Stylista opraw okularowych
Zrób coś dla siebie
i poczuj się wyjątkowo!
W salonach Family Optic i Twoje Soczewki czekać będą na Ciebie Styliści opraw okularowych!
Aleksandra Ostrowska
Aleksandra Ostrowska
Stylista opraw okularowych - Warszawa
Czasy, w których okulary służyły jedynie do korekcji wzroku to już przeszłość. Podczas codziennej praktyki zawodowej jestem świadkiem, jak odpowiednio dobrane okulary mogą zmienić wizerunek osoby, podkreślając jej naturalne rysy twarzy, ukazać charakter, dopełnić stylizacje, czy nawet zwrócić uwagę na fryzurę. Moim celem podczas spotkań stylizacyjnych jest poznanie Klienta oraz wszystkich jego potrzeb, aby pomóc w dopasowaniu idealnych okularów.
Anna Midziak
Anna Midziak
Stylista opraw okularowych - Wrocław
Podczas swojej kilkuletniej pracy w salonie optycznym doskonale poznałam metody doboru opraw / i okularów przeciwsłonecznych. Chcąc pogłębiać swoje kompetencje zawodowe ukończyłam kurs w zakresie Stylizacji Opraw Okularowych, który pomaga mi w doborze opraw również pod kątem wizualnym. Konsultacje stylistyczne to przede wszystkim dobra zabawa, podczas której pomogę Ci odkryć i podkreślić atuty Twojej urody, a także uzyskać pożądany efekt. Efektem końcowym Naszego spotkania będą oprawki, które harmonizują z urodą oraz pozwalają stworzyć wizerunek zgodny z osobowością.
Dominika Gromek
Dominika Gromek
Stylista opraw okularowych - Gdańsk
Praca z wizerunkiem człowieka jest zdecydowanie czymś, co pasjonuje mnie od początku mojej ścieżki zawodowej. Poza byciem Stylistą Opraw Okularowych, hobbystycznie zajmuję się makijażem, dzięki czemu uzupełniam konsultacje o kilka wskazówek, które pomagają jeszcze bardziej dopełnić wizerunek Klientki w nowych okularach. Dobór opraw ze stylistą to przede wszystkim mile spędzony czas, podczas którego można poznać siebie w różnych odsłonach, czasami zupełnie dla nas nieoczywistych. Efekt końcowy jest zawsze taki sam – dobieramy oprawę, która będzie idealnym uzupełnieniem Twojego stylu. Zatem, poszukajmy jej razem.
Dorota Zalewska
Dorota Zalewska
Stylista opraw okularowych - Warszawa
Wieloletnia praca w branży optycznej pokazała mi nie tylko jak ważne jest dobre widzenie, ale również jak istotną rolę okulary odgrywają w życiu moich Klientów. Okulary to atrybut, dzięki któremu mogą poczuć się wyjątkowo. Praca stylistki daje mi możliwość kreowania wizerunku, podkreślania atutów i wydobywanie tego co najpiękniejsze w każdym z nas. Uwielbiam moment, w którym widzę zadowolenie w oczach Klienta. Jest to dla mnie źródło energii i poczucie dobrze spełnionej roli.
Gabriela Boroś
Gabriela Boroś
Stylista opraw okularowych - Gdynia
Bazując na własnym doświadczeniu, wiem, jak bardzo ważne jest, by w okularach czuć się dobrze. Pomagam w doborze odpowiednich okularów, które będą z zadowoleniem zakładane przez Klienta każdego dnia. Podczas wspólnego wyboru opraw, doradzę osobie, która ma już jasno określone wymagania i chce się upewnić czy zmierza w dobrym kierunku, ale z równie wielką przyjemnością poświęcę uwagę komuś, kto potrzebuje uzyskać nieco więcej wskazówek.
Justyna Rogula
Justyna Rogula
Stylista opraw okularowych - Warszawa
Jeśli chcesz podnieść swoją świadomość wizerunkową, urozmaicić codzienny wygląd i podkreślić swoją urodę dzięki odpowiednio dobranym oprawom, zapraszam Cię w podróż do świata kształtu, formy i koloru. Razem wybierzemy dla Ciebie najlepsze modele okularów i stworzymy niepowtarzalny look.
Kamila Powałka
Kamila Powałka
Stylista opraw okularowych - Czeladź / Katowice
Od zawsze odczuwałam głód wiedzy o drugim człowieku. Zrozumiałam, iż spotykane osoby nie szukają opraw okularowych. Chcą głównie odnaleźć porozumienie i wsparcie. Zrozumienie ich lęków przed akceptacją nie tylko innych, ale przede wszystkim samych siebie stały się dla mnie głównym wyzwaniem. Dobór opraw to finalny element naszego spotkania, a największa satysfakcja płynie z błysku w oku, które widzę w odbiciu lustra, gdy zakładasz wspólnie wybraną oprawę.
Katarzyna Kusek
Katarzyna Kusek
Stylista opraw okularowych - Warszawa
Od 22 lat noszę okulary, w związku z tym rozumiem jak ważną kwestią jest wybór odpowiednich opraw. Wiele osób uważa, iż okulary są koniecznością, która ma zapewnić nam tylko dobrą jakość widzenia. Pokażę Ci, że poza dobrym widzeniem, okulary będą stanowić integralną cześć Twojego wyglądu. Nie są złem koniecznym, ale modnym dodatkiem, który pomaga wyrazić nam swoją osobowość. Zapewniają nam również pewność siebie oraz zadowolenie ze swojego wyglądu.
Marzena Antosik
Marzena Antosik
Stylista opraw okularowych - Warszawa
W moim wieloletnim doświadczeniu w branży optycznej, przy doborze okularów kieruję się nie tylko aspektami medycznymi, ale również wizualnymi. We współczesnym świecie okulary stały się cennym elementem budowania wizerunku, dopełniają indywidualny styl oraz podkreślają osobowość. Traktowane są jako biżuteria, element garderoby. Odnalezienie tego stylu wspólnie z Klientem daje mi niezmierną radość i satysfakcję.
Weronika Kaźmierczak
Weronika Kaźmierczak
Stylista opraw okularowych - Wrocław
Niesienie pomocy innym to dla mnie największy cel w życiu. W połączeniu z pracą z ludźmi czuję ogromną satysfakcję i wdzięczność. Dzięki Styliście Okularów widzę jak wiele mogę zmienić i dodać pewności siebie drugiej osobie. Przede wszystkim po Naszym spotkaniu chciałabym widzieć w Twoim spojrzeniu nie tylko radość z nowych okularów, które musisz nosić, a człowieka, który wie czego chce od życia. Podczas spotkania pomogę Ci dobrać okulary - określimy kształt twarzy, koloryt cery, ustalimy funkcję Twoich okularów i poszukamy pięknych atutów do wyeksponowania. Pomogę Ci widzieć świat z większą pewnością siebie.
Magdalena Obara
Magdalena Obara
Stylista opraw okularowych - Kraków
Praca z ludźmi od zawsze daje mi dużo radości i satysfakcji. Zostanie stylistą opraw okularowych otworzyło mi przestrzeń do kreatywnej pracy z klientem. To dzięki doborowi opraw jestem w stanie zmienić całkowicie jego wizerunek. Konsultacje ze stylistą opraw okularowych to nie tylko sam dobór odpowiedniej oprawy. Efektem takiego spotkania jest uzyskanie niepowtarzalnego stylu, zwiększenie pewności siebie i wydobycie wyjątkowości za pomocą nowego looku.
Jesteś ciekaw, jak przebiega konsultacja ze stylistą?
Poznaj etapy konsultacji
Etap 1
Spotkanie zaczynamy od krótkiego wywiadu. Spodziewaj się pytań o styl ubioru, ulubione kolory, preferowany makijaż i fryzurę.
Etap 2
Kiedy już Cię trochę poznamy, przechodzimy do analizy kolorystycznej. Na tym etapie określimy Twój typ urody i barwy, które najbardziej do niego pasują.
Etap 3
W kolejnym kroku przyjrzymy się dokładnie kształtowi Twojej twarzy. To kluczowy etap w doborze idealnych oprawek okularowych.
Etap 4
Gdy wybierzemy wspólnie kształty i kolory opraw, zaczniemy je przymierzać. Wybierzemy takie oprawki, które podkreślą walory Twojej urody i ukryją ewentualne mankamenty.
Etap 5
Uff, perfekcyjne oprawki wybrane! Teraz jeszcze dobierzemy soczewki okularowe i możesz podbijać świat!
Dla kogo?
Każdy może zapisać się na konsultację
Dla każdego, kto nosi lub zamierza nosić okulary i chce dobrać je w profesjonalny sposób. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Możesz zapisać się na konsultacje, jeśli masz 20 lat i jeśli masz ich 50. Pomożemy Ci świetnie wyglądać w okularach, jeśli preferujesz styl sportowy. Zrobimy to równie dobrze dla miłośników klasycznej elegancji. Umów się ze stylistą opraw nawet jeśli uwielbiasz swoje okulary. Przecież zawsze może być jeszcze lepiej.
Dla kogo
Dlaczego warto?
Czy to możliwe, żeby okulary tak bardzo zmieniały wygląd?

Podkreślisz urodę

Zaakcentujesz styl

Wyrazisz osobowość

Wyróżnisz się

Sprawisz sobie prezent

Jak się zapisać?
Zadzwoń lub przyjdź
do salonu i umów się na konkretny termin.