See l'Eau

 

See L’eau EyeCare AloeVera Drops™ 10 ml

See L’eau EyeCare AloeVera Drops™ Nawilżające krople żelowe do oczu wrażliwych, z Hialuronianem sodu 0,3% oraz ekstraktem z aloesu. Chronią przed podrażnieniami, suchością oraz zmęczeniem oczu. Kompatybilne z soczewkami kontaktowymi. Bez konserwantów, bez fosforanów, bez boranów.

 

SEE L'EAU EyeCare Synergie 60 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, który dzięki zawartości Hialuronianu Sodu skutecznie odżywia, pielęgnuje i nawilża soczewki poprawiając komfort ich użytkowania.

 

SEE L'EAU EyeCare Synergie 350 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, który dzięki zawartości Hialuronianu Sodu skutecznie odżywia, pielęgnuje i nawilża soczewki poprawiając komfort ich użytkowania. 

 

SEE L'EAU EyeCare Synergie 120 ml

SEE L'EAU EyeCare Synergie do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, który dzięki zawartości Hialuronianu Sodu skutecznie odżywia, pielęgnuje i nawilża soczewki poprawiając komfort ich użytkowania. 

  • Obniżka
 

Flight Pack MonoVision 2x60ml + pojemnik na soczewki

Flightpack to idealny zestaw podróżny dla każdego użytkownika soczewek kontaktowych systematycznej wymiany zawierający płyn pielęgnacyjny o pojemności dostosowanej do wymogów obowiązujących w liniach lotniczych.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 19.00 zł

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

See L’Eau to rodzina niezwykle delikatnych produktów pielęgnacyjnych do soczewek, których właściwości skutecznie czyszczą soczewki i podnoszą komfort ich użytkowania.

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje płyny do soczewek i krople do oczu marki See l’Eau od producenta MonoVision. To firma istniejąca od 2008 roku, która jako pierwsza wypuściła na rynek płyn z zawartością hialuronianu sodu zwany inaczej kwasem hialuronowym. Występuje on naturalnie w tkankach całego organizmu, również w gałce ocznej w ciele szklistym, filmie łzowym oraz cieczy wodnistej. Funkcją hialuronianu sodu jest utrzymanie odpowiedniego nawilżenia struktur oka. Ma szerokie zastosowanie w okulistyce - zarówno w leczeniu operacyjnym, jak i zachowawczym, na przykład przy dolegliwości zespołu suchego oka. Wykorzystanie przez MonoVision tego składnika w swoich produktach sprawiło, że płyn do soczewek nie tylko odpowiednio nawilża oko, ale także zapobiega jego podrażnieniu, pieczeniu czy uczuciu piasku pod powiekami. W naszym asortymencie znajdują się płyny do soczewek twardych oraz miękkich.

Płyny do soczewek See l’Eau od MonoVision

See l’Eau to uniwersalne płyny do soczewek, które zyskały już wielką popularność na rynku. Czyszczą i usuwają osady białkowe z soczewek, dając wrażenie bardzo wyraźnego obrazu. Pielęgnują soczewki, służą do ich płukania, dezynfekcji oraz bezpiecznego przechowywania. Hialuronian sodu wykazuje silne właściwości nawilżające i wspomaga regenerację rogówki, dlatego przechowywanie produktów optycznych w płynie z zawartością tej substancji wpływa pozytywnie na funkcjonalność soczewek oraz kondycję oka. 

Czyszczenie i dezynfekcja soczewek z See l’Eau

Standardową czynnością dla osób korzystających z soczewek kontaktowych jest ich odpowiednia pielęgnacja i przechowywanie. Niezbędne w tym przypadku okazują się płyny do soczewek od MonoVision z serii See l’Eau. Dzięki tym produktom możliwe jest dokładne wyczyszczenie soczewek, usunięcie z nich osadów białkowych, a także ich płukanie i dezynfekcja. 

Jeśli jeszcze nie wiedzą Państwo jak czyścić soczewki kontaktowe, bez obaw - z płynami See l’Eau to naprawdę proste i intuicyjne. Wystarczy polewać soczewkę płynem bezpośrednio z opakowania, usuwając pod ciśnieniem wszelkie zanieczyszczenia. Płyn wlewa się również do pojemniczka na soczewki. Należy wymieniać go za każdym razem, gdy w którejś z komór znajdą się zanieczyszczenia. Płyny są dostępne w kilku rodzajach, dzięki czemu bez problemu można dobrać produkt pod względem indywidualnych preferencji.

Produkty MonoVision na różne okazje

W ofercie znajduje się między innymi nawilżający płyn pielęgnacyjny przeznaczony do oczu wrażliwych See l’Eau EYECARE SYNERGIE, który idealnie sprawdza się między innymi przy aktywnym uprawianiu sportu, długiej pracy przy komputerze bądź w pomieszczeniach z klimatyzacją. Seria EYECARE ULTRA FLEX jest stworzona do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych. Model COMFORT+ to tradycyjny płyn wielofunkcyjny, który wyróżnia przede wszystkim niska zawartość środków konserwujących. See L’Eau EYECARE GP CLEANER to natomiast płyn do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych. 

Krople do wrażliwych oczu

Krople do oczu See L’Eau redukują objawy suchości, zmęczenia oraz podrażnienia gałki. Niewielka zawartość konserwantów sprawia, że te produkty są bezpieczne również dla osób o bardzo wrażliwych oczach. Dzięki wysokim właściwościom nawilżającym przynoszą ulgę suchym oczom nawet w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach bądź przy długiej pracy przy komputerze. Odpowiednio dobrane krople do oczu mogą zniwelować uczucie suchości czy swędzenia oka nawet w trudnych warunkach. Warto wiedzieć, że brak reakcji na objawy zespołu suchości oka mogą prowadzić do poważniejszych dolegliwości, takich jak zapalenie spojówek czy rogówki. Należy zatem w odpowiedni sposób zadbać o oczy - zarówno przy noszeniu soczewek kontaktowych, jak i po ich ściągnięciu. 

Mamy nadzieję, że szeroki wybór płynów do soczewek kontaktowych oraz kropli do oczu pozwoli Państwu na zakup idealnych dla siebie produktów do bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji produktów optycznych.