Soflens

  • Obniżka
 

Soflens Daily Disposable 30 szt.

Soflens Daily Disposable to jednodniowa soczewka z delikatnego materiału hydrożelowego odpornego na odkładanie się osadów, który zapewnia długotrwały komfort użytkowania.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 49.00 zł

  • Obniżka
 

SofLens Comfort (SofLens 59) 6 szt.

SofLens 59 (dawniej SofLens Comfort) to klasyczna miesięczna soczewka z materiału hydrożelowego, która stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i niską cenę.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 45.00 zł

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Rodzina delikatnych hydrożelowych soczewek kontaktowych firmy Bausch&Lomb dostępna w szerokiej gamie różnorodnych produktów.

Ponad miliard osób na świecie ma problemy z różnymi wadami wzroku. Aby odpowiednio skorygować niedoskonałości widzenia, najlepiej postawić na soczewki kontaktowe, które nie wywołują efektu dyskomfortu, w skuteczny sposób umożliwiają ostre widzenie oraz pozwalają nawet na wielogodzinną pracę przy komputerze czy jazdę samochodem. Do tego typu produktów należą soczewki Soflens, które dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału hydrożelowo-silikonowego przepuszczają duże ilości powietrza oraz są odpowiednio nawilżone przy pomocy środków w idealny sposób imitujących film łzowy. Szkła kontaktowe Soflens zostały stworzone przez słynną firmę Bausch & Lomb, która od 1853 roku jest synonimem wysokiej jakości w branży optycznej. “Kontakty” tej firmy znane są ze swojej delikatnej struktury i zapewniania wysokiej wygody użytkownikom. Modele Soflens występują w wersji jednodniowej i miesięcznej - dostępne są soczewki toryczne (służące do korygowania astygmatyzmu) i sferyczne.

Soczewki Soflens - technologia, który służy komfortowi 

Soczewki Solfens wyróżniają się na rynku swoim silnym nawilżeniem, które wcale nie znika wraz z upływem kolejnych godzin ich użytkowania. Pomaga to osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i są bardzo zabiegane w pracy. Te “kontakty” w odpowiedni sposób dostosowują się do oka i przez długie godziny zapewniają komfort i świeżość. Jednodniowe soczewki marki Soflens cechują się także wysoką odpornością na zabrudzenia, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z nich nawet w bardzo trudnych warunkach polowych czy podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Soczewki na miesiąc Soflens to bardzo klasyczna opcja dla osób, które cenią sobie stałe rozwiązania oraz solidność i niewysoką cenę. Przy zdejmowanych szkłach kontaktowych należy zaopatrzyć się także w płyn do soczewek i specjalistyczne pudełeczko. Pozwoli to na odpowiednie spłukanie “kontaktów” ze wszelkich zabrudzeń białkowych.

Jak bezpiecznie używać soczewek Soflens?

Aby cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem podczas użytkowania soczewek Soflens, należy najpierw skonsultować się ze specjalistą, w rodzaju optometrysty czy okulisty, który dokona pomiarów krzywizny rogówki oraz nawilżenia oka, co pozwoli na dobranie najlepszego modelu “kontaktów”. Warto także stosować się do okresu przydatności do użytku danych soczewek. Soczewki jednorazowe nie mogą być wykorzystywane przez kilka dni, a soczewki miesięczne powinny być używane dokładnie przez ten określony czas. Niestosowanie się do tych wytycznych może skończyć się takimi konsekwencjami, jak zaczerwienie, ból czy suchość oka. Zdejmowanie i zakładanie soczewek musi być także wykonywane z poszanowaniem podstawowych zasad higieny - należy myć ręce przed przystępowaniem do tej czynności oraz codziennie zmieniać płyn do soczewek w swoim pudełeczku. 

Okulary czy może soczewki?

Od dawna trwa debata pomiędzy “soczewkowiczami” oraz użytkownikami okularów. Kłótnia dotyczy tego, który z tych typów korygowania wzroku jest lepszy. Wystarczy jednak chociaż raz ubrać soczewki kontaktowe, aby przekonać się o ich niewątpliwych zaletach. Po pierwsze “kontakty” Soflens pozwalają zupełnie zapomnieć o swojej wadzie wzroku i przyczynić się do pozytywnej zmiany wizerunkowej oraz zwiększenia swojej pewności siebie. Dużo ważniejsza jest jednak taka kwestia jak możliwość swobodnego uprawiania sportu w soczewkach oraz posiadanie pełnego pola widzenia, które nie jest ograniczone oprawkami. Warto zwrócić uwagę także na to, że szkła kontaktowe nie zaparowują się podczas przechodzenia z pomieszczenia do pomieszczenia o innej temperaturze oraz nie osiadają na nich krople deszczu.

Jeśli są Państwo zainteresowani soczewkami kontaktowymi od jednej z najbardziej zasłużonych firm z branży optycznej, warto wybrać szkła Soflens od firmy Bausch & Lomb. Odpowiednie nawilżenie, elastyczność, duża przepuszczalność tlenu to powody, dla których ten typ soczewek idealnie współgra z okiem - jak żaden inny model dostępny na rynku.