MyDay

  • Obniżka
 

My Day 30 szt.

MyDay to jednodniowe silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe, które dostarczają oczom nieograniczoną ilość tlenu i zapewniają komfort na bardzo wysokim poziomie.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 79.00 zł

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Dostępne w ofercie soczewki kontaktowe MyDay zapewniają świetną jakość widzenia, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Dostępne w ofercie soczewki kontaktowe MyDay zapewniają świetną jakość widzenia, a także komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Rodzina produktów MyDay należy do przedsiębiorstwa CooperVision. Oficjalnie firma powstała w 1980 roku, a w 2005 roku stała się trzecim co do wielkości producentem miękkich soczewek kontaktowych na świecie. Produkty CooperVision sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie. 

Do rodziny MyDay zalicza się soczewki MyDay oraz MyDay Toric. Oferta CooperVision obejmuje soczewki jednodniowe korygujące wadę krótkowzroczności lub dalekowzroczności oraz astygmatyzmu. 

Komfort i zdrowie oczu z soczewkami MyDay

Materiał silikonowo-hydrożelowy jest najzdrowszym wyrobem. Okazuje się jednak, że nie wszystkie materiały silikonowo-hydrożelowe mają te same właściwości. Wyższa zawartość silikonu może wpłynąć na lepszą tlenoprzepuszczalność, ale może mieć wpływ na mniejszą elastyczność oraz miękkość soczewki, co przekłada się na dyskomfort jej noszenia. Soczewki kontaktowe sprawdzą się zarówno podczas pracy, na imprezie, jak i przy prowadzeniu samochodu, a nawet przy uprawianiu sportów. 

Technologia Aquaform® w soczewkach MyDay

Unikalna technologia Aquaform®, w której zostały wykonane soczewki MyDay od CooperVision, łączy wysoką zawartość wody (54%) z optymalnym poziomem przepuszczalności tlenu. Technologia działa na dwa sposoby: hydrofilowe cząstki przyciągają i zatrzymują wodę, dzięki czemu tworzą wewnątrz materiału odpowiednio nawilżone środowisko. Pozwala to na uzyskanie naturalnie nawilżonej soczewki kontaktowej, która jest odporna również na wyschnięcie. Zapewnia przy tym całodzienny komfort noszenia. Technologia Aquaform® wykorzystuje długie łańcuchy silikonowe, które w połączeniu tworzą tzw. tlenowe autostrady - dzięki temu do oka dostarczany jest tlen w bardziej efektywny sposób. Dzięki temu soczewki MyDay są miękkie, łatwe w zakładaniu oraz zdejmowaniu. Materiał Smart Silicone™, z którego wykonane są produkty MyDay, stał się rewolucją w branży optycznej. Stworzenie soczewek o wysokim nawodnieniu, przy jednoczesnym zachowaniu dużej przepuszczalności tlenowej, jest strzałem w dziesiątkę i świetnym rozwiązaniem nawet dla bardzo wrażliwych oczu.

Jednodniowe soczewki MyDay z tą nowoczesną technologią zapewniają właściwe nawilżenie oka niezależnie od warunków pogodowych - zarówno w ciepłe, jak i mroźne dni. Na ich prawidłowe funkcjonowanie nie wpływa nawet działanie klimatyzacji. Nie odczuwa się dyskomfortu zarówno podczas noszenia, jak i po ich ściągnięciu. 

Konstrukcja soczewki MyDay

Osoby noszące soczewki kontaktowe MyDay są zadowolone przede wszystkim z komfortu ich użytkowania. Dla wygody klientów zastosowano zaawansowaną konstrukcję z gładką powierzchnią oraz zaokrąglonymi krawędziami. Jednodniowe soczewki MyDay zawierają również filtry chroniące przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki nim możliwa jest ochrona w 85% przed promieniowaniem UVA i w 96% przed promieniowaniem UVB. Są cienkie, dobrze dopasowują się do oka, zapewniają wyraźny obraz, a przy tym nie podrażniają i nie wysuszają gałki. Wszystko po to, aby oczy pozostały niezaczerwienione i zdrowe. 

Produkty MyDay od CooperVision to dobry wybór zarówno dla tych z Państwa, którzy dopiero zaczynają przygodę z noszeniem soczewek kontaktowych, jak i tych, którzy już od dawna stosują soczewki jako alternatywę do okularów korekcyjnych. Produkty MyDay przeznaczone są do jednodniowego stosowania w trybie dziennym - oznacza to, że wieczorem zdejmuje się je i wyrzuca, a rano sięga po nową świeżą parę. Bez konieczności pielęgnacji soczewek i właściwego przechowywania jak w przypadku soczewek wielokrotnego użytku. Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą i wybrania produktów optycznych na miarę własnych potrzeb oraz oczekiwań.