Cena

  Soczewki roczne

  Dla podanych parametrów nie znaleziono produktów.

  Zalety rocznych soczewek kontaktowych

  Wszystkie szkła kontaktowe dostępne są w określonych przez producenta zakresach mocy.  Są soczewki, którymi można skorygować wadę -/+12 dioptrii, są takie które dostępne są wyłącznie w zakresie -/+6 dioptrii lub mniejszym. Są jednak osoby, które wymagają korekcji znacznie większych wad wzroku i tak jak każdy inny użytkownik okularów potrzebują na stałe lub okazjonalnie zamieniać okulary na soczewki. Właśnie do takich osób skierowane są soczewki roczne.


  Dla kogo szczególnie przeznaczone są soczewki roczne?

  Roczne soczewki kontaktowe nazywane również soczewkami konwencjonalnymi. Soczewki, które można stosować przez cały rok przeznaczone są szczególnie dla osób o dużych wadach wzroku oraz dla tych, którzy wymagają soczewek o rozmiarach niestandardowych. Soczewki tego typu stanowią alternatywę dla ciężkich i niewygodnych okularów. Dają użytkownikowi pełną swobodę życia niezależnie od wielkości problemu wzrokowego.


  Jak używać soczewek rocznych?

  Soczewki roczne jak sama nazwa wskazuje można stosować przez 365 dni roku. Wykonane są z materiałów, które są bardzo trwałe i wytrzymają tak długi czas użytkowania. Oczywiście w przypadku  12 miesięcznego systemu wymiany kluczowe znaczenie dla zdrowia oczu ma higiena. Dlatego przy soczewkach rocznych niezwykle istotne jest, aby codzienne z ich powierzchni usuwać osady i zanieczyszczenia. Można w tym celu używać każdego płynu do soczewek miękkich.


  Soczewki roczne w naszej ofercie:

  Dla osób, które potrzebują soczewek rocznych oferujemy soczewkę produkowaną przez firmę Cooper Vision o mocach i wielkości indywidualnie dopasowanej do potrzeb użytkownika. Jest to: