Dailies

  • Obniżka
 

Dailies Total 1 90 szt.

Dailies Total 1 to pierwsza jednodniowa, silikonowo-hydrożelowa soczewka z gradientem uwodnienia, łącząca wyjątkowe nawilżenie z wysoką przepuszczalnością.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 299.00 zł

  • Obniżka
 

Dailies Total 1 30 szt.

Dailies Total 1 to pierwsza jednodniowa, silikonowo-hydrożelowa soczewka z gradientem uwodnienia, łącząca wyjątkowe nawilżenie z wysoką przepuszczalnością.

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 99.00 zł

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Marka delikatnych jednodniowych soczewek produkowana przez firmę Alcon (dawniej Ciba Vision).

Soczewki kontaktowe są szczególnie uwielbiane przez osoby z wadą wzroku, które nie mogą przekonać się do noszenia okularów. Są one całkowicie niewidoczne, bardzo wygodne i bezpiecznie. Dobrym rozwiązaniem są soczewki jednodniowe, które służą do jednorazowego użytku. Nie wymagają żadnych pudełek do przechowywania ani specjalnych płynów pielęgnujących. Taki rodzaj soczewek sprawdzi się podczas wyjazdów, jazdy na rowerze, a nawet podczas częstych wizyt na basenie.

W naszym sklepie znajdą Państwo jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies opracowane przez amerykańską firmę Alcon. W ich produkcji zastosowano wysoki stopień uwodnienia oraz innowacyjną formułę, dzięki której środek nawilżający jest uwalniany podczas mrugania. Jednorazowe soczewki są polecane osobom borykającym się z takimi wadami, jak dalekowzroczność, krótkowzroczność i astygmatyzm. W ofercie znajdują się różne rodzaje soczewek, aby w jak największym stopniu ułatwić ich dopasowanie do oczu.

Wybór soczewek - co warto wziąć pod uwagę?

Jednym z najważniejszych parametrów szkieł kontaktowych jest ich długość użytkowania. W tym przypadku można wyróżnić soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne oraz do ciągłego noszenia. Warto również zwrócić uwagę na wykorzystany w ich produkcji materiał. Osobom, które większość czasu spędzają przed komputerem zaleca się stosowanie miękkich soczewek wykonanych z silikonowego hydrożelu. Alergicy natomiast powinni wybrać soczewki hydrożelowe o wysokim uwodnieniu.

Nie można również zapomnieć o uwzględnieniu konkretnej wady wzroku. Istnieją soczewki sferyczne, toryczne oraz progresywne. Pierwszy rodzaj służy do korygowania daleko i krótkowzroczności, drugie natomiast toryczne sprawdzą się w przypadku astygmatyzmu. Soczewki progresywne, inaczej nazywane multifokalnymi, są szczególnie polecane osobom starszym, u których pojawił się problem starczowzroczności. Ostatnim rodzajem są szkła kosmetyczne, które zmieniają lub podkreślają naturalny kolor oczu.

Rodzaje soczewek jednodniowych Dailies

Produkty Dailies są dostępne w różnych wariantach ilościowych. Mogą kupić Państwo jedną, dwie lub cztery sztuki jednodniowych soczewek kontaktowych. Wśród szkieł Dailies można wyróżnić:
Dailies Total 1 - są to uniwersalne soczewki jednodniowe o różnym poziomie mocy, wysokiej przepuszczalności tlenu i uwodnieniu wynoszącym 33%.
Dailies Total Multifocal - wzbogacone o warstwę progresywną, która poprawia widzenie nawet podczas wysokiego poziomu nasłonecznienia.
Dailies Aqua Comfort Plus - soczewki są intensywnie uwodnione i posiadają system nawilżania o potrójnym działaniu.
Dailies Aqua Comfort Plus Toric - są to soczewki toryczne przeznaczone dla osób z astygmatyzmem.
Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal - model progresywny, który wykorzystuje system Aqua Comfort. Przeznaczony przede wszystkim dla osób po 40-tym roku życia.

Czym są soczewki multifokalne?

Pod nazwą multifokalu kryją się po prostu szkła kontaktowe progresywne. Dzięki nim można poprawić zarówno widzenie z daleka, jak i z bliska. Mogą być stosowane do czytania, oglądania telewizji oraz do wszystkich innych codziennych czynności. W naszym sklepie znajdą Państwo jednodniowe soczewki multifokalne Dailies, które gwarantują wysoki komfort użytkowania i doskonałą jakość widzenia w każdej sytuacji. Sprawdzą się szczególnie w przypadku prezbiopii, czyli pogorszenia wady wzroku związanej z wiekiem.

Taki rodzaj soczewek jest zbudowany ze strefy optycznej, która zmienia swoją moc w zależności od odległości danych przedmiotów. Składa się z trzech części - górnej, która pozwala dokładnie widzieć dalekie przedmioty, środkowej korygującej odległości pośrednie oraz dolnej umożliwiającej widzenie bliskie. Linie podziału między tymi częściami są całkowicie niewidoczne. Ich budowa sprawia, że mogą być one stosowane przy korekcji wady od -8 do +8 dioptrii. Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal są polecane również osobom z astygmatyzmem oraz zmagającym się z dolegliwościami suchego oka.