Kolor szkła

Oprawy korekcyjne dziecięce

Oferta obowiązuje w dniach 26 września – 31 października 2022. Rabat -30% obowiązuje na oprawy korekcyjne, jest naliczany od cen regularnych i nie łączy się z innymi rabatami, w tym z rabatem z Karty Stałego Klienta. W salonach oferta obowiązuje przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych. Szczegóły oferty dostępne u sprzedawcy w salonie oraz regulaminie na stronie www.twojesoczewki.com

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-24 z 119 pozycji

Po pierwsze bezpieczne!

Oferowane przez Nas oprawy korekcyjne dziecięce są z materiału najbardziej odpowiedniego dla Naszych pociech. Bezpieczne - odporne na pęknięcia i elastyczne. Przyjemne w dotyku i lekkie. Gwarantują najwyższy komfort codziennego użytkowania.

Noszę, bo lubię.

Okulary takie jak nosił Harry Potter, a może takie jak Minionki. Nieważne kto i jakie nosił, na pewno Twoje dziecko znajdzie je w Naszej ogromnej ofercie opraw dziecięcych. Ważny jednak jest odpowiedni dobór rozmiaru i by Twoja pociecha z dumą i wielką ochotą  użytkowała swoje okulary, jak Dexter w swoim laboratorium lub Smerf Ważniak. Oprawy korekcyjne dziecięce, które proponujemy, spełniają wszystkie wymogi dziecka jak i Jego rodzica. Znajdziemy popularne i topowe modele marki „Ray – Ban”„Arnette” oraz „iCON”. W różnych rozmiarach od najmniejszych do największych i szerokiej palacie barw, od granatowych, przez zielone po czerwone i różowe.