Lista produktów marki Clariti

 

Clariti® Elite 3 soczewki

Clariti® Elite marki CooperVision to wysokiej jakości soczewki miesięczne. Wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego i przeznaczone są dla daleko i krótkowidzów. Zapewniają one wysoki komfort użytkowania i swobodny dopływ tlenu do oczu.

 

Clariti® Toric 3 soczewki

Soczewki CooperVision Clatiti® Toric to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla osób z astygmatyzmem. Dzięki zastosowaniu oddychającego materiału, są praktycznie nieodczuwalne podczas stosowania i doskonale korygują wadę wzroku.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Lista produktów marki Clariti

Rodzina soczewek kontaktowych Clariti to wiodąca marka jednego z najbardziej znanych producentów soczewek na świecie – firmy Cooper Vision. Producent ten swoją działalność rozpoczął już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. 

Rodzina soczewek Clariti producenta Cooper Vision to nowoczesne soczewki wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, do której należą soczewki sferyczne, soczewki toryczne (dla astygmatyków), jak i soczewki progresywne. Clariti to soczewki miesięczne oraz jednodniowe.

Firma ta juz od 1980 r. dostarcza soczewki kontaktowe tysiącom ludziom na całym świecie. Aktualnie prowadzi działalność w ponad 100 krajach na całym świecie. W swojej ofercie posiada soczewki podstawowe, ale także wysokozaawansowane, dla użytkowników wymagającego indywidualnej korekcji wzroku. W portfolio tej firmy znajdują się poza marką Clariti takie marki soczewek jak Biofinity, Proclear i MyDay. Wspólną cechą wszystkich produktów jest szeroki wybór parametrów i wysoka ich jakość. Wysoka jakość wynika z materiału, z którego są wykonane - polimeru silikonowo-hydrożelowego.