Soczewki kolorowe

Wybrane filtry: 0
  • Obniżka
Air Optix  

AIR OPTIX Colors 2 szt.

Air Optix Colors® to nowoczesne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kolorowe, które dzięki wysokiej tlenoprzepuszczalności zapewniają efektem wyrazistej zmiany koloru oczu z zachowaniem jego nieskazitelnego zdrowia

Najniższa cena z 30 dni przed obecną obniżką: 75.00 zł

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Jakie mamy rodzaje soczewek kolorowych?

Miękkie soczewki kolorowe możesz nosić praktycznie w każdej sytuacji – albo od święta, kiedy chcesz zaskoczyć znajomych nowym wizerunkiem, albo na co dzień, by poprawić barwę oczu. W asortymencie naszego sklepu oraz wielu stacjonarnych salonów optycznych znajdziesz dwa rodzaje soczewek:

Kolorowe soczewki korekcyjne – oprócz zmiany koloru tęczówki pomogą Ci w walce z wadą wzroku i poprawią Twoje widzenie,

Kolorowe soczewki zerówki – działają jedynie na polu estetycznym, zmieniając wygląd Twojego oka.

W zależności od tego, jak długo chcesz utrzymać efekt nowego koloru oczu – możesz wybrać soczewki jednodniowe, albo miesięczne, jeśli chcesz trwale zmienić swój image.

Kolorowe soczewki kontaktowe cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów! Pozwalają na zabawę wizerunkiem i praktycznie dowolną zmianę koloru tęczówki oka. Jeśli marzysz o zmianie koloru oka – koniecznie po nie sięgnij! Co ważne, nie musisz mieć wady wzroku – możesz wybrać model tzw. zerówek, które tylko barwią oczy!

Jak używać soczewki kolorowe ? Czy jest to bezpieczne ?

Korzystanie i obsługa kolorowych soczewek kontaktowych nie różni się niczym od noszenia „zwykłych” szkieł. Pamiętaj, że szkła kontaktowe należy odpowiednio pielęgnować – zaopatrz się zatem dodatkowo w płyn do pielęgnacji oraz pojemniczek do ich przechowywania. Wszystkie niezbędne komponenty do pielęgnacji znajdziesz w naszym sklepie.

Sprawdź jakie są jeszcze inne rodzaje soczewek kolorowych

Dostępne są różne wersje w zależności od tego, jak długo mają być stosowane. Możemy nawet wybrać soczewki, które dodatkowo powiększą tęczówkę naszego oka – uzyskamy tym sposobem efekt „Bambi’s eye”. Biorąc pod uwagę tylko kolorystykę, soczewki kolorowe możemy podzielić na kilka rodzajów, a więc soczewki:

  • wzmacniające naturalny kolor oka,
  • nadające oczom zupełnie nowy kolor,
  • powiększające oczy,
  • rozświetlające oczy,
  • nadające głębię spojrzeniu,
  • z wzorkami geometrycznymi.

Dla kogo polecane są soczewki kolorowe?

Po kolorowe soczewki sięgają osoby, które chcą nadać swojemu spojrzeniu głębi, intensywności, chcą zaczarować nowym wyglądem. Dla tych, którzy pragną zmiany na każdy dzień ja i dla tych, którzy podczas karnawału, Halloween, Andrzejek, Sylwestra chcą uzupełnić swoje image innym, ciekawszym wyglądem oczu. Halloween to jedno z najbardziej popularnych świąt w Ameryce i krajach Europy Zachodniej. Od kilku lat również w Polsce rośnie jego popularność. Używając soczewek kolorowych, możemy zamienić się w straszliwą wiedźmę, ducha czy innego strasznego stwora. Wiele osób myśli, że soczewki kontaktowe są wyłącznie dla osób mających wadę wzroku. Nie jest to prawdą, ponieważ w sprzedaży są również soczewki kolorowe (tzw. soczewki kosmetyczne), które można nosić bez żadnej wady wzroku (czyli o mocy 0.00 lub zwanej inaczej „plano”). Jeżeli chcesz zmienić kolor oczu to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast oczu niebieskich mieć np. brązowe. Możesz zmienić kolor oczu niezależnie od tego czy potrzebujesz korekcji wzroku czy nie i na praktycznie dowolny kolor.

Twoje Soczewki oferują tylko produkty najwyższej jakości – w naszym sklepie znajdziesz sprawdzone modele soczewek kolorowych, z którymi bezpiecznie zmienisz swój wizerunek.

Soczewki kolorowe dostępne w ofercie naszego sklepu to:

Kto może nosić soczewki kontaktowe i gdzie jest najlepiej kupić?

Bardziej odważne osoby mogą sięgnąć po modele w zwariowane wzorki - będą miały szlaczki i figury geometryczne. Możesz także zwiększyć swoją tęczówkę, co da efekt dużego oka, wzmocnić i pogłębić naturalny kolor oczu. Można także całkowicie zaszaleć i po prostu całkiem odmienić barwę tęczówki. Wiele osób myśli, że soczewki kontaktowe są wyłącznie dla osób mających wadę wzroku. Nie jest to prawdą, ponieważ w sprzedaży są również soczewki kolorowe (tzw. soczewki kosmetyczne), które można nosić bez żadnej wady wzroku (czyli o mocy 0.00 lub zwanej inaczej „plano”).

Pamiętaj, żeby regularnie badać swój wzrok, dlatego zapraszamy na darmowe badanie wzroku do naszych salonów.

Jeżeli chcesz zmienić kolor oczu to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast oczu niebieskich mieć np. brązowe. Możesz zmienić kolor oczu niezależnie od tego czy potrzebujesz korekcji wzroku czy nie i na praktycznie dowolny kolor. Zapraszamy to zapoznania się bardziej szczegółowo z opisem typów soczewek kolorowych na naszym blogu tutaj: Jakie typy soczewek kolorowych wyróżniamy?

Kupuj soczewki Tylko w salonach optycznych Twoje Soczewki

Pamiętaj o tym, że soczewki kolorowe należy kupować tylko w punktach optycznych. Jak ognia unikaj soczewek kupowanych w sieciówkach z odzieżą, na bazarach i targowiskach, albo z podejrzanych sklepów internetowych.