Lista produktów marki Ray-Ban

Pokazano 1-12 z 690 pozycji

Lista produktów marki Ray-Ban

Silna osobowość, jasne wybory. To jest świat Ray-Ban. Świat, który rozpoczął się w 1937 i stworzony jest z modeli, które stały się ponadczasowymi ikonami stylu.

Geneza marki - Ray-Ban

Historia tej marki to 70 lat tradycji, doświadczenia, rozwoju technologii i dążenia do perfekcji, po to aby stać się ikoną jakości i stylu. Obecnie marka okularów Ray-Ban jest cenioną marką wśród młodych wiekiem i młodych duchem na całym świecie. Są ulubionymi oprawkami gwiazd filmu, show biznesu i ... pilotów. Nosili je m.in. generał MacArthur, Audrey Hepburn, Tom Cruise, Bob Dylan, Barack Obama i wiele innych.

W 1937 roku znak Ray-Ban stał się znakiem towarowym i został zarejestrowany i wprowadzony do obrotu nowy model z metalową oprawą. Nazwa nowego produktu „Ray-Ban” miała podkreślać, że okulary mogą blokować blask i chronić oczy użytkownika przed promieniami słonecznymi (ang. Ray - promień, Ban - zakaz, blokada).

Gdyby show-business miał twarz, nosiłby okulary Ray-Ban.

Ray-Ban w świecie okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych to symbol popkultury, świata muzyki i filmu. Co sekundę na świecie sprzedaje się jedna para okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban. Co 7 sekund kolejna para okolarów modelu Aviator, zyskuje nowego właściciela. Marka cały czas utrzymuje jakość na najwyższym poziomie, eksperymentuje z modelami znanymi od 80 lat, udoskonalając technikę. Niezmienne jednak pozostają wartości marki: ponadczasowość, autentyczność, legendarny styl, odwaga, historia i dziedzictwo. Magazyn "TIME" zasłużenie umieścił je na liście najsłynniejszych symboli Ameryki, zaraz obok Coca - Cola, Harley Davidson i keczupu Heinz. Stworzenie produktu, który cieszył się niemalejącym zachwytem w latach 40-stych, 60-stych XX wieku i którego popularność aktualnie nadal nie maleje, jest wyczynem, jakiego życzyliby sobie najwięksi trendsetterzy na świecie.

Festiwal Ray-Ban trwa w najlepsze!

Marka Ray-Ban świętuje wielki sukces swoich najpopularniejszych modeli okularów. Legendarny brand, łącząc przeszłość z teraźniejszością, wzbogacił kultowy styl lekkimi odcieniami kolorów oraz najnowocześniejszymi soczewkami. Najsłynniejsze ikony marki ewoluują ! W najnowszej kolekcji znajdziemy nową interpretację kultowego modelu Clubmaster, z niespotykanym do tej pory, charakterystycznym, podwójnym mostkiem. Ponadczasowy Wayfarer teraz występuję w specjalnym materiale, dzięki, któremu jest lżejszy i bardzo wytrzymały. Przetrwa wszelkie ekstremalne warunki. Trend okrągłych opraw oraz podwójny mostek wciąż na topie! Nowoczesne kolorowe oprawki, lekkie gradalne soczewki nadają świeżości okularom, które osiągnęły status kultowych w świecie popkultury.

Szczegółowe informacje dotyczące historii powstawania marki: "Historia najlepiej sprzedające się marki okularów na świecie"

Okulary korekcyjne Ray-Ban

Okulary korekcyjne Ray-Ban AviatorRay-Ban Aviator

Okulary korekcyjne Ray-Ban ClubmasterRay-Ban Clubmaster

Okulary korekcyjne Ray-Ban  ErikaRay-Ban Erika

Okulary korekcyjne Ray-Ban RoundRay-Ban Round

Okulary korekcyjne Ray-Ban TimelessRay-Ban Timeless

Okulary korekcyjne Ray-Ban WayfarerRay-Ban Wayfarer

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban AviatorRay-Ban Aviator

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban ClubmasterRay-Ban Clubmaster

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban  ErikaRay-Ban Erika

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban RoundRay-Ban Round

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban JustinRay-Ban Justin

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban WayfarerRay-Ban Wayfarer

Okulary korekcyjne Ray-Ban

Okulary korekcyjne damskieDamskie

Okulary korekcyjne męskieMęskie

Okulary korekcyjne dziecięceDziecięce

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban

Okulary przeciwsłoneczne damskieDamskie

Okulary przeciwsłoneczne męskieMęskie

Okulary przeciwsłoneczne dziecięceDziecięce

Sprawdź historię Ray-Ban