marka nowoczesnych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych III generacji, które w swojej ofercie posiada firma Cooper Vision.

Dlaczego warto wybrać Biofinity?

Wszystkie soczewki Biofinity zostały wyprodukowane z zastosowaniem technologii Aquaform. Dzięki tej technologii soczewki z rodziny Biofinity podsiadają naturalnie zwilżalną powierzchnię silikonowo-hydrożelową co dla każdego użytkownika jest równoznaczne z wysokim komfortem stosowania.  Nawet po wielu godzinach soczewki nadal są doskonale zwilżone i gładkie, a oczy wypoczęte. Dzięki opatentowanym zaokrąglonym brzegom soczewki Biofinity są bardzo wygodne podczas zakładania i ściągania. Rodzina Biofinity to soczewki, które mogą być stosowane przez 24 godziny na dobę bez ściągania.

Dla kogo soczewki Biofinity?

Dla tych, którzy pracują cały dzień w soczewkach i wymagają, aby zapewniały one doskonała korekcje oraz były niewyczuwalne na oku.  Dla wszystkich, którzy poszukują soczewek bezpiecznych także podczas snu, przeznaczonych do noszenia bez ściągania przez cały miesiąc. Zostały stworzone również z myślą o osobach z wysokimi wadami wzroku.  Jedna z soczewek z marki Biofinity dostępna jest w zakresie mocy od -20,00 do +15,00.

Soczewki marki Biofinity:

  • Biofinity – soczewki sferyczne dla krótkowidzów i dalekowidzów, które sprawiają, że całodniowe używanie soczewek nawet przez 30  dni nie powoduje zmęczenia oka czy poczucia dyskomfortu.
  • Biofinity Toric  - te soczewki kontaktowe są przeznaczone dla osób wymagających korekcji astygmatyzmu, którzy nie chcą ściągać soczewek przez cały miesiąc.  Wysoka przepuszczalność tlenu oraz doskonała zwilżalność  także astygmatykom dają wysoki komfort.