Soczewki okularowe

Wybrane filtry: 0
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Wybór soczewek do okularów

Wybór soczewek okularowych jest niebywale ważny. Soczewki mają znaczący wpływ na komfort i jakość widzenia oraz walory użytkowe i estetyczne gotowych okularów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aby właściwe wybrać soczewki należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak: typ i wartości wady wzroku, którą będą korygować, kształt i rozmiar wybranej oprawy oraz przeznaczenie okularów.

Wygoda w użytkowaniu

Nasza oferta zawiera kilka soczewek okularowych, dostosowanych do powyższych czynników tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie gotowe rozwiązanie. Wszystkie soczewki okularowe z naszej oferty wykonane są z lekkich materiałów organicznych, dzięki czemu gotowe okulary są wygodne i komfortowe. Nawet jeśli będą stosowane przez cały dzień użytkownik nie poczuje ich ciężaru na nosie. Wybierając soczewki z naszej oferty stawiasz na wygodę i jednocześnie na bezpieczeństwo ponieważ materiał organiczny ma zwiększoną odporność na uszkodzenia tj. ukruszenia czy pęknięcie , co poprawi trwałość okularów i gwarantuje bezpieczne ich użytkowanie. Poza wspólnymi cechami, które gwarantują komfortowe i bezpieczne stosowanie okularów nasze soczewki różnią się od siebie przeznaczeniem.

Bardziej technicznie

Jeśli masz wysoką wadę wzroku najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie soczewka w wyższym indeksie np. 1,61 lub 1.74, która jest znacznie cieńsza od standardowej, co zapewnia estetyczny wygląd i lekkość gotowych okularów. Jeśli zdecydujesz się na oprawę bezramkową (patent) lub półramkowe (na żyłkę) lub jesteś pasjonatem sportu i prowadzisz bardzo aktywny tryb życia proponujemy Ci soczewkę z polikarbonatu, który jest w 100% odporny na wszelkie pęknięcia i ukruszenia, co gwarantuje absolutną wytrzymałość i poczucie bezpieczeństwa w okularach w każdej sytuacji. Dzięki soczewce z polikarbonatu, użytkowanie okularów jest bardzo łatwe, wygodne, a przede wszystkim bezpieczne. Jeśli jednak dużo czasu spędzasz pracując przy komputerze, tablecie lub w pomieszczeniu oświetlonym, proponujemy soczewki Bluecare, które chronią przed światłem niebieskim, które powoduje, znaczne zmęczenie i podrażnienie oczu podczas pracy przed monitorem komputera.