Filtr UV
Promień krzywizny (BC)
Średnica (DIA)

Soczewki miesięczne

Soczewki miesięczne to najpopularniejsze obecnie szkła kontaktowe do stosowania czasowego. Są doskonałą alternatywą do noszenia okularów, mogą także być stosowane wtedy, kiedy jest potrzeba zachowania swobody ruchów. Czas miesiąca liczony jest od pierwszego zetknięcia soczewki z okiem. Gdy minie 30 dni należy użyć kolejnej pary z bistra. Są one doskonałym wyborem dla osób, które użytkują soczewki kontaktowe codziennie – stanowią optymalne i ekonomiczne rozwiązanie. Należy pamiętać, że wymagają one codziennej pielęgnacji – w tym celu należy zakupić odpowiedni płyn do czyszczenia soczewek oraz opakowanie do ich przechowywania. Pamiętaj, by zdejmować je na noc, płukać w specjalnym płynie oraz umieszczać w pojemniku nim wypełnionym. Do soczewek miesięcznych potrzebne są dodatkowe akcesoria – pojemniczek oraz płyn do soczewek. Nasz sklep oferuje płyn do soczewek kontaktowych w wielu wariantach i różnych pojemnościach. Dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia albo chcą na stałe zrezygnować z noszenia okularów. Dla osób, które planują sporadyczne noszenie soczewek, mogą znaleźć dla siebie rozwiązanie i wybrać soczewki jednodniowe. Posiadamy w swoim asortymencie najpopularniejsze soczewki do noszenia w trybie miesięcznym z oferty takich firm jak MonoVision, Biofinity i Bausch&Lomb, w tym Air Optix orazPureVision.

Wybrane filtry: 0
  • Obniżka
Simple Vue  

Simple Vue 2 soczewki

Simple Vue™  to klasyczna miesięczna soczewka kontaktowa wykonana z delikatnego, materiału hydrożelowego stanowiąca idealny wybór dla osób poszukujących ekonomicznego rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej ostrości widzenia i wysokiego komfortu użytkowania.

Bausch & Lomb  

Bausch+Lomb ULTRA® 6 soczewek

Soczewki ULTRA przeznaczone są do dziennego stosowania, co oznacza, że każdego wieczoru przed pójściem spać należy je wyczyścić i umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Wielkim udogodnieniem jest fakt, że jedna para szkieł ULTRA starcza na 30 dni.

Bausch & Lomb  

Bausch+Lomb ULTRA® 3 soczewki

Soczewki ULTRA przeznaczone są do dziennego stosowania, co oznacza, że każdego wieczoru przed pójściem spać należy je wyczyścić i umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Wielkim udogodnieniem jest fakt, że jedna para szkieł ULTRA starcza na 30 dni.

Proclear  

Proclear Multifocal 3 soczewki

Proclear Multifocal to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do korekcji  prezbiopii, szczególnie polecane osobom, które zmagają się z dolegliwością suchego oka.

Proclear  

Proclear 3 soczewki

Proclear to miesięczna hydrożelowa soczewka kontaktowa wykorzystująca technologię wiązania wody wewnątrz materiału co gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez cały miesiąc.

  • Obniżka
PureVision  

PureVision 2 HD 6 soczewek

Pure Vision 2 HD to miesięczna silikonowo-hydrożelowa soczewka miesięczna, którą dzięki unikalnym właściwościom może być stosowana przez 24 godziny na dobę 30 dni w miesiącu.

  • Obniżka
Ultra HD  

Ultra HD™ Aqua - 1 soczewka wyprzedaż

Ultra HD™ Aqua silikonowo–hydrożelowa ultra delikatna soczewka miesięczna, która zapewnia wyjątkowy komfort dzięki idealnie gładkiej i zwilżalnej powierzchni. Soczewki pełnowartościowe. 

Wyprzedaż ze względu na krótki termin ważności.

Ultra HD  

Ultra HD Toric 3 soczewki

Ultra HD Toric to slikonowo–hydrożelowa ultra delikatna soczewka miesięczna do korekcji astygmatyzmu, która zapewnia każdemu użytkownikowi idealną korekcję oraz wyjątkowy komfort dzięki idealnie gładkiej i zwilżalnej powierzchni.

Pokazano 1-24 z 53 pozycji

Jakie soczewki kontaktowe miesięczne wybrać?

Wszystkie soczewki kontaktowe można podzielić po względem czasu użytkowania. W zależności od tego, jak długo po otwarciu blistra można nosić soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne, a nawet roczne. Najbardziej popularne wśród użytkowników są soczewki miesięcznej wymiany. Soczewki kontaktowe stanowią doskonałe uzupełnienie lub całkowitą alternatywę dla korekcji okularowej. Najpopularniejszymi wśród użytkowników soczewek są soczewki miesięczne. Soczewki miesięczne przeznaczone są do stosowania przez okres jednego miesiąca liczony od pierwszego kontaktu soczewek z okiem. Po trzydziestu dniach od momentu pierwszego użycia należy wymienić je na nowe. Miesięczna soczewka to dobry wybór dla osób użytkujących soczewki codziennie — jest to wówczas ekonomiczne rozwiązanie. Ten rodzaj soczewek wymaga codziennej pielęgnacji, dzięki której z powierzchni soczewki zostaną usunięte wszystkie zanieczyszczenia zgromadzone przez cały dzień. Na noc umieszcza się je w pojemniku z płynem pielęgnacyjnym. Do ich pielęgnacji i przechowywania używa się specjalnych płynów. Dostępne w naszej ofercie soczewki miesięczne wykonane są z różnych typów materiałów, o zróżnicowanych właściwościach, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie najodpowiedniejszą soczewkę. Zaawansowane technologie produkcji pozwoliły uzyskać elastyczne i cienkie soczewki, niewyczuwalne podczas codziennego użytkowania gwarantujące wysoki komfort. Soczewki miesięczne to najczęściej wybierany przez użytkowników system wymiany. Ponad 55% osób stosujących korekcję soczewkami to użytkownicy soczewek miesięcznych. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy są ich zalety, decydujące o komforcie ich codziennego użytkowania. Soczewki miesięczne są przeznaczone dla osób, które nie chcą nosić okularów, ale każdego dnia chcą widzieć dobrze i komfortowo. Miesięczny tryb wymiany to przy codziennym stosowaniu soczewek najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Ponadto jest to tak grupa soczewek, która może poszczycić się największym zakresem oferowanych opcji dla użytkowników. Pamiętaj, żeby regularnie badać swój wzrok, dlatego zapraszamy na darmowe badanie wzroku do naszych salonów.

Jak zakładać soczewki kontaktowe miesięczne?

Wszystkie soczewki kontaktowe stosowane dłużej niż jeden dzień wymagają systematycznej pielęgnacji, aby były w pełni komfortowe i zdrowe przez cały czas użytkowania. Dokładnie tak samo jest w przypadku soczewek miesięcznych. Każdego dnia po zdjęciu soczewek kontaktowych należy używać specjalnego płynu pielęgnacyjnego, aby wyczyścić je pocierając z obu stron, następnie wypłukać i umieścić w pojemnik na soczewki wypełnionym płynem. W grupie szkieł miesięcznych są też takie, których nie ściąga się na noc tzw. soczewki noszone w trybie night&day. Pomimo iż teoretycznie można je nosić przez 30 dni i 29 nocy non stop zalecane jest, aby raz na jakiś czas wyciągnąć soczewki z oka i wyczyścić je tak, jak standardowe. Jeśli używasz na co dzień szkieł kontaktowych, powinieneś w szczególności dbać o higienę rąk i oczu. Z tego powodu zawsze przed zakładaniem bądź ściąganiem soczewek dokładnie umyj ręce bezwonnym, antybakteryjnym mydłem. Polecamy wersję w płynie. Później osusz je dokładnie ręcznikiem. Jeśli jesteś osobą początkującą w stosowaniu soczewek, uzbrój się w cierpliwość – trochę minie nim nauczysz się tej czynności! Tutaj znajdziesz dokładny instruktaż postępowania. Soczewki miesięczne służą do korygowania każdej wady wzroku – krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu, starczowzroczności. W przypadku, kiedy wybierzemy wersje kolorową, możemy jednocześnie zmienić swój wizerunek i kolor oczu. Wybierając odpowiedni model możemy nosić je non stop, bez ściągania na noc.

Zalety soczewek miesięcznych kontaktowych?

Dla zdrowia Twoich oczu najważniejsza jest higiena dlatego zawsze przed kontaktem z soczewkami i/lub okiem dokładnie umyj ręce bezwonnym, antybakteryjnym mydłem (najlepiej w płynie), a następnie osusz je ręcznikiem. Pamiętaj czystość jest pierwszym i najważniejszym aspektem prawidłowego postępowania z soczewkami kontaktowymi. Zakładanie soczewki kontaktowej wymaga praktyki i na początku cierpliwości. W poście na naszym blogu przygotowaliśmy kilka metod, jakie możesz wykorzystać przed zakładaniem soczewek. Przy użyciu soczewek miesięcznych możliwa jest korekcja każdej wady wzroku tj. krótkowzroczności, dalekowzroczności, astygmatyzmu, starczowzroczności. Można także na miesiąc zmienić lub podkreślić kolor oczu dzięki soczewkom kolorowym. Jeśli jest taka potrzeba można także przez cały miesiąc nosić soczewki bez ściągania. Można wyróżnić kilka rodzin szkieł miesięcznych, które wymieniane są co 30 dni. Lista dokładnych produktów najczęściej kupowanych przez naszych klientów znajduje się poniżej. Według danych sprzedaży soczewek miesięcznych na przestrzeni ostatniego roku przedstawiamy wstępną listę najpopularniejszych soczewek miesięcznych – tych, które klienci wybierają najczęściej.

Jakie soczewki miesięczne klienci wybierają najczęściej ?

Wpływ na popularność przedstawionych produktów ma nie tylko jego jakość, firma, lecz również cena, dostępność oraz niektóre promocje. Większość naszych soczewek dostępnych w sklepie Twoje Soczewki jest dostępnych od ręki w naszych salonach stacjonarnych, do których serdecznie zapraszamy. Całą listę salonów możecie Państwo zobaczyć w zakładce salony. Pewna grupa soczewek miesięcznych jest chętniej kupowana od reszty. Jeżeli mają Państwo problem z wyborem soczewek, zapraszamy na badanie wzroku lub spotkanie ze specjalistą. Sklep Twoje Soczewki to duży wybór markowych szkieł kontaktowych – znajdziesz u nas soczewki miesięczne, które sprawią, że Twoje życie będzie łatwiejsze! Nasi klienci najczęściej sięgają po Soczewki Ultra HD, Soczewki All Vue, Soczewki Air Optix, Soczewki Pure Vision. Jeśli nie wiesz, jaki model powinieneś/powinnaś wybrać, radzimy wybrać się do kulisty, albo salonu optycznego. A później można wrócić na naszą stronę i dokonać zakupu! Oferujemy soczewki miesięczne korekcyjne, soczewki kolorowe, podkreślające bądź zmieniające naturalny kolor tęczówki, do noszenia tylko dziennie, a także takie typu night&day.