All Vue

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

All Vue to rodzina miesięcznych soczewek kontaktowych z portfolio MonoVision wykonanych z delikatnego i nawilżonego materiału hydrożelowego.

Oko jest bardzo wrażliwym narządem, dlatego powinno być traktowane z należytą opieką. W celu odpowiedniego skorygowania wzroku, należy używać tylko najlepszych akcesoriów w postaci soczewek kontaktowych wysokiej klasy. Do tego rodzaju produktów należą szkła kontaktowe All Vue™, które firmuje grupa MonoVision. To przedsiębiorstwo powstało w 2008 roku i szybko zdobyło na rynku status prawdziwych specjalistów, współpracujących z najlepszymi fachowcami w branży optycznej oraz nowoczesnymi laboratoriami. Długoletnie badania i testy pozwoliły na stworzenie materiału hydrożelowo-silikonowego trzeciej generacji, który cechuje się wysoką przepuszczalnością tlenu oraz odpowiednim nawilżeniem, dzięki zawartości 58% wody oraz odpowiednim środkom, przypominającym naturalny filtr łzowy. Soczewki All Vue występują w klasycznej miesięcznej wersji oraz w bardzo charakterystycznych i ekstrawaganckich modelach kolorystycznych. “Kontakty” od MonoVision pozwalają nawet na długotrwałe korzystanie z komputera w suchym i klimatyzowanym pomieszczeniu bez ryzyka zmęczenia czy zaczerwienienia oczu.

All Vue™ - soczewkowa klasyka

Miesięczne soczewki All Vue™ to jedne z najpopularniejszych produktów tego rodzaju, które dostępne są na rynku. Są one chwalone z powodu nowatorskiej technologii „Aberration Control”, która zapewnia niespotykaną ostrość widzenia, dzięki zmniejszeniu zniekształceń obrazu. Te szkła kontaktowe wyposażone są także w filtry UV, które chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Aby korzystać z tych “kontaktów”, należy zaopatrzyć się dodatkowo w płyn do soczewek oraz odpowiedni pojemniczek. Soczewki na miesiąc są odpowiednią opcją dla osób, które lubią stałe rozwiązania, a codzienne otwieranie nowego opakowania soczewek jednodniowych byłoby dla nich kłopotliwe. Należy pamiętać także o tym, że opcja miesięczna jest zdecydowanie tańsza niż zakup soczewek jednorazowych czy dwutygodniowych.

Soczewki kolorowe All Vue - zmień się nie do poznania!

Poza klasycznymi soczewkami miesięcznymi dostępne są w naszym sklepie także kolorowe szkła kontaktowe All Vue™, które pozwolą na zupełną zmianę swojego wizerunku. Każdy od czasu do czasu ma ochotę poeksperymentować ze swoim wyglądem i właśnie na tę potrzebę odpowiadają te kolorowe soczewki. Można zdecydować się na modele All Vue™ Colors, które pozwalają na zmianę barwy swojej tęczówki, All Vue Colors Soft, służące do uwydatnienia naturalnego koloru oczu albo na All Vue Crazy, czyli nowatorskie rozwiązanie dobre na najbardziej szaloną imprezę. 12 spektakularnych efektów kolorystycznych w wersjach Crazy przyda się podczas wydarzeń typu halloween czy bale przebierańców. Przy tego rodzaju niecodziennych kolorach tęczówki można stać się królem imprezy i postacią z tajemniczym rysem. Miesięczne soczewki kolorowe mogą także podnieść pewność siebie osoby, która wreszcie może pochwalić się barwą oczu, którą zawsze chciała się mieć. 

Jak bezpiecznie korzystać z soczewek All Vue™?

Jeśli chce się w sposób świadomy i bezpieczny korzystać z soczewek All Vue™, należy najpierw umówić się na konsultację z okulistą. Ten specjalista przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń będzie w stanie zmierzyć krzywiznę rogówki oraz poziom nawilżenia oka, co pozwoli na dobranie odpowiedniego typu soczewek. Równie ważne jest regularne wymienianie płynu oraz mycie rąk przed każdorazowym przystąpieniem do ubierania i zakładania soczewek. Nie wolno także przedłużać okresu przydatności szkieł korygujących do użytku. Szkła kontaktowe na miesiąc marki All Vue™ powinny być noszone przez dokładnie 30 dni. Gdy ktoś w świadomy sposób przedłuża ten okres, ryzykuje się on zaczerwienieniem czy suchością oczu. Jeśli zainteresowani są Państwo klasycznymi soczewkami miesięcznymi, warto zdecydować się na modele All Vue™. Kiedy jednak przychodzi chęć na spontaniczny krok, czyli zmianę koloru swoich oczu warto pomyśleć o soczewkach kolorowych z tej samej serii. “Kontakty” od firmy MonoVision to gwarancja jakości i bezpieczeństwa - oko powinno oddychać i być nawilżone, o czym bardzo dobrze wiedzą fachowcy, przygotowujący nowe modele soczewek z rodziny All Vue™.