Zrób zamówienie w naszym sklepie on-line, odbierz produkty w jednym z naszych salonów.

Korzystaj z wyprzedaży i promocji nie płacąc za przesyłkę - odbiór osobisty w salonach jest bezpłatny.

Odbioru zamawianych produktów można dokonać w dowolnie wybranym punkcie należącym do sieci TWOJE SOCZEWKI oraz w salonach partnerskich sieci Family Optic.

Standardowo zamówienia z Odbiorem Osobistym realizowane są w czasie 24-48h od przyjęcia ich do realizacji. Wyjątek stanowią zamówienia na produkty, które nie znajdują się w magazynie salonów Twoje Soczewki lub magazynie Centrali wówczas czas realizacji zależny jest od ich dostępności u dystrybutora. O realnym terminie odbioru takiego zamówienia Klient zostanie poinformowany przez pracownika salonu drogą mailową.

W przypadku zamówień opraw okularowych obowiązuje limit maksymalny 3 opraw. Zamówienia przekraczające wymaganą ilość spowodują kontakt naszego konsultanta i będą wstrzymane do czasu wskazania przez klienta właściwych 3 sztuk opraw. Oczywiście zamówienie nigdy nie zobowiązuje do zakupu. Klient spośród zamówienia może wybrać pasujący model lub zrezygnować z zamówienia.

W chwili odbioru zamówienia Klient jest zobowiązany do sprawdzenia zgodności kupowany produktów z zamawianymi oraz potwierdzenia odbioru właściwego produktu na Formularzu Odbiorów Osobistych. Po odbiorze zamówienia reklamacje na nieprawidłową realizację nie będą uznawane.

Złożenie zamówienia na produkty (zarówno przez formularz zamówień jak i mailowo, czy telefonicznie) z odbiorem osobistym, możliwością sprawdzenia produktów przed dokonaniem zakupu (w jednym z salonów) i płatnością przy odbiorze nie jest zawarciem umowy na odległość i nie podlega art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości odstąpienia od zawartej umowy kupna sprzedaży po odbiorze towaru. Umowa sprzedaży zawierana jest dopiero po sprawdzeniu produktów, dokonaniu za nie płatności i ich przekazaniu kupującemu.

Czas oczekiwania na odbiór zamówienia w wybranym salonie od momentu powiadomienia o możliwości ich odbioru jest uzależniony od rodzaju towaru:

- zamówienia opraw okularowych 3 dni na odbiór,

- pozostałe produkty 30 dni na odbiór.

Po upływie tego czasu zamówienie zostanie zwrócone do magazynu Centrali.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci są zawsze do Państwa dyspozycji.