Clariti

 

Clariti® Toric 3 szt.

Soczewki CooperVision Clatiti® Toric to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla osób z astygmatyzmem. Dzięki zastosowaniu oddychającego materiału, są praktycznie nieodczuwalne podczas stosowania i doskonale korygują wadę wzroku.

  • Obniżka
 

Clariti® Elite 3 szt.

Clariti® Elite marki CooperVision to wysokiej jakości soczewki miesięczne. Wykonane są z materiału silikonowo-hydrożelowego i przeznaczone są dla daleko i krótkowidzów. Zapewniają one wysoki komfort użytkowania i swobodny dopływ tlenu do oczu.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 35.99 zł

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Rodzina soczewek kontaktowych Clariti to wiodąca marka jednego z najbardziej znanych producentów soczewek na świecie – firmy Cooper Vision.

CooperVision to firma należąca do grona największych na świecie producentów soczewek kontaktowych oraz przeznaczonych do nich płynów pielęgnacyjnych. Budowanie zaufania wśród konsumentów z wadami wzroku przedstawiciele przedsiębiorstwa rozpoczęli już w 1958 roku. Codzienna rzetelna praca, a także dostarczanie asortymentu możliwie najwyższej jakości poskutkowało zdobyciem sympatii wśród społeczeństwa oraz uzyskaniem miana numeru jeden w branży kontaktologicznej. Clariti to jedna z marek należących do grupy CooperVision.

Zalety noszenia soczewek kontaktowych Clariti

Soczewki kontaktowe zrewolucjonizowały codzienne życie ludzi, którzy dotychczas byli zmuszeni do noszenia tradycyjnych okularów. Stanowią akcesoria umieszczane bezpośrednio na rogówce oka, co wyraźnie podkreśla komfort ich noszenia. Zdecydowanie łatwo zapomnieć o tym, że ma się je na sobie. Rozwój technologii sprawił, że do niwelowania kłopotów ze wzrokiem dołączyły również funkcje opatrunkowe, kosmetyczne i korygujące wady.

W zależności od wybranego rodzaju soczewek należy zmieniać je codziennie, raz na dwa tygodnie, co miesiąc, kwartał lub rok. Istnieją również modele przeznaczone do noszenia ciągłego. Tylko one oraz soczewki jednorazowe nie wymagają żadnej pielęgnacji. Pozostałe typy trzeba czyścić z osadu wytwarzanego przez film łzowy każdego wieczoru, a także przechowywać w sterylnych warunkach. Aby być z nich w pełni zadowolonym, warto zdecydować się na asortyment producenta o zweryfikowanej rzetelności. Jednym z nich jest bezwzględnie Clariti. Wiele lat doświadczenia i tysiące zadowolonych użytkowników to potwierdzenie satysfakcji z zakupów.

Rodzaje produktów z rodziny Clariti

Rodzina produktów z linii Clariti jest bardzo zróżnicowana. Specyfika poszczególnych rodzajów soczewek powoduje, że każdy może z łatwością znaleźć produkt skrojony pod indywidualne oczekiwania, bez względu na typ wady wzroku, przeznaczenie czy też preferowany cykl noszenia. Jeśli szukają Państwo soczewek kontaktowych dla wymagających, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki Clariti. Do flagowych produktów zaliczają się:

Clariti elite - soczewki charakteryzujące się perfekcyjnym balansem pomiędzy komfortem noszenia a zdrowiem rogówki. Przeznaczono je do noszenia w cyklu miesięcznym i należą do grupy silikonowo-hydrożelowych. Dedykowano je krótkowidzom oraz dalekowidzom. Odznaczają się blisko 56% zawartością wody. Dodatkowe wzbogacenie ich o innowacyjną technologię AquaGen™, zapewniającą ciągłe nawilżenie, skutkuje niepodważalnym komfortem. Soczewki Clariti elite mają starannie przemyślany kształt i asferyczną konstrukcję, które wspólnie odpowiadają za zminimalizowanie kontaktu soczewki z powieką oraz satysfakcjonującą jakość widzenia.

Clariti toric - soczewki miesięczne dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Są miękkie, przepuszczają odpowiednią ilość tlenu i posiadają dużą zawartość wody. Każdy z tych parametrów sprawia, że są doceniane ze względu na wyjątkowy komfort użytkowania. Z pewnością zwrócą Państwo w ich przypadku uwagę na asferyczną konstrukcję redukującą aberrację. Dzięki temu ostrość widzenia kształtuje się na wyjątkowo wysokim poziomie. Zaokrąglone krawędzie torycznych soczewek cechują się również płynnym przejściem pomiędzy poszczególnymi strefami.

Clariti multifocal - te silikonowo-hydrożelowe soczewki należy wymieniać raz na miesiąc. Sprawdzają się w szczególności w przypadku osób z prezbiopią, czyli starczowzrocznością. Efektywnie korygują wzrok, mają wysoki poziom nawilżenia i odpowiednią miękkość, co gwarantuje wygodę. Chronią przed promieniami UVA i UVB, ale nie mogą być stosowane jako substytut okularów przeciwsłonecznych. Soczewki wieloogniskowe pozwalają na płynne przechodzenie między różnymi obszarami mocy, gdyż ich konstrukcja opiera się na progresywnej geometrii stref optycznych. Sprawdzają się zatem w przypadku dalekowidzów oraz krótkowidzów.

Dostosowanie soczewek kontaktowych do indywidualnych potrzeb wymaga kontaktu ze specjalistą. Na wszelkiego rodzaju wady z pewnością sprawdzą się jednak produkty marki Clariti.