Stylowe zakupy 2024

Stylowe zakupy to akcja rabatowa, podczas której poniższe soczewki kontaktowe marki Monovision kupisz z 20% rabatem. Rabat naliczany jest od cen regularnych, nie łączy się z innymi rabatami i ofertami.  Akcja trwa w dniach 22-27 marca 2024. Aby skorzystać z rabatu, kup kwietniowe wydania magazynów Twój STYL lub PANI. Znajdują się w nich kupony rabatowe, które wykorzystasz w salonach stacjonarnych – przekazując kupon sprzedawcy - oraz sklepie internetowym – wpisując kod podczas zakupów. Zasady akcji dostępne tutaj lub u sprzedawcy w salonie. Regulamin organizatora https://stylowezakupy.pl/regulamin-akcji-promocyjnej.

Wybrane filtry: 0
Ultra HD  

Ultra HD Light 3 szt.

Ultra HD™  Light to wyjątkowo delikatna i nawilżona soczewka silikonowo–hydrożelowa o wysokiej transmisyjności tlenu, która gwarantuje zdrowe, białe, dotlenione oczy każdego dnia w trakcie dwutygodniowego okresu użytkowania.

Daily HD™  

Daily HD™ 30 szt.

Daily HD to wyjątkowo delikatna silikonowo-hydrożelowa soczewka jednodniowa, która gwarantuje  zdrowe, białe, dotlenione oczy oraz niezwykły komfort w każdych warunkach użytkowania.

 

Pokazano 1-4 z 4 pozycji