Okulary przeciwsłoneczne Oakley

Kup okulary przeciwsłoneczne z 30% rabatem i zbadaj wzrok za połowę ceny.
Jak to działa?
Wybierz ulubioną parę markowych okularów przeciwsłonecznych w sklepie internetowym lub salonie. Kup je z 30% rabatem. Następnie umów się na badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych lub okularów korekcyjnych. Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Przy zakupie okularów przeciwsłonecznych badanie wykonasz za pół ceny.

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-24 z 34 pozycji

OAKLEY – przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne marki Oakley to ponad 600 oryginalnych patentów w dziedzinie technologii – część z nich dotyczy materiałów opraw, ale także soczewek przeciwsłonecznych. Dzięki tym zastosowaniom, marka Oakley jest liderem w ochronie oczu i poprawy komfortu widzenia w każdej dziedzinie sportu, nawet tych ekstremalnych.

100% PROTECTION

Firma Oakley stworzyła technologię High Definition Optics (HDO), która stosowana jest w okularach przeciwsłonecznych. HDO to całość zastrzeżonych i opatentowanych rozwiązań optycznych, które zapewniają najwyższą ostrość i czułość obrazu. Ale, to nie tylko precyzja, lecz także innowacyjne rozwiązanie w zakresie wytrzymałości mechanicznej i bezkompromisowych standardów ochrony wzroku w każdych warunkach. Soczewki przeciwsłoneczne marki Oakley są wykonane z materiału Plutonite®, to wysokiej jakości poliwęglan, który jest bardzo wytrzymały na uszkodzenie mechaniczne. Technologie optyczne Oakley zapewniają odpowiednią krzywiznę soczewek, gwarantując lepszą górną i boczną ochronę oczu przed oślepiającymi refleksami. Każda soczewka przeciwsłoneczna marki Oakley to gwarancja 100% ochrony przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym UVA i UVB.

TECHNOLOGIA PRIZM™

PRIZM™ to rewolucyjna technologia soczewek przeciwsłonecznych Oakley. Wyróżniamy kilka rodzajów soczewek PRIZM™, w zależności od uprawianego sportu oraz warunków otoczenia. Oakley PRIZM™ to pierwsze soczewki przeciwsłoneczne, które zostały stworzone z myślą o konkretnych dyscyplinach sportu. Po przeanalizowaniu warunków środowiskowych w konkretnych dziedzinach sportu, uzyskano odpowiednie zabarwienie soczewki, która filtruje "szum" światła, który zakłóca widzenie, jednocześnie uwydatniając kolory i kształty dla najwyższego komfortu widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne Oakley - Okulary w Twoje Soczewki