Marka
Materiał
Polaryzacja

Okulary przeciwsłoneczne Oakley

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV. Męskie, damskie oraz dziecięce modele okularów przeciwsłonecznych stanowią także świetne wykończenie wiosennych oraz letnich stylizacji. Warto pamiętać, że są one przydatne nie tylko w upalne miesiące – powinniśmy ich używać przez cały rok.

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-24 z 54 pozycji

OAKLEY – przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne marki Oakley to ponad 600 oryginalnych patentów w dziedzinie technologii – część z nich dotyczy materiałów opraw, ale także soczewek przeciwsłonecznych. Dzięki tym zastosowaniom, marka Oakley jest liderem w ochronie oczu i poprawy komfortu widzenia w każdej dziedzinie sportu, nawet tych ekstremalnych.

100% PROTECTION

Firma Oakley stworzyła technologię High Definition Optics (HDO), która stosowana jest w okularach przeciwsłonecznych. HDO to całość zastrzeżonych i opatentowanych rozwiązań optycznych, które zapewniają najwyższą ostrość i czułość obrazu. Ale, to nie tylko precyzja, lecz także innowacyjne rozwiązanie w zakresie wytrzymałości mechanicznej i bezkompromisowych standardów ochrony wzroku w każdych warunkach. Soczewki przeciwsłoneczne marki Oakley są wykonane z materiału Plutonite®, to wysokiej jakości poliwęglan, który jest bardzo wytrzymały na uszkodzenie mechaniczne. Technologie optyczne Oakley zapewniają odpowiednią krzywiznę soczewek, gwarantując lepszą górną i boczną ochronę oczu przed oślepiającymi refleksami. Każda soczewka przeciwsłoneczna marki Oakley to gwarancja 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym UVA i UVB.

TECHNOLOGIA PRIZM™

PRIZM™ to rewolucyjna technologia soczewek przeciwsłonecznych Oakley. Wyróżniamy kilka rodzajów soczewek PRIZM™, w zależności od uprawianego sportu oraz warunków otoczenia. Oakley PRIZM™ to pierwsze soczewki przeciwsłoneczne, które zostały stworzone z myślą o konkretnych dyscyplinach sportu. Po przeanalizowaniu warunków środowiskowych w konkretnych dziedzinach sportu, uzyskano odpowiednie zabarwienie soczewki, która filtruje "szum" światła, który zakłóca widzenie, jednocześnie uwydatniając kolory i kształty dla najwyższego komfortu widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley - Okulary w Twoje Soczewki