Filtr UV
Promień krzywizny (BC)
Średnica (DIA)

Soczewki dwutygodniowe

Wybrane filtry: 0
Ultra HD  

Ultra HD Light - 3 soczewki

Ultra HD™  Light to wyjątkowo delikatna i nawilżona soczewka silikonowo–hydrożelowa o wysokiej transmisyjności tlenu, która gwarantuje zdrowe, białe, dotlenione oczy każdego dnia w trakcie dwutygodniowego okresu użytkowania.

Ultra HD Light - 3 soczewki
Acuvue  

Acuvue OASYS 6 soczewek

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR Plus to idealnie nawilżona i gładka soczewka kontaktowa, która zapewnia wyjątkowy komfort nawet w najbardziej niesprzyjających oczom warunkach

Acuvue OASYS - 6 soczewek
  • Obniżka
Acuvue  

Acuvue OASYS 1 soczewka - wyprzedaż

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR Plus to idealnie nawilżona i gładka soczewka kontaktowa, która zapewnia wyjątkowy komfort nawet w najbardziej niesprzyjających oczom warunkach.  Teraz SUPER oferta cenowa - 11 zł za 1 szt.

Acuvue OASYS - 1 soczewka - wyprzedaż
  • Obniżka
Acuvue  

Acuvue 2 6 soczewek - wyprzedaż

Wyprzedaż ze zwględu na otwarte opakowania soczewek. Produkty pełnowartościowe. ACUVUE® 2 to najbardziej zaawansowana i nowoczesna soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia dziennego przez 2 tygodnie lub przedłużonego noszenia przez tydzień (bez zdejmowania na noc).

Produkt pełnowartościowy. 

Acuvue 2 - 6 soczewek - wyprzedaż
  • Obniżka
Acuvue  

Acuvue OASYS Premium Pack 12szt.

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR Plus to idealnie nawilżona i gładka soczewka kontaktowa, która zapewnia wyjątkowy komfort nawet w najbardziej niesprzyjających oczom warunkach. 

PREMIUM PACK

Taniej i wygodniej w Premium Packu!
Kupując soczewki ACUVUE Oasys® w zestawie Premium Pack, oszczędzasz 15%!

Acuvue OASYS - Soczewki dwutygodniowe - Premium Pack - 12szt.
Acuvue  

Acuvue OASYS 12 soczewek + CashBack 18

ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR Plus to idealnie nawilżona i gładka soczewka kontaktowa, która zapewnia wyjątkowy komfort nawet w najbardziej niesprzyjających oczom warunkach. 

OFERTA CASHBACK kup ten produkt i otrzymaj zwrot 18 zł! 

Zobacz szczegóły >>

Acuvue OASYS - 12 soczewek + CashBack 18zł
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Soczewki kontaktowe gwarantują pełną korekcję wady w każdej sytuacji, także w których stosowanie okularów nie jest możliwe lub „niemile widziane”. Choć okulary dziś staja się coraz bardziej modne nie wszyscy ulegają tym trendom. Są osoby, które nie czują się dobrze w okularach, a konieczność  noszenia tej formy korekcji wzroku pogarsza ich samoocenę. Soczewki powinny być dopasowane do stylu życia, oczekiwań i doświadczeń użytkownika. Każdy specjalista dopasowujący soczewki kontaktowe przed pierwszą aplikacją przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, aby dobrać te najlepiej dopasowane. Jedną z wielu możliwości są soczewki dwutygodniowe.

Czym są soczewki dwutygodniowe?

Dwutygodniowe soczewki należą do grupy produktów systematycznej wymiany. Oznacza to, że od momentu otwarcia blistra mogą być zakładane przez kolejnych 14 dni, po których należy je wymienić na nowe. Zazwyczaj soczewki te trzeba na noc zdejmować z oczu i przechowywać w pojemniku z płynem do soczewek. Są także w grupie dwutygodniowych soczewki typu night&day, ale ich stosowanie bez ściągania skraca czas użytkowania do tygodnia.

Zalety soczewek dwutygodniowych

Soczewki dwutygodniowe stanowią alternatywę dla osób, które nie chcą nosić soczewek jednodniowych zazwyczaj ze względu na koszt, ale też niechętnie sięgają po soczewki miesięczne. Dwa tygodni to czas, który użytkownicy soczewek określają jako najbardziej komfortowy. Czternaście dni to także najbardziej optymalny czas używania soczewek, który pozwala na zachowanie ich powierzchni w czystości. Ten tryb wymiany pozwala na komfortowe widzenie podczas krótkich wyjazdów wakacyjnych, w tracie urlopu, wyjazdów na kolonie, obozy sportowe.

Jak stosować soczewki dwutygodniowe

A celu zachowania zdrowia i higieny oczu soczewki dwutygodniowe jak wszystkie soczewki systematycznej wymiany wymagają odpowiedniej dbałości. Z powierzchni soczewek każdego dnia należy usuwać osady białkowo-lipidowe, które regularnie osadzają podczas ich użytkowania.

Najbardziej popularne soczewki dwutygodniowe

Wśród soczewek dwutygodniowych znajdują się soczewki sferyczne do korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności oraz soczewki toryczne do korekcji astygmatyzmu. Są także soczewki dwutygodniowe, które można nosić dzień i noc, bez konieczności ich zdejmowania, ale wówczas ich czas użytkowania wynosi tydzień. Najbardziej popularne wśród naszych Klientów soczewki dwutygodniowej wymiany to: