Ultra HD

  • Obniżka
 

Ultra HD™ Aqua - MultiBOX 6 szt.

Ultra HD™ Aqua to soczewka z innowacyjnego materiału silikonowohydrożelowego,
który łączy wysokie uwodnienie, doskonałą zwilżalności powierzchni z optymalną transmisyjnością tlenu co gwarantuje wielogodzinny komfort użytkowania nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 122.40 zł

  • Obniżka
 

Ultra HD™ Aqua - 3 soczewki wyprzedaż

Teraz SUPER cena na soczewki miesięczne Ultra HD™ Aqua 8.6 - 1 szt. już od 4,99 zł.
Silikonowo–hydrożelowa ultra delikatna soczewka miesięczna, która zapewnia wyjątkowy komfort dzięki idealnie gładkiej i zwilżalnej powierzchni (1 szt.). Soczewki pełnowartościowe. 

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 4.99 zł

 

Ultra HD Toric 3 szt.

Ultra HD Toric to slikonowo–hydrożelowa ultra delikatna soczewka miesięczna do korekcji astygmatyzmu, która zapewnia każdemu użytkownikowi idealną korekcję oraz wyjątkowy komfort dzięki idealnie gładkiej i zwilżalnej powierzchni.

 

Ultra HD Light 3 szt.

Ultra HD™  Light to wyjątkowo delikatna i nawilżona soczewka silikonowo–hydrożelowa o wysokiej transmisyjności tlenu, która gwarantuje zdrowe, białe, dotlenione oczy każdego dnia w trakcie dwutygodniowego okresu użytkowania.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Ultra HD to marka nowoczesnych soczewek kontaktowych wywodząca się z linii produktów Mono Vision.

Od dawna komfortową alternatywą dla okularów korekcyjnych są soczewki kontaktowe. Zrewolucjonizowały one branżę optyczną, dając nowe możliwości osobom z różnymi wadami wzroku. Jednak, żeby proces noszenia soczewek kontaktowych był bezpieczny oraz komfortowy, należy wybrać odpowiedni rodzaj tych produktów optycznych. Wśród głównych zalet soczewek wymienia się wyraźniejszy obraz, zwiększoną wygodę użytkowania, zachowanie naturalnego wyglądu, brak obciążenia uszu oraz śladów na nosie. Ich noszenie znacznie ułatwia uprawianie sportów. Takie produkty optyczne nie wychodzą z mody, a ich wybór zależy od indywidualnych preferencji oraz potrzeb użytkownika. 

W naszym asortymencie znajdują się produkty przedsiębiorstwa MonoVision® - Ultra HD™. To właśnie to przedsiębiorstwo podjęło próby stworzenia serii artykułów optycznych wykonanych z najbardziej innowacyjnych produktów. Firma została założona w 2008 roku i jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek innowacyjny produkt - płyn pielęgnacyjny do soczewek z zawartością hialuronianu sodu. Mając przed oczami obraz tego przedsiębiorstwa, jako zaufanej, doświadczonej oraz sprawdzonej firmy, można zakupić wysokojakościowe soczewki kontaktowe Ultra HD™.

Soczewki kontaktowe Ultra HD™ od MonoVision®

Naprzeciw oczekiwaniom dotyczących używania odpowiednio nawodnionych soczewek kontaktowych wyszła firma MonoVision®, tworząc linię produktów Ultra HD™. Flagowym produktem tego przedsiębiorstwa są soczewki miesięczne Ultra HD™ Aqua, które zostały wykonane z materiału Filcon II 3, czyli silikonu trzeciej generacji. Mają najwyższą zawartość wody (58%) wśród wszystkich produktów MonoVision®. Charakteryzuje je również najmniejsza sztywność, dzięki czemu stały się one jednymi z najbardziej komfortowych soczewek kontaktowych na rynku. 

Miesięczne oraz dwutygodniowe soczewki sferyczne i toryczne

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje:

soczewki sferyczne - przeznaczone dla osób z wadą krótkowzroczności lub dalekowzroczności (seria Ultra HD™ Aqua lub Ultra HD™ Light);

soczewki toryczne - dla osób, u których należy również skorygować wadę astygmatyzmu (model Ultra HD™ Toric).

Moc sferyczna jest podstawowym parametrem, który należy wybrać przy zamawianiu soczewek kontaktowych. Produkty występują w najpopularniejszych wymiarach: promieniu krzywizny 8.6 mm oraz średnicy 14.2 mm. 

Odpowiednio nawilżone soczewki kontaktowe

Zakres ponad 50% nawodnienia sprawia, że soczewki mogą być używane również przez alergików oraz osoby z suchością oka. To także świetne produkty do noszenia w pomieszczeniach klimatyzowanych, zadymionych oraz ogrzewanych, w których powietrze łatwo ulega wysuszeniu. Miesięczne bądź dwutygodniowe soczewki Ultra HD™ od MonoVision® mogą być używane przez osoby spędzające dużo czasu przed ekranem komputera. 

Produkty z tej serii charakteryzuje także wysoka przepuszczalność tlenu, co sprawia, że oczy nie są podrażnione ani zmęczone nawet po wielu godzinach noszenia soczewek. Nawodnienie wpływa na komfort użytkowania tych artykułów, a zaokrąglone krawędzie i wygładzone brzegi podnoszą wygodę już na etapie aplikacji soczewek. 

Zapraszamy wszystkich Państwa do bliższego zapoznania się z ofertą na produkty MonoVision® z serii Ultra HD™. Poszczególne modele z pewnością docenią ci z Państwa, którym zależy na zakupie wysokojakościowych produktów w korzystnych cenach. To świetne soczewki kontaktowe dla każdego, kto docenia bezpieczne, praktyczne w zastosowaniu i wytrzymałe produkty optyczne, będące najlepszą alternatywą tradycyjnych okularów korekcyjnych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc w wyborze najlepszych soczewek i akcesoriów do nich.