Kariera

Kariera w Avenir Medical

Rozwój sieci sprzedaży wiąże się ze stale rosnącym zatrudnieniem Pracowników salonów optycznych i centrali firmy. Ogromną wagę przykładamy do kompetencji Pracowników oraz roli rekrutacji wewnętrznych. Wielu Pracowników zatrudnionych na stanowiskach managerskich oraz specjalistycznych rozpoczynała pracę w salonach Twoje Soczewki na stanowiskach doradczych. Cieszymy się, że możemy stworzyć Pracownikom szansę na rozwój i wytyczenie atrakcyjnej ścieżki kariery zawodowej.

W sieci salonów optycznych Twoje Soczewki cenimy różnorodność doświadczeń, wysokie kompetencje oraz świeże spojrzenie, dlatego na wiele stanowisk prowadzimy procesy rekrutacji zewnętrznej. Kandydatom dołączającym do zespołu Twoje Soczewki proponujemy uczestnictwo w szkoleniach, stwarzamy możliwości rozwoju i wspieramy dążenie do samodzielności na stanowiskach pracy.

Ty również możesz stać się częścią naszego zespołu.

Jeśli chcesz zasilić szeregi naszej firmy i zostać członkiem zespołu Twoje Soczewki wybierz jeden z poniższych kroków:

Prześlij nam swoje CV Prześlij nam swoje
CV online
Wyślij CV poprzez email Prześlij CV na adres: praca@twojesoczewki.com
Aktualne oferty pracy Sprawdź aktualne
oferty pracy

Oferty pracy

Konsultant - sprzedawca w salonie optycznym

Firma Avenir Medical Poland Sp. z o.o. - właściciel ogólnopolskiej sieci salonów optycznych Twoje Soczewki oraz sklepu internetowego www.twojesoczewki.com w związku ze stałym rozwojem poszukuje Kandydatów do pracy w salonach optycznych Twoje Soczewki zlokalizowanych w największych centrach handlowych na terenie Polski.

Proponowane stanowisko pracy:

Konsultant - sprzedawca

w salonie optycznym Cała Polska

    Oferujemy

  • - przyjazną atmosferę i środowisko pracy;
  • - pracę w gronie inspirujących osób;
  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub opcjonalnie pół etatu;
  • - atrakcyjny system wynagrodzeń (stała podstawa + system premiowy);
  • - udział w ciekawych szkoleniach branżowych;
  • - przygotowanie merytoryczne pod kątem technik skutecznej sprzedaży;
  • - możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych;
  • - wsparcie managera na każdym etapie zatrudnienia;
  • - rabaty pracownicze na asortyment sklepu;
  • - możliwość przystąpienia do programu benefitów sportowo -rekreacyjnych oraz prywatnej, bezpłatnej opieki medycznej.

    Zakres obowiązków

  • - aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientem;
  • - bezpośrednia obsługa Klienta i profesjonalne doradztwo produktowe;
  • - podstawowe prace rachunkowe (fiskalizacja, raportowanie, wystawianie dowodów sprzedaży);
  • - dbałość o ekspozycję i nienaganny aspekt wizualny salonu;
  • - kreowanie profesjonalnego wizerunku sieci.

    Oczekujemy

  • - łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji z Klientem;
  • - doświadczenia w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze Klienta;
  • - dyspozycyjności;
  • - entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności;
  • - wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji;
  • - umiejętności współpracy w zespole;
  • - orientacji na osiąganie celów;
  • - sprawnego poruszania się w środowisku internetowym i pakiecie MS Office;
  • - wykształcenia minimum średniego.

*** Kandydatom wyłonionym z procesu rekrutacji zapewniamy szkolenie, którego koszt spoczywa po stronie Pracodawcy.

Jeśli zainteresowała Cię oferta prześlij CV na praca@twojesoczewki.com (z dopiskiem NR REF/nazwa miasta) lub dostarcz bezpośrednio do salonu Twoje Soczewki w preferowanej lokalizacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

szkolenia Szkolenia branżowe
opieka medyczna Bezpłatna prywatna opieka medyczna
pakiety sportowe Pakiety sportowe
atrakcyjne wynagrodzenie Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach.”

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Avenir Medical Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Siechnicach.”

CV nie zawierające Klauzul nie mogą być uwzględnione.

Szczegóły odnośnie przysługujących praw zajdziesz tutaj:
Klauzula informacyjna dla kandydatów

lub prześlij CV na praca@twojesoczewki.com (z dopiskiem nazwa stanowiska/nazwa miasta) możesz również dostarczyć CV bezpośrednio do salonu Twoje Soczewki w preferowanej lokalizacji.

Sprawdź nasze oferty pracy w serwisie pracuj.pl