Biofinity

 

Biofinity Toric XR 3 szt.

Soczewki Biofinity Toric XR dedykowane są dla osób borykających się z dużą wadą wzroku, wysokiego astygmatyzmu. Biofinity Toric XR posiadają zdecydowanie większy zakres mocy niż standardowe soczewki Biofinity Toric. Mogą po nie sięgać wszyscy ci, którzy mają spory problem z dopasowaniem odpowiednich soczewek.

  • Obniżka
 

Biofinity Toric 3 szt.

Biofinity toric to miesięczna toryczna silikonowo-hydrożelowa soczewka kontaktowa, wykonana z materiału, który gwarantuje wysoki komfort przez całą dobę.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 69.00 zł

  • Obniżka
 

Biofinity 6 szt.

Biofinity to miesięczne silikonowo - hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia przez cały dzień, przez całą noc, przez okrągły miesiąc.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

  • Obniżka
 

Biofinity 3 szt.

Biofinity to miesięczne silikonowo - hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia przez cały dzień, przez całą noc, przez okrągły miesiąc.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 49.00 zł

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Biofinity to marka nowoczesnych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych III generacji, które w swojej ofercie posiada firma Cooper Vision.

Wielu użytkowników soczewek kontaktowych z syndromu tak zwanego suchego oka odczuwa dyskomfort podczas noszenia tych produktów optycznych, ale tylko wtedy, gdy są one nieprawidłowo dobrane. Nowoczesna formuła soczewek silikonowo-hydrożelowych marki Biofinity® od renomowanej firmy CooperVision, niweluje ten uciążliwy problem i pozwala uzyskać ostre widzenie - bez efektu wysuszenia śluzówki oka.

CooperVision to firma, która od kilkudziesięciu lat dostarcza użytkownikom najwyższej klasy soczewki kontaktowe, które mają nie tylko wpływać na skuteczną korekcję wzroku, ale także na komfort noszenia - bez efektu zaczerwienienia i podrażnienia oka.

Nowoczesna technologia Aquaform® zastosowana w soczewkach

Wszystkie soczewki kontaktowe z rodziny Biofinity® wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego, który wpływa na przepuszczalność powietrza, dzięki czemu są one praktycznie niewyczuwalne na oku i nie powodują jego podrażnień. Soczewki korekcyjne z tej marki zostały zaprojektowane w nowoczesnej technologii Aquaform®, która zatrzymuje wodę i tym samym wpływa na przejrzystość widzenia oraz zdrowe oczy. Jest to cecha szczególnie ważna dla osób, które mają wrażliwe i suche gałki oczne, gdyż soczewki Biofinity® zapewnią im naturalne nawilżenie, które umożliwi normalne funkcjonowanie bez efektu zmęczenia. Ponadto są one miękkie i elastyczne, dzięki czemu łatwo je założyć, dobrze przylegają do oka i nie powodują pod powieką dyskomfortu - zwłaszcza w trakcie snu.

Miesięczne soczewki kontaktowe trzeciej generacji można stosować przez 30 dni - bez potrzeby ich ściągania. Jest to ogromne udogodnienie zwłaszcza dla osób, które mają dużą wadę wzroku.

Rodzina produktów Biofinity®

Soczewki marki Biofinity® podzielone zostały na kilka rodzajów, które charakteryzują się różnym zastosowaniem. Każda miesięczna soczewka kontaktowa została wykonana w technologii Aquaform®, która wpływa na komfort noszenia soczewek silikonowo-hydrożelowych. Rodzinę produktów Biofinity® można podzielić na:
Biofinity Energys - przeznaczone dla osób krótko i dalekowzrocznych, które w ciągu dnia spędzają długie godziny przed ekranem laptopa lub smartfona. Wyposażone zostały w system Digital Zone Optics™, który pomaga zminimalizować zmęczenie i zaczerwienienie oczu spowodowane wpatrywaniem się w ekran urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości. Soczewki kontaktowe Biofinity Energys sprawiają także, że wzrok pozostaje ostry - nawet po wielu godzinach spędzonych przy monitorze.
Biofinity XR - to soczewki kontaktowe odpowiednie dla osób, które mają dużą wadę wzroku. Funkcjonowanie bez okularów lub soczewek jest dla nich niemożliwe, dlatego ratunkiem będą soczewki Biofinity XR, które można nosić przez cały miesiąc - bez potrzeby zdejmowania. Technologia Aquaform® sprawia, że soczewki są wygodne i przepuszczają powietrze, dzięki czemu noszenie ich jest komfortowe i nie powoduje podrażnień.
Biofinity Toric - jest to produkt skonstruowany specjalnie dla osób z astygmatyzmem, które potrzebują soczewki niestandardowej. Charakteryzują się wysokim dopływem tlenu, który dociera do oka. Ponadto soczewki są bardzo dobrze nawilżone, dzięki czemu nie trzeba stosować dodatkowych kropli. Toryczne soczewki kontaktowe pomagają skorygować tę wadę wzroku i znacznie poprawiają ostrość widzenia u osób z astygmatyzmem, a to dzięki temu, że zastosowano w nich technologię optymalnej geometrii soczewki torycznej.
Biofinity XR Toric - podwójna moc soczewek silikonowo-hydrożelowych, które przeznaczone są nie tylko dla osób o dużej wadzie wzroku połączonej z astygmatyzmem. Soczewki te doskonale przylegają do oka, ale zapewniają mu dopływ powietrza, dzięki czemu noszenie ich jest komfortowe. Są to soczewki, które można z powodzeniem nosić przez cały miesiąc, gdyż oko - dzięki zastosowaniu technologii Aquaform® - będzie cały czas nawilżone.
Biofinity multifocal - to soczewki multifokalne/progresywne, które umożliwiają komfortowe widzenie zarówno z bliska, jak i z daleka. Szczególnie polecane osobom starszym, których wzrok z wiekiem ulega pogorszeniu - pojawiają się wtedy problemy z ostrością i widzeniem z bliskiej odległości, co jest szczególnie uciążliwe np. podczas czytania.

Produkty marki Biofinity® przeznaczone są dla osób, które potrzebują soczewek kontaktowych dopasowanych pod swoje potrzeby i głębokie wady wzroku. Miesięczne soczewki Biofinity® poprawiają komfort ostrego widzenia.