Okulary przeciwsłoneczne Oakley

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-24 z 52 pozycji

OAKLEY – przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne marki Oakley to ponad 600 oryginalnych patentów w dziedzinie technologii – część z nich dotyczy materiałów opraw, ale także soczewek przeciwsłonecznych. Dzięki tym zastosowaniom, marka Oakley jest liderem w ochronie oczu i poprawy komfortu widzenia w każdej dziedzinie sportu, nawet tych ekstremalnych.

100% PROTECTION

Firma Oakley stworzyła technologię High Definition Optics (HDO), która stosowana jest w okularach przeciwsłonecznych. HDO to całość zastrzeżonych i opatentowanych rozwiązań optycznych, które zapewniają najwyższą ostrość i czułość obrazu. Ale, to nie tylko precyzja, lecz także innowacyjne rozwiązanie w zakresie wytrzymałości mechanicznej i bezkompromisowych standardów ochrony wzroku w każdych warunkach. Soczewki przeciwsłoneczne marki Oakley są wykonane z materiału Plutonite®, to wysokiej jakości poliwęglan, który jest bardzo wytrzymały na uszkodzenie mechaniczne. Technologie optyczne Oakley zapewniają odpowiednią krzywiznę soczewek, gwarantując lepszą górną i boczną ochronę oczu przed oślepiającymi refleksami. Każda soczewka przeciwsłoneczna marki Oakley to gwarancja 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym UVA i UVB.

TECHNOLOGIA PRIZM™

PRIZM™ to rewolucyjna technologia soczewek przeciwsłonecznych Oakley. Wyróżniamy kilka rodzajów soczewek PRIZM™, w zależności od uprawianego sportu oraz warunków otoczenia. Oakley PRIZM™ to pierwsze soczewki przeciwsłoneczne, które zostały stworzone z myślą o konkretnych dyscyplinach sportu. Po przeanalizowaniu warunków środowiskowych w konkretnych dziedzinach sportu, uzyskano odpowiednie zabarwienie soczewki, która filtruje "szum" światła, który zakłóca widzenie, jednocześnie uwydatniając kolory i kształty dla najwyższego komfortu widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley - Okulary w Twoje Soczewki