Blink

 

Krople do oczu Blink® Contacts 10ml

Krople blink contacts® zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach soczewek kontaktowych. Dzięki zawartym w nich składnikom, mogą zapewnić komfort i uczucie nawilżenia. Odpowiednie dla wszystkich rodzajów soczewek - nie wymagają ich uprzedniego zdejmowania.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Blink Intensive Tears to najnowsza formuła kropli do oczu, która zapewnia suchym i podrażnionym oczom ochronę i komfort.

Nowoczesne technologie użyte w soczewkach kontaktowych sprawiają, że może z nich korzystać każda osoba z wadą wzroku bez względu na wiek. “Kontakty” sprawdzą się podczas pracy przed komputerem, jazdy samochodem czy czytaniu książek. Są one wygodne w użytkowaniu i doskonale zastępują okulary korekcyjne. Jednak oczy są bardzo delikatnym organem, dlatego też trzeba odpowiednio zadbać o ich komfort. Nawet mając soczewki i pracując osiem godzin w pracy przed komputerem mogą się męczyć czy wysuszać. W takich przypadkach warto sięgnąć po krople do oczu, które zmniejszą uczucie dyskomfortu.

W ofercie naszego sklepu znajdują się krople do oczu Blink o naturalnych składnikach, które można stosować przy każdym rodzaju soczewek. W zawartości preparatu znajduje się bezpieczny związek hialuronianu sodu, który występuje w ludzkich łzach. Dzięki takim kroplom oczy są odpowiednio nawilżone. Mogą być one aplikowane codziennie nawet bezpośrednio na soczewki.

Soczewki kontaktowe a zdrowie oczu

Istnieje wiele mitów na temat soczewek kontaktowych. Jednym z nich jest to, że mogą one zadrapać oko lub przemieścić się na tył gałki ocznej. Jednak prawidłowa pielęgnacja oraz aplikacja soczewek w żaden sposób nie zagraża zdrowiu. Ich stosowanie jest jak najbardziej bezpieczne i można ich używać nawet przy makijażu twarzy. Problemy związane z noszeniem soczewek kontaktowych występują bardzo rzadko, a wynikają one z niewłaściwego dopasowania lub nieprzestrzegania zaleceń lekarza.

Soczewki kontaktowe są zdrową metodą korygowania wady wzroku. Ich aplikacja jest trudna jedynie na początku. Przed założeniem soczewek należy sprawdzić, czy nie znajdują się na niej żadne zanieczyszczenia oraz pamiętać o dokładnym umyciu rąk. Podrażnienie oka może wystąpić przy spaniu w nieprzeznaczonych do tego kontaktach oraz nieprzestrzegania terminu wymiany szkieł, dlatego też warto zawczasu stosować uniwersalne krople do oczu, które odpowiednio je ukoją i nawilżą. Jednak nieprawidłowa aplikacja soczewek kontaktowych może prowadzić do poważnego zapalenia oka, z którym niezwłocznie trzeba zgłosić się do specjalisty.

Zalety kropel do oczu Blink

Użytkownikom soczewek kontaktowym, które mnóstwo czasu spędzają przed komputerem lub pracują w klimatyzowanym pomieszczeniu, z pewnością spodobają się krople do oczu Blink. Zmniejszają one odczuwalny dyskomfort, zmęczenie oraz suchość oczu do końca dnia. Dodatkowo krople do oczu Blink Contacts można zaaplikować bez wcześniejszego zdjęcia soczewek. Odpowiednio dobrany skład preparatu zmniejsza podrażnienia oka spowodowane takimi czynnikami, jak kurz, pyłki czy przemęczenie. Krople niwelują objawy suchości oka wywołane przez proces starzenia, zmiany hormonalne, klimatyzację oraz leki.

Krople są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy zaaplikować niewielką ilość preparatu do oka, a następnie kilkakrotnie zamrugać. Krople mogą być stosowane codziennie po kilka razy o każdej porze. Są bezpieczne zarówno dla miękkich, jak i sztywnych soczewek kontaktowych. Z kropel do oczu Blink Contacts mogą również skorzystać osoby, które często podróżują samolotem, pracują w jasno oświetlonych biurach i klimatyzowanych pomieszczeniach lub po prostu odczuwają suchość oczu.

Krople Blink Intensive - nie tylko dla użytkowników soczewek

Krople do oczu Blink są dedykowane również osobom starszym oraz przyjmującym stałe leki. W tych przypadkach często pogarsza się stan łez, pojawia się pieczenie oraz częstsze zmęczenie oczu. Krople Blink Intensive skutecznie poprawiają jakość widzenia. Dodatkowo ten produkt może być stosowany zarówno przez osoby bez żadnej wady wzroku, jak i przez wszystkich użytkowników soczewek kontaktowych.

Dostępne w naszym sklepie krople Blink Intensive mogą stosować wszystkie osoby, które skarżą się na suchość oczu oraz ich zmęczenie. Unikatowa i naturalna formuła preparatu spełni oczekiwania wszystkich użytkowników. Wybierając krople firmy Blink mają Państwo gwarancję długotrwałej ulgi oraz nawilżenia oczu.