MyDay

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nowoczesna marka jednodniowych soczewek firmy CooperVision.

Producenci soczewek kontaktowych wciąż pracują nad opracowaniem idealnej soczewki, która będzie maksymalnie komfortowa i jednocześnie zapewni nieograniczony dostęp tlenu do oczu. Wprowadzenie na rynek soczewek kontaktowych z materiałów silikonowo-hydrożelowych było krokiem ku idealnym soczewkom. Materiał silikonowy wymaga obróbki, która zminimalizuje jego uczucie tarcia wynikające z hydrofobowości materiału. My Day to soczewki z rewolucyjnego materiału Smart Silicone, który charakteryzuje się wysokim uwodnieniem oraz gładką i zwilżalną powierzchnią.  

Właściwości soczewek MyDay

Charakterystyczną cechą MyDay jest niska zawartość silikonu co zapewnia elastyczność i delikatność soczewki oraz łatwe jej użytkowanie.  Gładka powierzchnia i specjalnie zaokrąglone brzegi wpływają na naturalny komfort noszenia soczewek. Każda z soczewek MyDay posiada filtr UV co czyni oczy użytkowników zabezpieczone przed promieniowaniem UVA i UVB.

Dla kogo soczewki MyDay?

My Day to soczewki trafiające w potrzeby wszystkich użytkowników niezależnie od posiadanej wady wzroku. Zakres dostępnych mocy gwarantuje korekcję zarówno krótkowzroczności jak i nadwzroczności. Stworzono je z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort wynikające ze stosowania soczewek jednodniowych. Ze względu na właściwości materiały MyDay polecane są osobom, które odczuwają suchość oka stosując inne soczewki.