Każdy Klient robiący zakupy w salonie TWOJE SOCZEWKI oraz w sklepie internetowym na stronie www.twojesoczewki.com, ma prawo przystąpić do Programu "THE EYES HEALTH CLUB".

Przyłączając się do Programu Lojalnościowego „THE EYES HEALTH CLUB" otrzymasz Kartę Stałego Klienta, a wraz z nią możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty skierowanej wyłącznie dla Uczestników Programu. Bezpłatną Kartę Stałego Klienta możesz otrzymać przy dowolnych zakupach w jednym z salonów Twoje Soczewki.

Udział w Programie biorą wszystkie salony regularne należące do sieci Twoje Soczewki, sklep internetowy www.twojesoczewki.com oraz salony partnerskie Gafas.

UWAGA. Jeżeli w formularzu Klienta podałeś identyczny adres e-mail jak podczas rejestracji konta on-line, system zidentyfikuje Cię jako tego samego Klienta łącząc Twoje rabaty.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z UCZESTNICTWA W PROGRAMIE

Podczas zakupów na podstawie okazanej Karty Stałego Klienta konsultant odnotowuje w systemie informatycznym każdy zakup dokonany w salonach Twoje Soczewki. Jeżeli dokonasz zakupów w sklepie internetowym, suma zakupów na Karcie zapisuje się automatycznie.

RABAT NA PRODUKTY KONTAKTOLOGICZNE I AKCESORIA

Każdy Klient biorący udział w Programie "THE EYES HEALTH CLUB" jest uprawniony do stałych rabatów na produkty kontaktologiczne i akcesoria po dokonaniu łącznych zakupów na określoną kwotę:

· po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 500 złotych, które zostały zapisane na koncie klienta, Uczestnik Programu jest uprawniony do stałego rabatu na kolejne zakupy w wysokości 5% ich wartości,

· po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 1000 złotych, które zostały zapisane na koncie klienta, Uczestnik Programu uprawniony do stałego rabatu na kolejne zakupy w wysokości 10% ich wartości.

Rabaty te dotyczą wszystkich zakupów z salonach stacjonarnych (poza salonami outletowymi) oraz sklepie internetowym.

UWAGA: Promocje jednak się nie łączą. Uczestnik Programu "THE EYES HEALTH CLUB" nie może otrzymać dodatkowego rabatu na produkty objęte promocją lub z wyprzedaży, chyba że regulamin promocji lub wyprzedaży stanowi inaczej.

RABAT NA OKULARY SŁONECZNE I KOREKCYJNE

Każdy Klient biorący udział w Programie "THE EYES HEALTH CLUB" jest uprawniony do stałego rabatu na zakup opraw korekcyjnych oraz okularów słonecznych w sklepie internetowym www.twojesoczewki.com, którego wysokość zależy od kwoty łącznych zakupów zapisanych na koncie Klienta:

· po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 500 złotych Uczestnik Programu jest uprawniony do stałego rabatu w wysokości 5% ceny regularnej,

· po dokonaniu zakupów na łączną kwotę 1000 złotych Uczestnik Programu uprawniony do stałego rabatu w wysokości 10% ceny regularnej.

Regulamin Karty Stałego Klienta (Programu Lojalnościowego)